• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@mimisash my mame tuto a je super

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2200074

presne tu zelenu
25. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz opustili spalnu, hehe, Oliv fajne potiahla veru, sice casto pricucnuta, ale potiahla...uz sme i papali...spapala 100g hrusky s tymi bio keksickami, co obsahuju lepok a este pytala :sweat_smile: no ale hrusku uz nemam a i keby som jej jablcko urobila, asi by uz dalsich 100g nespapala...teraz sa hra na puzzle..aaaaaa okusuje konieeeeec....mali ste recht, tuim @lienka2, zakoncovace nepomohli :sweat_smile:
25. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ved tie idu najlahsie.. nas sa uz aj dnes rano do nich pustil :sweat_smile:
25. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbytocne som ja jej dala taky mensi dielik, oblucik zo zakoncovaca, uz je zase na konci a rozobera to, chi...
25. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 :grinning: jo, i Oliv to bavi, a moc...musim poriadne utriet dlazku okolo nich, nech sa nevyhadze z cohosi...
25. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, divam sa na nu, a uz ju bavi plavajuca podlaha...no super... :sweat_smile: uz sa diva po nabytku, idem ja to tu vsetko vyglancovat :dizzy_face:
25. aug 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash nenasla som tam peg perego
25. aug 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja sa len bojim, ze z toho odkusne.. aj ked zuby este nema..
25. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 jj, dasienka maju silne, ale toto neverim, ze odhryznu x;o)
25. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pekna a aj dobra cena.
25. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je uzasne pocasie....zatial...mierne pod mrakom, zatial iba 21stupnov v tieni....juuuuj, dnes bude radost byt vonkuuuuu

zajtra pediatricka o 15tej, glg
25. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash dakujem :wink: aj v skutocnosti je taka pekna a pevna x;o) nelutujem...a da sa pekne polohovat sedacka
25. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash tam, odkial som kupovala...v noci som zaplatila, rano mi stolicku poslali a dalsi den tu bola x;o)
25. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jeej tak to su promtne sluzby.
25. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawendo, zienky :sunglasses:

David v noci buntosil, ale hlavne, ze neplakal :sweat_smile: Brala by som nejaky suvisly spanok, ak sa mam na uvod postazovat :grinning:

On inak uz par dni dolezie k nam, chyti sa nas, da sa na kolienko, a potom sa postavi oprety o nas :confused: Uz aj krocik tak spravil popri mm, no ziram z neho. Niekedy je predkloneny, niekedy sa vystrie. To mu este nemame dovolit, ci mozeme, ked to sam sa stavia? To su potom nervicky, ked ho dame lahnut :grinning: A furt striehnem, lebo uz sa aj buchol, chudatko nase.

@blumka Mam "dotaz" :grinning: Pod servitku si pisala, ze davas Pam lak. Niekde pisu, ze lepidlo treba pod nu aj na nu, ta co to? :sweat_smile:
25. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano..aj pod aj nad...to je to ze niekto hovori o lepidle iny o laku..ale myslia to iste..proste ak mas pam lak tam das pod servitku, zalepis servitku a potom este pamlakom prelakujem ak kupis speci lak-lepidlo na servitkovu tak tiez tak...alebo ja ked mam to speci tak ho davam len pod servitku a navrch pamlak, lebo navrch davam aj 3 vrstvy laku tak by ma to draho vyslo

boze zeny..priamy prenos..terezka pije sirup z flase ...mate vidiet ten ksicht :grinning:
idem ju ratovaaaaaaaaaaaaaaaat
25. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To cisty sirup? :grinning: Bude mat brusku limonadu, ked zapije H2O :grinning:

Takze, nech to mam usporiadane v tej hlave :sweat_smile: Cielovu vec nafarbenu prelakujem, potom lepidlo, servitka (prip. aj navrch lepidlo, ak by nedrzala pekne) a na zaver lak. Spravne chapem? :zipper_mouth:
25. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj cisty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
takto este raz: cielovu vec nafarbis podkladovou farbou svetlou aby ti servitna nezanikla, potom das pamlak (alebo speci lak-lepidlo) na to das servitku este kym je to mokre, servitku pekne jemne povystieras bude to mokre tak pozor aby sa ti nepotrhala, trosku nechaj preschnut ale len par minut a zasa das pamlak (alebo speci lak -lepidlo), nechaj vyschnut uplne, mozes aj fenovat alebo ja necham do druheho dna a potom este raz prelakuj :wink:
25. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vecer mi mm hovori a ty si uvedomujes ze na buduci tyzden ideme uz malovat ? som skoro z postele spadla :confused: :confused: ze uuuuuz? no bude u nas moj ocino cely tyzden a od stredy dojde aj brasko, takze im da malovat a on bude robit kupelne :dizzy_face: uz sa to bliiiiiizi :dizzy_face:
25. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ano, tak som to myslela, parada, tak asi chapem uz :grinning: Dakovalaaaa :grinning:

Jeejda, a ked vymalujete, tak to len chvilka a stahujete sa, wow! :dizzy_face: A mm aky sikovny, ked tolko vela toho sam tam porobil, bujaka!
25. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ta on ne uplne sam, hrubu stavbu robila firma, strechu ina firma a teraz dnu robi jeho kamarat a dvaja pomocnici plus mm kazde rano na hodku-dve a v soboty. a take piplacky si chce robit sam, lebo on je pedant a u neho musi byt vsetko presne na milimetre...
este tam je dost roboty, hlavne na terase a podlahy treba poklast, mm chce davat ozdobne listy dookola a panely na chodbu to su take veci co zdrzuju...ale do novembra stihame :sweat_smile:
25. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tesim sa s tebou ze budete uz onedlho vo svojom :wink:
25. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka paraaada
25. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nevies kedy sa bude robit dalsia objednavka z nextu?
25. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zistiiiim
25. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok