Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. aug 2010

@zucana plne brusko, mne oliv stale kaka 2x a viac x;o) nie je to vodnate, ze nie?

olifcek
20. aug 2010

@zucana aj drobucky bazenik vziat? snad si don aspon lahne, snad je natolko veliky, chi

blumka
20. aug 2010

@olifcek, ja striham do rovna, inak sa juli neda 😀
a na lezanie vezmi velke osusky 🙂 a asi by som dala juli do bazenika aj verejneho...asi by som to riskla..no neviem, no...trepat svoj bazen by sa mi nechcelo 😅
@zucana, nevadi...hlavne ze kaka...a ked jeden den nekaka a neboli ju brusko tak neries 😉

zoska
20. aug 2010

babule
majte sa tu pekne, budete mi chybat 😉
vraciame sa v nedelu o tyzden
@zucana pisnem ti ked budeme zabývaní 🙂
papa nech babatka posluchaju 🙂

olifcek
20. aug 2010

@blumka ja striham, ked Oliv haja...tak budem i ja dorovna...na nozickach vzdy striham palec dorovna, aby nezarastal nehtik, ale zvysne najprv dorovna, paq mierne do oblucika x;o))

vezmem i osusky x;o)) abo len osusky?

ten bazenik je ale prcaty xo)) zeby sme sli kupit plavecke plienky a uvidime? x;o)

olifcek
20. aug 2010

@zoska STASTNU CESTU! budes mi tiez chybat... ☹

zucana
20. aug 2010

@olifcek nie je to vodnate
ber ber

blumka
20. aug 2010

@olifcek ja na kupko bravam len velke osusky 😉ja osobne rada schnem na slnku, nepotrebujem sa utierat...ked sme boli teraz na verejnom, tak jedine terezka sa utierala, na zvysnych sme sedeli...pride mi to maksie ako deka alebo obrus 😉

blumka
20. aug 2010

@olifcek ked je to male a mas to kde vziat tak zober..ved uvidis... 😉
@zoska stastnu cestu 😉

olifcek
20. aug 2010

@blumka ale ja potrebujem pre Oliv, aby mala pole posobnosti x;o)) ten obrus ked je zlozeny zaberie tolko miesta ako osuska, ak nie menej 😀 😀

olifcek
20. aug 2010

@blumka bazenik, ked sa zlozi, ma asi 15x15 cm 😀

olifcek
20. aug 2010

@blumka ale laka ma vziat jej koleso na plavanie x;o)))

len fakt neviem...nechcem aby Olivka cosi chytila...kecnem s mm ked pride a uvidime, ci nepobezime kupit tie plienky na plavanie do dm x;oDDDD

olifcek
20. aug 2010

podstatna vec...olivku natriem tak,aby mala viditelne bielu vrstvu, ci ee? a moze by v plienocke, ze? mame ten krem, co slniecko odraza od seba

blumka
20. aug 2010

@olifcek no mna by lakalo velmi dat malu do bazenika ak tam teda bude pre deti...a asi by som tomu neodolala.... 😅

olifcek
20. aug 2010

@blumka saq to toooo 😵 😵

blumka
20. aug 2010

@olifcek jasne staci plienka, ak by velmi pieklo tak jej daj nejake lahke tricko..a jasne ze natriet ale nemusi mat viditelnu bielu vrstvu, normalne roztriet ako seba ked natieras

olifcek
20. aug 2010

@blumka je predpoklad, ze ked pojdu s batolatkom do bazenika, ze je zdrave a tym padom i mamina, ze? jooooooooooooooooooooooooooooj

@zucana Ty by si co robila?

olifcek
20. aug 2010

@blumka vidis i sebe krem musim vziat...vezmem nivea trblietavy, nech kusok odrazam od seba pohlady, ze Jose, to jaku tucnu zenu mas? takto neuvidia, bo oslepnu 😀 😀 😀

blumka
20. aug 2010

@olifcek vies, ludia su rozni, niektori na to nepozeraju 😒

olifcek
20. aug 2010

@blumka ale snad by lekar aspon dietatu zakazal, bo by sa zhorsit mohlo...ci? tak by snad rodicia neriskovali...

olifcek
20. aug 2010

@blumka Oliv vodu miluje...a aspon by som zistila, ci ma zmysel ist do kurzu...

blumka
20. aug 2010

@olifcek no to hej...ja myslim ze by si nad tym nemala tak velmi rozmyslat...zober maly bazenik, chod kupit plienky do vody a uvidis na mieste... 😉

olifcek
20. aug 2010

@blumka 😵 😵

olifcek
20. aug 2010

@blumka super si to zamna rozhodla, dikes 😵 😵

natriet i pod triko, ze?

olifcek
20. aug 2010

@blumka beriem vyzivku, kupime s maskom...staci ked ju otvorim, kolko spapa, spapa, zvysok dojest al. vyhodit, ze? ohrievat asi nebude treba...itak mam pocit, ze oliv lubi chladne jedlo

olifcek
20. aug 2010

oliv haja a kolega volal, ze zabu prinesie, ups...

olifcek
20. aug 2010
olifcek
20. aug 2010

@zucana zaba je supeeeer, len nefungujeee, asi baterky, co? x;O)) pockam, kym pride mm a vymenime ich x;o))

a svetriky i podbradnicek su uzasneeeeeee x;o) dakujeeeeem...a aj za absorbcneeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre