Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. aug 2009

zuci, my ked sme sa s manzelom dali do kopy a ked sme zacali uz uvazovat o detickach sme vedeli ze nase vsetky deti budu okuliarnate...obaja sme ako deti skulili a mame tupozrake lave oko..manzel bol na operacii, mne to akosi pominulo same...takze ako kazdu maminu ma to mrzi ale chvalabohu ze su to len okuliarky 😉

zucana
20. aug 2009

jasne blumi a ved okuliarky su sexi 😉
ja som mala 4 ramiky na rozne prilezitosti 😎
a mozno to aj tete pominie a uvidis za par rokov co nevymyslia...

kakatka1
20. aug 2009

Zucana 😀 Blumi neboj Terezka si urcite zvykne, hlavne ze jej pomozu a mozno sa jej zrak tak upravi ze za par rockou bude bez. Jaj veru niekedy nam zivot nadeli aj to co nechceme ☹ Moja kamoska ma chlapceka 2.5 rocneho a presne v 2 rockoch mu zistili sinu cukrovku a chudiatku doslova mu islo o zivot.

blumka
20. aug 2009

vidis kati, a preto hovorim, ze my mame LEN okuliare...manzelov bratranec ma 5 rocneho chlapceka, je chory tak ze ani lekari nevedia co mu je... 😒
keby ste videli ako sa Tete obzerala v zrkadle :D ona stale rano hovori mama kokojeje, tato kokojeje (akoze mama ma okuliare, tato ma okuliare) a teraz bude hovorit uz aj TETe kokojeje :D :D

zucana
20. aug 2009

kati tak blahozelam 🤐 😎
inak aj moj bratranec 7rocny ma cukrovku a chodi k babke na sladkosti pritom nemoze...a ta muich samoska da vsak babka nie?

kakatka1
20. aug 2009

😠 niekedy by som tie babky pretrhla, to aj my budeme take 😝 ? Ja mam niekedy strasne blbe cierne myslienky typu CO AK? Vtedy si nadavam do trub sprostych. Moj Simko si minuly rok v juny zlomil stehennu kost doma a obidvaja s muzom sme boli pri nom. 😠 Neprajem to nikomu zazit, boli sme uplne bezbranny, cely cas som plakala s nim. Cele 3 tyzdne lezal s vyviazanymi nozickami v nemocnici, potom mesiac bez chodze a potom sa nanovo ucil chodit. Este vzdy sa mi tisnu slzy do oci ked si to cele premietnem pre ocami. 😢 A vtedy tiez pomohlo, ze vzdy moze byt aj horsie.

blumka
20. aug 2009

ja by som take babky vykazala z rodiny 😠

zucana
20. aug 2009

aj ja blumi ved sme jej aj povedali svoje...ale vies pride za nou jediny vnuk a prosi o sladke pozrie sa do jeho oci a take ze mu to moze uskodit uz zabudla...hroza
katka mrzi ma co sa stalo malinkemu ale stavaju sa take veci a mas pravdu aj horsie takze myslime pozitivne! hlavne teda ja by som mala...

dianab
20. aug 2009

Zuci... aha... ja som myslela tal. reštiky v Taliansku 😝 😀 ( aj tam bolo písané lasagne...) Ale veď to je jedno... nejdem sa hádať s Taliankou... 😀 😀 Ozi, Ty máš talianske občianstvo však, keď máš muža Taliana 😅

jja
20. aug 2009

babulky, volala som o vysledky a vraj vsetko je v poriaku a tak ako ma byt 😎 tak sa vytesujem 😀

olifcek
20. aug 2009

blum po puberte sa to ale moze kludne urovnat....

kakatka gratulujeeeeeeeem

moja mamina je dobra babka..ked cosi lekari zakazu, tak je to zakazane...ak sa jedna o deticky, samozrejme x;o)

no baby...tak a idu mi sledovat srdiecko....bije ako na poplach. dnes to bolo sice len 90uderov, ale predtym to bolo az 115 uderov, normalne ma byt cca 67 x;o) ale ak vyjde najavo, ze to mam od mala, tak tob ude asi f poho...inak asi budem musiet brat lieky x;o( no ale ja uz ako decko si amatam, ze ked som na treningoch ocervenela v tvari, a ked som i teraz na tury chodila, tak do kopcov som srdce v usiach mala...cize ja verim, ze to mam od mala a bude to Ok. len jasne, musia to overit, lebo ako vraveli, tehotenstvo je riadna zataz na srdce...

ved az v 12tich mi prisli na to, ze mam od narodenia selest na srdci, tak preco by mi teraz neprisli na to, ze mi od narodenia i srdce rychlo bije....

vcera som mala tlak 140/75, dnes bol 110/70 hech...vraj ani toto nie je dobre, ze tak lieta...no co ush..

hlavne je, ze sa mi nechce blinkaaat 😀

olifcek
20. aug 2009

jja gratulujem !

zucana
20. aug 2009

jja gratulujem ... nemas vysledok toho AFP nahodou?
olif neboj bude to ok...ja som citala v knizke co bola v krabicke ze to je normalne ze sa teraz srdce tak rychlo rozbije (rozumej rozbusi) ja som rano tiez citila rychle bitie az v brusku 😲
no budem aj ja musiet sa popytat na ekg 😎

zucana
20. aug 2009

dia este nemam obcianstvo...cakala som totiz na zaregistrovanie sobasa v SK lebo sme sa brali v IT a chcem si dat zmenit meno na slovensku a potom tu v IT lebo tu v IT zene meno ostava za kazdych okolnosti...

zucana
20. aug 2009

olif som citala ze normalny je od 60-90 uderov s 10% variaciou takze to 90 mas este oki
ja som si prave podla tepny merala a mala som 92 😀

zucana
20. aug 2009

kde se vsetky si mam pisat sama ? 😎
som dnes aj upratala...konecne este zajtra po vareni kuchynu ale aj kupelky aj vsetko som upratkala a teraz budem oddychovat som bola u svokry na obede mi spravila super rizoto zemiakove... 😉 moje najoblubenejsie

jja
20. aug 2009

Zuci, nemam ho pri sebe, ja som len volala doktorovi, budem ho mat az ked pojdem k nemu na prehlaidku...

jja
20. aug 2009

zemiakove rizoto?? priznam sa, to som este nejedla.....ako sa to robi?? 🙂

alex
20. aug 2009

jja gratulujem k super výsledkom a kakatke veľké gratulujem k narodeninám!!! 😉

Ja musím ešte 2,5 hod. sedieť v práci. Som tu úplne sama, všetci sa niekde flákajú a ja sa tu nudím...

jja
20. aug 2009

ja uz v praci koncim 🙂 vsak som tu ale od 6...
prajem vam pekny zvysok dna... 😎

zucana
20. aug 2009

😎 oki tak daj vediet jja potom...kedy ides lebo mozno pojdem ja skor 😉
no robi sa tak ze spenis si na oliv.oleji cibulku, pridas sol, rizoto a zemiaky na malinke kusocky a zalievas bujonom a miesas stale pridavanim toho bujonu aby sa ta ryza uvarila (proste to musis stale mat vo vode bujonu a miesat) ked to bude makke pridas nastuhany parmezan, hrudku masla a nastruhanu petrzlenovu vnatku...musi to byt take kremove to rizoto
proste piplacka a hlavne v teple stat pri tom a miesat to ale je uzane...takto isto sa robia vsetky talianske rizota len namiesto zemiakov pridas ine ingeriencie ako napr.cukinu, spenat, kuracie kusky, pecienku, hriby a pod...

vevoncek
20. aug 2009

ahojte baby ja som tu len na skok, lebo máme dovolenku dva týždne a prerábame hniezdočko maľujeme celý byt a chceme podokončovať čo už veľmi dlho odkladáme preto ani neviem čo ste popísali včera večer som mala na chvíľu pustený PC ale to som nemala ani šancu prečítať čo ste popísali, lebo píšete ako divé

tak som vás prišla len na chvíľu ,mrknúť a idem makať

zajtra ideme k doktorke potom dám info

olifcek
20. aug 2009

yuci a este cosi tam bolo, len neviem co x;o( nieco s tym grafom, ci co to oni maju....do kelu...ale neplasim sa, nikdy, co som bola u lekara, som nemala pod 100 uderov, a dnes to bolo 88-90, takzeee...x;o)

zuci zemiakove rizoto? to jak sa robi? dobre to znie..aha, uz citam ako sa to robi c;o)

jja pa

alex ja mam robotky tak akurat, ale zacala ma boliet hlava, brutalne zase raz....aj uvazujem nad panadolom, co lekar dovolil, ale tak..este bojujem....

uvazujem nad grenadirom, mnam...i drahy ho miluje. ale ja si pockam na receptik od dii, v sukromnej poste dnes x;o)

vevon tak len nech to rychlo prerobite, premalujete a taq x;O)

blumka
20. aug 2009

olif, ja som dnes robila grenadir 😉 mnam

alex
20. aug 2009

olif aj mňa nejako pobolieva hlava...
Grenadír by som si dala, mňamky 🙂

zucana
20. aug 2009

mnam rganadir...spravim cez vikend 🙂 len ci tu take cestoviny zozenem 😎
alex ozaj ty kde pracujes?

kika58
20. aug 2009

Zdravim vsetky kocenky,
chcem sa s vami poradovat, som bola dnes na poradni. A vsetko je v uplnom poriadku. O dva tyzdne idem na krv kvoly testom na vrodene choroby. Velkost babenka neviem len nam povedal, ze pekne rastieme a maternicu mam 3 cm pod pupkom 😀 😀 😀 ale mne sa zda ze ju mam uz 3 cm nad pupkom no nic on sa tomu lepsie rozumie. moj prirastok na hmotnosti 1,5 kg vraj tiez idealne...
juchuuuuuuuuu ale som stastna, zelam aj vam vsetkym take dobre vysledky
a robite mi poriadne chute, ked si tu citam o tych jedlach, hamty hamty

zucana
20. aug 2009

kikus gratulujem...tak ja ked som 17 tom tak 3 kila su ok?
ja idem zajtra na tu moc...tak drzte palciaky 😒

kakatka1
20. aug 2009

Dievcata dakujem! 😉

olifcek
20. aug 2009

blumik a dava si olej, aby to suche nebolo? klasika, ze? das urobit zemiaky, potom cestoviny, zmiesas, pridas sol? ci?

kika ahoj a gratulujem teda. i ja som malicke v utorok videla, i ked sme nemerali, mala som radost x;o)

zuci, lekar povedal, ze nech sa ale kvoli vahe nestresujem, ze pokial sa nebudem prejedat, bude vaha uplne idealna, a ze zase, ked mi chuti, tak nech urcite nezacnem hladovat. takze ja si myslim, ze i 3kg su ok x;o) ja mam zatial stale 1,5 ale uz o tyzden to moze byt ine, glg...

zajtra na ktoru ides zuci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre