Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
24. aug 2010

@jja sminky???? to fakt? no, ona je z dediny, tam to este nedorazilo v takom veku...

maminnka
24. aug 2010

@jja @njonja a ake znacky frcia?

andrea2603
24. aug 2010

ahojte 🙂
ja len na skok, lebo pôjdem uspávať,
@maminnka asi to čo píše @jja a ja ešte dodám, nejaké tie korálky, prstienky, naušnice,... 😉

olifcek
24. aug 2010

my uz hodnu chvilu v posteli...oliv ale nie a nie haji. @blumka premyslala som nad tym, ale este som olivku inak ako vpredu v manduce nemala...zatial to robim tak, ze v 1ruke oliv, v druhej metla, vysavac, ci handra, chi

njonja
24. aug 2010

@maminnka uz blbnem - chcela som napisat sminky a sety na sperky🙂 Moja, znacky ti nepoviem☹ nepoznam, len by som znehla do DM a kupila nejake pre malde kocky...

njonja
24. aug 2010

@maminnka ked ja som varovavala dievcata v tom veku, tak sme vzdy vyrabali same dake sperky. To sa im veeelmi ratalo🙂

maminnka
24. aug 2010

@jja @njonja @andrea2603 dik za dobry napad, idem cosi pogooglit

lenica81
24. aug 2010

@olifcek a myslim, ze v navode k manduci je, ze na chrbte az od 8 kilo tusim... 😕

jja
24. aug 2010

@maminnka alebo mi este napadlo, nejake hry, typu monopoly, 303 hier, naucne o slovensku...v draciku je ich kopec a fakt teraz chodi s kartickami z hry Slovensko - otazky a odpovede a skusa kazdeho...celkom fajn hra, leboaj sama sa popritom uci..

matesl
24. aug 2010

@olifcek inak sranda tie plienky, ze? nevies sa spolahnut na cislo, len skusit.
ja uz kupujem pamprs 4, mali v lidli akciu tak som 2 kartony porad kupila 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
24. aug 2010

joj, zeny ja nemam manducu tak ja vam neporadim ako to hodit na bok alebo na chrbat 😒 ja mam beco...a teda to mi nedoslo ze tam je aj vahovy limit...ale neni to skor ovplyvnene drzanim hlavy? sak to je jedno kolko babo vazi, hlavne ze sa dobre drzi, ci zle rozmyslam? 😕

@zucana, fuuu zuci, co ti ja viem...oba su pekne..podla mna ide uz len o vkus, oba maju toho tam dost co bude viki chytat a hrat sa s tym

svetlankat
24. aug 2010

@zucana mne sa pozdava ten prvy, kvoli tym styrom noham, mozno lepsia stabilita nez na troch. Ale to len moj postreh

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
24. aug 2010

no musim to este postudovat a az zitra obejdname...
este otazka : co je bezpecnejsie ked dieta spi medzi nami alebo na kraji ohranicene postielkou ???

blumka
24. aug 2010

@rivatha de kedy? 😕 😕
@zucana ja mam juli na kraji postele a na pevno pritisnuta postielka a medzi nasou postelou a postielkou este zasunuty do tej medzery paplon aby tam nezapadla

svetlankat
24. aug 2010

@zucana podla mna medzi vami, ale zalezi ako spi tvoj mm, moj sa roztahuje a zameta rukami, tak u nas to nepripada do uvahy

blumka
24. aug 2010

@svetlankat u nas tiez nemoze medzi, lebo mm sa boji ze ju prilahne...

zucana
24. aug 2010

no to je aj nas pripad ako svetlanka len musim pritisnut viac tu postielku a este ju zaistim takym na uteraky a do toho dam 4 2litrove flasky vody bude to stacit neposunie si to ta moja silacka ? 😀

zucana
24. aug 2010

@svetlanka vsetky su na 3 nohach alebo blumka ty mas kolko?

svetlankat
24. aug 2010

@zucana aha tak sorry myslela som si ze ten prvy link je na styroch, sorry asi som zle kukla

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
24. aug 2010

@zucana jaaaaaaj jasne som myslela ze jedna noha je skryta za tou prednou

svetlankat
24. aug 2010

dobru noc babenky

blumka
24. aug 2010

@rivatha ten postup je dobry, len to uz je vyssi level ze krakelovanie...ja by som ti odporucila na prvy krat bez tych praskliniek. material co tam je je ok, ja som si najprv kupovala specialne lak-lepidlo na servitkovanie zo speci obchodov ale uplne staci pamlak...to dostanes vo farboch-lakoch 😉 ten staci aj na nalepenie servitky aj na konecne prelakovanie...
takze na zaciatok ti teda staci, servitka, pamlak, a farby, ale ja odporucam akrylove, lepsie sa mi s nimi robi ako s temperkami..rychlejsie schnu 😉 kupila som si velke balenie bielej akrylky vo farboch lakoch a potom klasicke na malovanie akrylove farby v papiernictve..bielu treba aj na podklad aj na tonovanie farieb
😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre