Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
25. aug 2010

@mimisash my mame tuto a je super

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2200074

presne tu zelenu

olifcek
25. aug 2010

my sme uz opustili spalnu, hehe, Oliv fajne potiahla veru, sice casto pricucnuta, ale potiahla...uz sme i papali...spapala 100g hrusky s tymi bio keksickami, co obsahuju lepok a este pytala 😅 no ale hrusku uz nemam a i keby som jej jablcko urobila, asi by uz dalsich 100g nespapala...teraz sa hra na puzzle..aaaaaa okusuje konieeeeec....mali ste recht, tuim @lienka2, zakoncovace nepomohli 😅

lienka2
25. aug 2010

@olifcek ved tie idu najlahsie.. nas sa uz aj dnes rano do nich pustil 😅

olifcek
25. aug 2010

zbytocne som ja jej dala taky mensi dielik, oblucik zo zakoncovaca, uz je zase na konci a rozobera to, chi...

olifcek
25. aug 2010

@lienka2 😀 jo, i Oliv to bavi, a moc...musim poriadne utriet dlazku okolo nich, nech sa nevyhadze z cohosi...

olifcek
25. aug 2010

hehe, divam sa na nu, a uz ju bavi plavajuca podlaha...no super... 😅 uz sa diva po nabytku, idem ja to tu vsetko vyglancovat 😵

dorotka2
25. aug 2010

@mimisash nenasla som tam peg perego

lienka2
25. aug 2010

@olifcek ja sa len bojim, ze z toho odkusne.. aj ked zuby este nema..

olifcek
25. aug 2010

@lienka2 jj, dasienka maju silne, ale toto neverim, ze odhryznu x;o)

mimisash
25. aug 2010

@olifcek pekna a aj dobra cena.

olifcek
25. aug 2010

dnes je uzasne pocasie....zatial...mierne pod mrakom, zatial iba 21stupnov v tieni....juuuuj, dnes bude radost byt vonkuuuuu

zajtra pediatricka o 15tej, glg

olifcek
25. aug 2010

@mimisash dakujem 😉 aj v skutocnosti je taka pekna a pevna x;o) nelutujem...a da sa pekne polohovat sedacka

mimisash
25. aug 2010

@dorotka2 skoda ☹

olifcek
25. aug 2010

@mimisash tam, odkial som kupovala...v noci som zaplatila, rano mi stolicku poslali a dalsi den tu bola x;o)

mimisash
25. aug 2010

@olifcek jeej tak to su promtne sluzby.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. aug 2010

@rivatha ano..aj pod aj nad...to je to ze niekto hovori o lepidle iny o laku..ale myslia to iste..proste ak mas pam lak tam das pod servitku, zalepis servitku a potom este pamlakom prelakujem ak kupis speci lak-lepidlo na servitkovu tak tiez tak...alebo ja ked mam to speci tak ho davam len pod servitku a navrch pamlak, lebo navrch davam aj 3 vrstvy laku tak by ma to draho vyslo

boze zeny..priamy prenos..terezka pije sirup z flase ...mate vidiet ten ksicht 😀
idem ju ratovaaaaaaaaaaaaaaaat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. aug 2010

@rivatha jj cisty 😝 😀
takto este raz: cielovu vec nafarbis podkladovou farbou svetlou aby ti servitna nezanikla, potom das pamlak (alebo speci lak-lepidlo) na to das servitku este kym je to mokre, servitku pekne jemne povystieras bude to mokre tak pozor aby sa ti nepotrhala, trosku nechaj preschnut ale len par minut a zasa das pamlak (alebo speci lak -lepidlo), nechaj vyschnut uplne, mozes aj fenovat alebo ja necham do druheho dna a potom este raz prelakuj 😉

blumka
25. aug 2010

vcera vecer mi mm hovori a ty si uvedomujes ze na buduci tyzden ideme uz malovat ? som skoro z postele spadla 😕 😕 ze uuuuuz? no bude u nas moj ocino cely tyzden a od stredy dojde aj brasko, takze im da malovat a on bude robit kupelne 😵 uz sa to bliiiiiizi 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. aug 2010

@rivatha ta on ne uplne sam, hrubu stavbu robila firma, strechu ina firma a teraz dnu robi jeho kamarat a dvaja pomocnici plus mm kazde rano na hodku-dve a v soboty. a take piplacky si chce robit sam, lebo on je pedant a u neho musi byt vsetko presne na milimetre...
este tam je dost roboty, hlavne na terase a podlahy treba poklast, mm chce davat ozdobne listy dookola a panely na chodbu to su take veci co zdrzuju...ale do novembra stihame 😅

lienka2
25. aug 2010

@blumka tesim sa s tebou ze budete uz onedlho vo svojom 😉

olifcek
25. aug 2010

@blumka paraaada

blumka
25. aug 2010

@olifcek nevies kedy sa bude robit dalsia objednavka z nextu?

olifcek
25. aug 2010

@blumka zistiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre