• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Babenky dobru nocku, nech sa dobre vyspite
23. aug 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vyskusam pocas dna...lebo babylove 2 aj huggies 3 mi precika..jedny su male na noc a druhe neviem dat tak, aby boli okolo nozicky napevno x;o((( takze na noc pampersky...ale musim prist na to, z coho sa vyhadzala, asi to bol petrzlen, a petrzlenova vnat, mozno i zemiak...lebo inak nema uz pepenceky...ale tie tesco tiez vyzeraju super, som prekvapena..
23. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su su, my sa v noci neprebalujeme a este mi ich neprecikala. potom daj vediet.
23. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat dobru noc
ja sa tiez lucim, dobruuu
23. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu dnes bolo krasne, prechadzka fajna so zmrzlinou najlepsou v meste, David aj polhodku pospinkal.
A doobeda 3x kakal, 2x tak poriadne :confused: :grinning: No som nechapala, kedze uz to tak obden byvalo. Hm, ale teda smradik narobi, akoby uz aj masko papal. Ani si to nechcem predstavovat, co budem potom robit s tym nuklearnym odpadom :grinning:

Tie zubky uz veru mozu strasit vsetky babatka v tomto case. Ja cakam, kedy vykukne aj druhy. Ten je uz dlhsie opuchnuty. Najhorsi bol, odkedy uz bolo vidiet bodku bielu, kym sa cely neprerezal. Ale tak to je asi individualne :slight_smile:
23. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Dobruuu! Ja si este povegetim trosken. Navarene uz mame, tak si zasluzim hadam po celom dni :sunglasses:
23. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha samozrejme, ze si zasluzis :slight_smile: ja tu uz zaspavam a bojim sa, ze si udriem hlavu o klavesnicu :grinning: a to nem dobre
23. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Veru nem :grinning: Ja som zasa taka, ze trosku potrebujem mat pred spanim este pocit kuska volneho casu len pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj keby som si otrieskala hlavu :grinning: Haha, ne ne, to zasa nie :slight_smile: Pekne pospinkaj :slight_smile:
23. aug 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja mam alergiu na mlieko, moja mama a segra na muku. Ak by si potrebovala poradit, pytaj sa. Ale da sa to zvladnut, nie je to nic hrozne a ak sa to dodrziava, nezomiera sa na to, ale v akutnych pripadoch musis davat velky pozor, aby to mala nezjedla v skrytej forme v inom jedle. Ja som v mojom akutnom stadiu nemhla ani sladke, ani niektore chleby. A ozaj, vela ludi z toho dostalo kozie mlieko a kozie vyrobky. Ma v sebe nieco zazracne, neviem to vysvetlit, aj mne to pomohlo z najhorsieho....Takze jej budes moct davat kozie mlieko miesto kravskeho. A ozaj, z Nestle je kasa Sinalac, je specialne pre alergicke deti na muku a mlieko. Mam ju aj ja.
23. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemali janky teraz niekedy meniny??????????????????? :confused:
23. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 jeeeeeeeeemineeeeeeeeeeee

@jaja32 vsetko krasne ku vcerajsim meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam///kto je este janka? @jja?
23. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek V sobotu to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @olifcek ano, v sobotu,nejakmi tie dni splyvaju, ci co. :grinning:
23. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja Dik ja idem verit ze nam to' prejde :pensive:
keby nieco ozvem z dik za tip tu kasu som dnes videla Ale mam ryzovu bio od hipp aj to' je bez
23. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ah lebo u NAS na jedlo nie je nik alergicky
23. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 Co mas narocne dieta ???? :grinning:
23. aug 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak pozdrauje zoska vsetko oki len ma narocne dieta a pol hodinu revala malinka pred spanim Ale zoska to' zvladla na jednotku ;)
v piatok poobede som s mm tam chcela ist ze aj na vikend k mori len SME doobeda na tu alergilogiu objednani a aj testy maju robit tak neviem ci ist.....
23. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana kludne si chod oddychnut, potrebujes to, a malickej to neuskodi ;) nie je lahke mat narocne dietatko, ved vieme... :confused:
23. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek i @janielah je janka :wink: tiez sa pripapajam vsetkym ostatnym k meninkam :wink: :wink: a prajem len to najlepsie
23. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Poznam dobre to' je len nie je uz neskoro na hrazdicku? Uz sa bude chciet viac hybat a sa tambude buchat Po bokoch hmmmm
23. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mne ani tak nejde o hrazdicku v lezacej polohe, ale v sede, len rozmyslam, ci to nie je vela 66 EUR, kebyze to kupujem od zaciatku, tak to isto vela nie je, lebo to dlho vyuzije, ale takto...
23. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka a nie je lacnejsie kupit len taku pripinaciu hrazdicku na autosedacku alebo na lehatko?
23. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ved hej, len toto som nazivo videla, ma to 3 rozne strany, vela hraciek... ale dost drahy spas to je... radsej nejaky pultik kupim
23. aug 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca jasneeeee @janielah vsetko naaaaja k meninkam, co si malaaaaaaa

@maminnka asi fakt dost drahe...to uz odrazadlo o chvilku za tolko kupis x;o)
23. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek odrazadlo mam po synovi, uz pomohlo chodit hadam 5 detickam, je to parada :slight_smile:
23. aug 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tu je...len toto sa neviem ci da tak rozobrat ako to nase http://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-choditka/xfph/super-hopsadlo-zn-evenflo/
23. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok