• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
babule čaute

@maminnka držte sa...dúfam, že všetko bude v poriadku a Natálka sa čoskoro uzdraví a bude ďalej pekne papať :slight_smile:

@olifcek ty ešte nechodíš na to plávanie? :grinning:

my sme začali včera na ostro s príkrmami, len sa chcem spýtať cca koľko jej mám dať mrkvičky? mám 60g nachystané môžem jej to dať celé? :confused:

dnes sme boli plávať, už bola aj ponorená ústami vo vode a aj na poradni máme 7890g a 67cm :slight_smile: a hneď sa s vami aj lúčim idem si lahnúť bo aj malá spí som nejaká unavená :unamused:
23. aug 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa pobili? uz sa pobili? :grinning:

huraaa, Natalka o 11,00 vypila svoju davku mliecka a o teraz o pol druhej sa kojilaaaa!!! neviete si predstavit, ako sa tesiiim!!!

@andrea2603 verim ti, ze si z toho na nervy, ze mala nechce jest prikrmy. Kto vie, co sa im v tych hlavkach odohrava? A ako zatato vedia tu pusinu zavriet, ze?!
23. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka za maaaalo x;o)

@laxity nechodiiim, bo tri firmy robia plavanie na tej diamantovej, a posledna z nich mi napisala az 21.08. odpoved...pastla osm ju tu...jedny z nich uz nerobia, a ti prostredni sa mi nepacia tak, ako tato firma, co odpisala ako posledna. vo stvrtok mame asi ockovanie, takze twnto tyzden ani nejdeme, ale od dalsieho urcite ano, dohodnem telefonicky i hodinu zadara, ukazkovu a dotiahnem ei detaily, nechcem aby nam prepadla hodina, co budeme na zapade x;o)) ale to sa myslim dohodnut da v pohode x;o)
23. aug 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olivovy olej je vraj najzdravsi....ja som zatial dala asi 4krat....ale tu odporucaju do kazdej zeleninky a polievocky....
ale mam zle spravy...
boli sme u lekarky a urobila jej taky rychly test akergologicky a viki je alergicka na mlieko a vajcia...na prach a take ine nie ale nemala v teste muku a ine tak musime na alergologiu takze nic mliecne ani s vajcom....a v tej polievke vtedy okrem cestovin bol aj parmezan....fasa vcera bolo akurat v spravach ze 15rocne dieta umrelo lebo si vypytalo v skole prirode zmrzku a bolo tam mlieko a to nemohlo pit....a dali jej to aj ked mali zoznam...
dr.vraj do 2 rokov to moze prejst ze toho maju dost....a ze to musi byt vrodene ze to som jej nemohla nijak zpricinit a ze nedavam vela jedla ved to 4krat iba dojedala to iste a vela dopijala mlieko a musim dat kasu ryzovu alebo kukuricnu kvoli carbohydratom lebo tie su v cestovine a mliecnych vyrobkoch tak aby nechudla.tak som z toho taka mimo.ale ked jej to dam naveceru tak mi vypije potom mlieko?
23. aug 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana juuuj.... :unamused: ale uz aspon vies, takze itak dobre x;o))

ja Olivke nedam teraz nejakych par mesiacov karelab, a ani vajicko este chvilku, no a zemiacik veeeelmi maaalo jej budem davat...mame na to cas, mam pocit...x;O)
23. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Natalka dnes spapkala len 40g prikrmu :frowning2: a potom mliecko, zajtra skusim tekvicku, tu ma rada.moja zlata, dnes spinkala 2 hod. a ja som vsetko nechala a spala s nou. ona by aj tak sama pospala mozno 30 min.
23. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana alergicka na mlieko ako take alebo len na mliecny cukor, ci laktozu? A mozem potvrdit, ze ak maju deticky ako babetka uz tu alergiu, velmi casto sa z nej rychlo dostanu! Drzim palce, aby to tak bolo aj u vas.

@jaja32 dobre si urobila, ze si si pospala!
23. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali tiez podozrenie na intoleranciu laktozy, nepotvrdilo sa @maminnka
23. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka nejaka mrzuta bola aj v noci, tak sme dospavali
23. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ideme na nakupy, mm je dnes skor doma...juj...cafte
23. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja som na mliecny cukor alergicka... ale kyslomliecne vyrobky mi nevadia. Da sa s tym zit, lepok je horsi, podla mna. Ale ako starnem, aj ta alergia sa zmiernuje.
23. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka v teste vyslo MLIEKO. a nemam davat nic kde je .....
nemohla som jej to ja zapricinit?
23. aug 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana NEMOHLA SI to nijako zapricinit, urcite nie, nemas si co vycitat.
23. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Aj my tak spavame, dobre si spravila :wink: Pospi bejby dlhsie a ty si tiez oddychnes :slight_smile:

@zucana Nevycitaj si ty nic. Vsak si aky pozor davala, pekne postupne vsetko zaradovala...
23. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze ked pridem o mlieko tak nejake specialne musi alebo sojove....
a este dobre ze som jej nedala zltok lebo ze vajco bolo strasne silna ciarka....
@maminka toto je ten sampus...Champagne - veuve clicquot o trietu nizsie ako dom perignon ten som nedovolila....otvorime si ho sami....dostli sme ho od kamosky ze zapis prvy sex a juuuj tych uzbolo :grinning:
23. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ale na ktorej strne iba na tej poslednej alebo aj niekde predtym?
23. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Skopirujem ti to v tej teme, tu mlcime :zipper_mouth: :grinning:
23. aug 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mám jej dať tých 60g naraz, ked papáme druhý krát
23. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek poprosím link na penové puzzle...dík :slight_smile:
23. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja bych kludne dala, keby oliv papala...
23. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ďakujem krásne :slight_smile:
23. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a tie co davate kasu tak potom vam vypiju este mliecko?
23. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my syr najskor az po roku,ze?
23. aug 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, takuto prebalovaciu podl. maaam..dostala som od @ewelyn

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2420880
23. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek je rozdiel syr a syr....tu sa bavime o parmezane ktory je najdlhsie ulezany neviem ako sa to povie (stagionato) a najtvrdsi....takze tak....ale aj v spenate ako pisala maminka v tej bio vyzive je mlieko aj v keksikoch plasmon aj inych pre deti aj v jogurtoch....
23. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jj ja viem, ale stale je to syr...ci? mas ale recht...i v tych keksikoch bio, co sme kupili, je aj mlieko...bohuzial....
23. aug 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...dnes som mala poradnu tak vam podam info.... krcok drzi, neotvaram sa, vsetko je ok....maly ma 1400g a 40cm a 30.8 nastupujem na matersku :sweat_smile:
23. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 jeeeejda aj nove fotooo...pekne brusko uz x;o)))) super, len tak dalej x;O)
23. aug 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dakujem....doky mi zakazal uz dlhe vychazdzky...ze mam oddychovat
23. aug 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok