• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jja sminky???? to fakt? no, ona je z dediny, tam to este nedorazilo v takom veku...
24. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja @njonja a ake znacky frcia?
ahojte :slight_smile:
ja len na skok, lebo pôjdem uspávať,
@maminnka asi to čo píše @jja a ja ešte dodám, nejaké tie korálky, prstienky, naušnice,... :wink:
my uz hodnu chvilu v posteli...oliv ale nie a nie haji. @blumka premyslala som nad tym, ale este som olivku inak ako vpredu v manduce nemala...zatial to robim tak, ze v 1ruke oliv, v druhej metla, vysavac, ci handra, chi
24. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka uz blbnem - chcela som napisat sminky a sety na sperky:slight_smile: Moja, znacky ti nepoviem:frowning2: nepoznam, len by som znehla do DM a kupila nejake pre malde kocky...
24. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ked ja som varovavala dievcata v tom veku, tak sme vzdy vyrabali same dake sperky. To sa im veeelmi ratalo:slight_smile:
24. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja @njonja @andrea2603 dik za dobry napad, idem cosi pogooglit
24. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a myslim, ze v navode k manduci je, ze na chrbte az od 8 kilo tusim... :confused:
24. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka alebo mi este napadlo, nejake hry, typu monopoly, 303 hier, naucne o slovensku...v draciku je ich kopec a fakt teraz chodi s kartickami z hry Slovensko - otazky a odpovede a skusa kazdeho...celkom fajn hra, leboaj sama sa popritom uci..
24. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek inak sranda tie plienky, ze? nevies sa spolahnut na cislo, len skusit.
ja uz kupujem pamprs 4, mali v lidli akciu tak som 2 kartony porad kupila :sunglasses:
24. aug 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My trochu buntosime, tak mi usiel zaciatok filmu. Takze citam o vselicom. Uvidime, co bude za noc; rano posudime level narocnosti :grinning:
24. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, zeny ja nemam manducu tak ja vam neporadim ako to hodit na bok alebo na chrbat :unamused: ja mam beco...a teda to mi nedoslo ze tam je aj vahovy limit...ale neni to skor ovplyvnene drzanim hlavy? sak to je jedno kolko babo vazi, hlavne ze sa dobre drzi, ci zle rozmyslam? :confused:

@zucana, fuuu zuci, co ti ja viem...oba su pekne..podla mna ide uz len o vkus, oba maju toho tam dost co bude viki chytat a hrat sa s tym
24. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mne sa pozdava ten prvy, kvoli tym styrom noham, mozno lepsia stabilita nez na troch. Ale to len moj postreh
24. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Nekukala si nahodou ten postup servitkovaci for me? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som tu davala taky lincek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim to este postudovat a az zitra obejdname...
este otazka : co je bezpecnejsie ked dieta spi medzi nami alebo na kraji ohranicene postielkou ???
24. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha de kedy? :confused: :confused:
@zucana ja mam juli na kraji postele a na pevno pritisnuta postielka a medzi nasou postelou a postielkou este zasunuty do tej medzery paplon aby tam nezapadla
24. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana podla mna medzi vami, ale zalezi ako spi tvoj mm, moj sa roztahuje a zameta rukami, tak u nas to nepripada do uvahy
24. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat u nas tiez nemoze medzi, lebo mm sa boji ze ju prilahne...
24. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je aj nas pripad ako svetlanka len musim pritisnut viac tu postielku a este ju zaistim takym na uteraky a do toho dam 4 2litrove flasky vody bude to stacit neposunie si to ta moja silacka ? :grinning:
24. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlanka vsetky su na 3 nohach alebo blumka ty mas kolko?
24. aug 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aha tak sorry myslela som si ze ten prvy link je na styroch, sorry asi som zle kukla
24. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No co ti ja uz viem? Okolo obeda? Totok :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://danielaburgerova.blog.cz/0911/servitkovanie-postup Ten motiv sa mi nepaci, ide mi o postup. Ci tak je to najlepsie, alebo nejak inak sa to este da :slight_smile: Lebo na artmame.sk som nasla len diskusie a fotky, postup nie. A material som sa este pytala, ci mas z papiernictva, alebo objednavas aj to speci servitkovacie lepidlo.

@zucana Mne sa to zda bezpecnejsie medzi nami. Nielen kvoli skoremu prichodu surodenca :grinning: Tiez tam mam dlhy vankus ako blumka pri postielke, aby nezapadol, no ta postielka sa vie pohnut niekedy a nie je po celej dlzke postele. David mi rano zbada knihu na nocnom stoliku alebo salku a uz to vidim, otvori pusu a vrha sa tam, tak len ho taham furt inam so zalepenymi ocami este :sweat_smile: Radsej spim vedla mm, ale tak bezpecnejsie sa mi to v strede zda. Sa to strieda ale, ked v noci kojim.
24. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jaaaaaaj jasne som myslela ze jedna noha je skryta za tou prednou
24. aug 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc babenky
24. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ten postup je dobry, len to uz je vyssi level ze krakelovanie...ja by som ti odporucila na prvy krat bez tych praskliniek. material co tam je je ok, ja som si najprv kupovala specialne lak-lepidlo na servitkovanie zo speci obchodov ale uplne staci pamlak...to dostanes vo farboch-lakoch :wink: ten staci aj na nalepenie servitky aj na konecne prelakovanie...
takze na zaciatok ti teda staci, servitka, pamlak, a farby, ale ja odporucam akrylove, lepsie sa mi s nimi robi ako s temperkami..rychlejsie schnu :wink: kupila som si velke balenie bielej akrylky vo farboch lakoch a potom klasicke na malovanie akrylove farby v papiernictve..bielu treba aj na podklad aj na tonovanie farieb
:wink:
24. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Dakujem velmi za vysvetlenie :astonished: Sa mi to veru zdalo komplikovanejsie s tymi puklinkami, ale zneistela som, ake som to vlastne na obrazkoch videla. Bez toho sa mi to aj tak viacej paci. A tu druhu stranku som veru tiez videla, ked som hladala. Tak si ho ulozim. Napisem zoznam, co mi treba a ked to kupim, tak sa snad nejako postupne pomalicky po veceroch, ked bude cas, aj odhodlam do tych doz kuchynskych :dizzy_face:
24. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ta druha vyzera tiez super! Ci vlastne tretia :grinning:
24. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok