• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jeeej 6.choroba to ake veci existuju zejo :sweat_smile:
bre ranko inak a peknu nedelu....
baby ja som dostala 10.jula kramy a odvtedy nic co to ? :confused: tehu nie som aj test som si robila.....
22. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nic zuci, mas rozhadzane hormony aj po porode aj preto ze kojis...
22. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jednej babe lekarka povedala, ze i kazdymesiac sa ta 6 choroba moze vracat...

kolko po ockovani sa objavili priznaky?

inak BUJAKAA!
22. aug 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to nie je choroba z ockovania...to je klasika nejake virusove ochorenie a podla mojich informacii sa malokedy vrati...aj v tom linku co som vyssie dala je to napisane
22. aug 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity všetko naj Natálke :slight_smile:
22. aug 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 @blumka ďakujem krásne :dizzy_face:
22. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, citam si to praave

@lacity kraaaaaaaaaaasne vymesacninyyyyyyyyyyyyy
22. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež prajem dnešným oslávencom všetko najlepšie aby nám rástli do krásy a hlavne aby boli zdravučké :slight_smile:
22. aug 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :dizzy_face: díkes

inak triko je už doma mm sa potešil veľmi...len je velikééééé :grinning: a švagor ma hneď sfúkol že kde som si to dala robiť, že on mi také vie urobiť :confused:
22. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :sweat_smile: :confused:

mojmu je fajneeeee....x;o) a mal ho vcera na sebe v madarsku x;o)
22. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko dobre polrocniatkam :dizzy_face:
My mame dnes vyrocie sobasa! :slight_smile:

@blumka Uz to teda ustupi, super. Odkial to mohla dostat?

@olifcek Ako bolooooo? :slight_smile:
22. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to neviem odkial...
22. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha bolo perfektneeeee

zaplavala som si kraula, jedla som original cerstvy langos, bola s partiou prijnemnych a vtipnych ludi, bola som i bez malej chvilku sa prejst...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, paraaada...v buse bola skvela...papala, driemkala a rehunala sa na vsetkych, komunikovala s ludmi, nechala sa nosit na rukach hocikym x;o))))

bolo WOW
22. aug 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale do vody som ju nedala nakoniec, bolo straaaasne vela ludi...
22. aug 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek takze co to znamena? ze treba vypadnut castejsie :wink:
22. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, veru

inak, jedna baba, co studuje cosi okolo babatiek, tak vravela, ze je neskutocne spolocenska, ze je to super...ved sa nou Olivka i prebalit nechala, chi...asi sa s nou dohodnem nejak na vypomoci...hrali sa s Olivkou na nafukovacej lopte, Oliv to veeeeelmi bavilo a ta baba to spravne vsetko ovlada, kedze to studuje a aj sa starala o deticky....

nadsena som bola vcerajskom...aj sme v restike papali, pili drt, joj, super bolo, fakt
22. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mozno pojdeme opekat x;o) uvidime, bo som grogy....vstavali sme o 4.20, olivku sme zobudili o 4.50...o prebaleni nevedela, ale pri obliekani kuuusok plackala, ale rychlo ju to preslo a uz boli usmevy na vsetky strany....a prisli sme okolo 22.00...
22. aug 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olif super :dizzy_face:
my sme prave zjedli taky mensi banan s 2 marhulkami :sweat_smile: :confused: a isla von s ockom a ja idem varit obed :wink:
@blumi dik za rady ohladne auticka lebo som sa dlho rozhodovala ci iba ozajstne choditko co sa tlaci ale toto je 4 v jednom...je to aj ako auticko potom a dokonca ju v tom ja mozem tlacik po vonku :dizzy_face:
22. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxi vsetko naj k vymesacninam :dizzy_face: aj ostatnym :sweat_smile:
22. aug 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.diva.sk/vestiaren/numerologia/datum-narodenia-odhali-aj-ocakavane-traumy/?i9=e12cd5ce5706

my mame dve jednotky, dve dvojky, dve deviatky a nulu pred 9 a za 2 x;o))
22. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mne oliv tiez dnes fajne papala...mensi banan, vacsiu hrusku a pomixovanych asi 5ks susienok pre deticky s lepkom...vsetko zjedla, chi
22. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olif vidis skusim tie piskotky aj ja ale zajtra rano ked uz pojdeme aj k lekarke :wink:
ozik ty ako prikrmujes?
22. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nas Petik mal 6. chorobu dvakrat
22. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ano? no vidis...je to vraj nezvycajne ale moze byt...
22. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dnes mala zjedla 80 g jablcka a 2 pohankove chrumky, tak snad sme na dobrej ceste :slight_smile: nak, ja som bola prekvapena, ze pohanka je bezlepkova...
22. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vase dietky sa davaju na styroch na spicky?moja akoby sa chcela postavit uplne da hlavu dole zatoto sa rukami a zdvihne nohy a naspicky sa da..... :confused:
22. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana okolo 9-10 davam ovocie, dnes uz s keksickami, zajtra asi pridam kusok ovsenych vlociek, nech mame lepok cielene, paq okolo 12-13 zeleninka...vzdy sa dotlaci i mlieckom x;o)

pocas dna este sem tam nejaka chrumka kukuricna x;o)
22. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tusim andrea odpise, lebo jej drobcek uz stal pomocou opory x;o))) mne sa Oliv rozpohybovala, zacala lozit vpred, i vzad, a kotula sa vsemozne x;o) takze to so spickami zatial nemame, ale deticky pouzivaju velky palec na nohe na lezenie a pod. ... x;o)
22. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ovocie robim vzdy rano, cerstve x;o)
22. aug 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nechaj malu nech so sebou robi co chce..ak sa postavi, nech sa postavi, ona to urobi ked bude dostatocne pevna a pripravena..ak budeme detom pomahat a davat ich stavat na nozky tak sice mozno sa postavia skor ako ine, ale mozme im privodit problemy s chrbticou...
22. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok