Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. aug 2010

mm otazka a ja , ze velaaaaaaaaaaaaaaaaa

za kolko eur mam kupit forinty?

olifcek
20. aug 2010

baby, nam sa Oliv neskutocne rozpohybovala...pretaca sa, plazi sa, cuva...vecer, ked o 20tej chyti druhy dych, aj dve hodky sa s nami hra na manzelskej posteli, pretaca, sa, kruti sa, jasi sa, dokonca odide odomna a potom sa vsemozne ku mne dostava aby si cucla a dokola 😅

olifcek
20. aug 2010

@zucana segra nemoze este ostat?

olifcek
20. aug 2010

baby co teda do hu vziat?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
20. aug 2010

kolko je 100HU na euro?

olifcek
20. aug 2010

pozeram, ze maju i bazen pre batolata, ale nedam don Olivku....kto ho vie, ci kazde babo v nom bude zdrave, ze?

ci? vy by ste dali babo do vodicky s babatkami?

olifcek
20. aug 2010

uz viem, mm ma naucil...v googli date

1000 huf = ? eur

blumka
20. aug 2010

@rivatha, ja som mrazila takto len uvarene masko, ostatne veci som si dala surove zamrazit do sackov..a ked idem varit tak supnem do vody, uvarim, tesne pred odstavenim tam hodim to uvarene zmrazene masko, odstavim, mixnem a juli spapa
a neboj, vrati sa to...len mozno pri kazdom zube budete mat takyto problem..ale cim bude david vacsi tym to bude znasat lepsie...
juli vyskocila teplota na 39,1 po odratani, dala som jej panadol a uz je len na 38,4 po odrateni...snad pojde este nizsie

jo a ak chcete zapiste si niekde recept na ryzovy odvar...pomaha pri hnacke...50g ryze sa vari v 2l vody 1,5 hodiny, potom sa scedi a voda sa doplni do litra prevarenou vodou...kto je na UM do toho zaraba UM, kto je na MM tak dava pit po lyzickach alebo z flase..

blumka
20. aug 2010

a ked uz sme pri nasej zlatej Tete..akurat prisla cela biela po ksichte...a vonia za indulonou..som ju nestihla dat na skrinu 😀

idem ju umyt 😀

olifcek
20. aug 2010

@blumka indulonova kralovna x;o)))

olifcek
20. aug 2010

Oliv rozobrala celu hrazdicku...hehe.....zlatunka je, i pozehlit ma nechala...x;o) a stale sa sama hraaa

olifcek
20. aug 2010

jaaaaj a po vykakani sa Olivku, som ju zvaaazila...vazi uz 5850g, jupiiiiiii

blumka
20. aug 2010

@olifcek nieze indulonova..ona kremova..vsetky kremy co vidi na seba maze..dnes sa uz namazala kremom na opalovanie, uz mala v ruke moju niveu, indulonu som neustrazila 😅

olifcek
20. aug 2010

@olifcek po vykakani sa Olivky tam malo byt x;O))

zucana
20. aug 2010

uz som dala na fb nove fotky 😉

olifcek
20. aug 2010

@blumka milujem, ked je oliv na mne nalepena, chi...a ked spokojne dudlikuje 😵 😵

najnovsie si rada na mna lahne, bruskom na moje brucho, polozi hlavku na bok a lezi tak i 10minut, ja ju hladkam, ona sa usmieva, niekedy palcek pri tom cmula, potom sa dvihne naa ruckach, usmeje sa na mna a salime sa 😵 😵

olifcek
20. aug 2010

asi pocuva srdiecko, lebo hlavk da do stredu, medzi prsia, niekedy na prso 😉

olifcek
20. aug 2010

PROSIM, poradte mi

Olivke striham nechtiky normalnymi noznickami, lebomam i NUk pre deticky, no ja s nimi neostriham nechtiky, nakolko som lavacka x;o(( ale ked jej striham s normalnymi, jasne, ze zahnutymi do obluka, tak sa jej kozicka potom okolo nechtikov odlupuje x;o(( co robit aby to tak nebolo?

blumka
20. aug 2010

@olifcek ja tiez striham normalnymi ale kozticka sa mi neodlupuje..to asi neni noznicami..

olifcek
20. aug 2010

@blumka neviem, strihas na ruckach do obluka, ci zarovno? isto ja robim chybu, lebo na noziakch je to ok, VITAMINKY isto nechybaju...

olifcek
20. aug 2010

teraz som ostrihala jednu rucicku a naolejovala, snad to pomoze

zucana
20. aug 2010

baby je normalne ze viki kka niekedy 3krat denne a jeden den vobec?ale dnes uz 3ti krat....

olifcek
20. aug 2010

@blumka mam pocit, ze na bokoch olivke zastrihnem asi i do kozicky, ale niesom si ista x;o(

olifcek
20. aug 2010

@zucana podla mna je to ok, ani dospelak nekaka kazdy den vzdy x)

olifcek
20. aug 2010

brat aj deku, ze? i ked ju nemame, ale chcem vziat lanovy obrus, hehe, vadi to? je pasikavy, bielo-modro-kremovy....nech ma Oliv kde lezat a hrat sa

zucana
20. aug 2010

len to 3 razy.....

olifcek
20. aug 2010

@blumka dala by si juli do bazenika s batolatkami zajtra? je to hazard, tak asi nie, ze? stacia nam teda obyc plienocky, ze? lebo mam 50percentnu zlavu na plavecke z dm

zucana
20. aug 2010

@olifcek ber ber 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre