• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka Perfis :slight_smile:
25. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred skoro hodinkou som chcela nakrmit a ist von, a sefko si zaspal :grinning: Taky je krasny, ked mi tu na kolienkach driemka :dizzy_face:
25. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby? A ovocie sa moze tiez mrazit pre deticky? Lebo vsak kym my s nim zacneme, bude aj jesen :confused:
25. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv uz pyta papat inak ako doteraz, hehe...akoby ste nevyslovili papa, len to urobili perami x;o))) a usmeje sa krASNE
@rivatha i ja chcem ist uz von, do vecera az, ale Oliv zatial papaaa....snad paq nebude zla a podari sa mi ju obliect a iiiiist
25. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez cakam kym sa primadony zobudia a pojdeme vonku :grinning:
rivatha hmm...to som nerieisla nejak, ked bolo v obchode dala som z obchodu a ked ne tak som dala vyzivu..mne terezka aj tak vacsinou jedla jablka a banany co su na pultoch stale :wink:
25. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a ty nechces zacat znakovat? :wink:
25. aug 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja davam kazde doobedie cerstvo rozmixovane, ale nebojim sa davat aj zo sklicka, ALNATURE z DM
25. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj by som veru
25. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a veru by si aj mohla, dievka moja :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka len cim zacat a jak? nieze by ste to uz nerozoberali...
25. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek zaklad je ukazovat a ukazovat...na zaciatok ukazuj len 3 znaky, akonahle sa oliv nauci jeden tak jeden novy pridas...ja som zacala znakovat to co mala terezka rada a coho mala vela cez den aby som mala co najviac prilezitosti znakovat. prvy znak co ukazala bol kniha :wink:
juli teraz ukazujem vzdy ked ide pit mliecko znak pre mlieko :wink: zatial len to ked bude mat 8 mesiacov tak zacnem viac.
25. aug 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a de su tie znaky? jaaaj na tej page co si dala?
25. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek www.mybabycantalk.com alebo ti poziciam dvd slovnik znakov :wink: ak ces mm ich vezme do prace a posli svojho mm po ne :grinning: (nas pozenu dakde ti nasi mm :sweat_smile: )
25. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Oliv nie a nie kakat...ked ju vezmem do manduci, ani nebude, tam jej to nejde...hech...asi uz necakam a pojdeme rovno von...ak sa mi to podari, hehe
25. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a co ste papali? nieco nove?
a ozi, kde je @garonka?
25. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nic nove :wink:

jaaaaaaaaaaaaaaj, oliv zaspava...dufam, ze ma zelezo ok, ked...sice.....ked sa vela hybe asi skor sa unavi, ze?
25. aug 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz haja... :frowning2: hned ako za zobudi, prebalim, obleciem a ideme von, v manduce bude papat
25. aug 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, jablko a banan su vzdy, to viem, ale taka broskynka, marhulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kupim presnidavocky teda pre zmenu potom :slight_smile:
25. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha akoze ja neviem mozno sa moze aj to mrazit, ale nikdy som po tom nepatrala...viem ze baby si v lete narobia domace presnidavky aby mali na zimu ale tak zasa ja nemam zahradu, nemam velmi z coho a kupovat na kila sa mi neoplati a vyvarat doma, ved ani casu niet pri nasich narocnych detoch, kupila som presnidavky a bolo..
25. aug 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja som kedysi mala mrazene ribezle a slivky na kolacik. A dobre to bolo :sunglasses: Len neviem, ci aj pre babo. By som to musela rozmrazit alebo rovno uvarit a az tak mixnut. Mozno to vyskusam s nejakou broskynou aspon a poreferujem vam potom.
25. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladsia primadona je uz hore tak sa majte zobudime (nechtiac) starsiu a pojdeme vonku :grinning:
25. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj..mm si dava do zmrzky mrazene cucoriedky...ale tak neviem no ci babu..teda...urob a potom das tip :wink:
25. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Dneska ako vtipne sa mame :grinning:

David vstal akysi uplakany :confused: Na rukach len, aj to s placom. Narocne, narocne! Ale tak som ho uz len volajako obliekla, aj seba, ze nakrmim a ideme, a on zasa driemka :sweat_smile: Zlaticko. Inokedy ani za otca a dneska takto :sweat_smile:
25. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja bych zamrazila hotove uz, ale neviem no, ja pri mojom narocnom dietatku budem kupovat sklicka, lebo varit to nebudem stihat uz...maximalne este stiham skoro vzdy pomixovat doobedu x;o)

ved dnes som jedla len ranajky, ine mi zatial nevyslo :sweat_smile:
25. aug 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha inak aj juli je dnes len na rukach...sa mi zda ze jedno dasno ma viac opuchnute ale to moze byt fakt len zdanie, lebo uz jej tie dasna tolko pozorujem ze mi harasi z toho :sweat_smile:
ale teda, no...akonahle ju polozim tak rev, musim ju niecim rychlo zabavit a odbehnut kde treba aby nevidela, lebo ked ma vidi ze odchadzam, este vacsi rev...ale zatial mi pomaha terezka..ona sa pred nu postavi a spieva jej kukulienku tak juli sa rehoce...aspon chvilku no :grinning:
25. aug 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha hehe, mne Oliv sa pohrala, bola som samozrejme pri nej, inak by ma sledovala a bala sa, ze zdrhnem x;o)), aj sme papali, teda ona, ja zatial nemam velmi hlad, snad nepride, lebo Oliv haja ako vzdy, na mne, chi...dala som jej cucnut len a ona mi zaspinkala, chi...ked vstane musim velmi rychlo konat, a ked zacne plackat, dam len cucnut, musim pri tom saskovat, aby sa rehnila a paq voooooon...kokos...
25. aug 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
25. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok