• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek No mas to tazke, meine liebe. Esteze si taka sikovna :wink: :sweat_smile:

To je inak pravda. Varit obedik a okrem toho aj to ovocicko a este obed pre nas s mm, to je uz celkom dost popri ostatnom chode a starostlivosti o bejby. Hmm, ale coskoro im dame bananik ci jablcko len do rucky a budu mat desiatku a aj sa pohraju pri tom, mozno aj vymaluju steny :grinning:
25. aug 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vam poviem ake je nase 2,5 rocne dieta vybite :grinning:
predvcerom vecer som ju ucila ako ma pekne povedat svoje cele meno ze Tereza Anna D...ova (nebudem verejne pisat)...nechcela, sa so mnou hadala ze ona neni Anna a tak...no az nakoniec som ju nejak prehovorila a tak krasne to povedala ze som si povedala ze ju odmenim, tak som jej dala cukrik...sa potesila a bolo.
no a vcera poobede zjedla brumika a vravi mi mamka ja chcem cucik...hovorim terezka uz nemozes, ved si prave zjedla brumika...tak ona sa postavila predo mna (dobreze sa nepoklonila) a povedala Tereza Anna D...ova a teraz mi daj cucik :grinning:
som sa zacala tak smiat, ze som aj ju rozosmiala a zabudla co chcela :grinning:
25. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek inak akoze klobuk dolu ako ty to zvladas vsetko :wink:
25. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha no a paq na jar vymalujeme my x;oD

@blumka tesim i ja na to uzasne obdobie :grinning: :grinning: TeTe je fakt podarenaaaaa

25. aug 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
@blumka Spekulantka mala, hahaha :grinning:
25. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek a mna kto polutuje? sa bavite o malovani, tak ja som dnes krb cistila od pasteliek...akoze nemoze to vymalovat nejakou zltou abo tak, neeee..rovno tyrkysovou a tou najsilnejsou :rolling_eyes: :grinning: :grinning: este to trosku vidno, musim este raz presuchnut..ale ma ruka boli co som to drela
25. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning: Neni problem, hocikedy :sunglasses:
25. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha hej..minule vytlacila indulonu do nutrilonu co som mala pre juli nadavkovany ...esteze si to mm vsimol bo by sme juli priotravili :rolling_eyes:
25. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
25. aug 2010 o 15:10 • olifcek
@blumka polutovat? saq mas cas steny drhnut...neporiadok mas mat, tu ani nepachnut a pod. x;oD
25. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek uff...ale sak nemozem, deti spia, nemozem robit randal s handrou...bo ja by som pri tom nadavala jak by som drhla, ne? :grinning:
25. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:12 • olifcek
kuk, ja mam narocne dieta a som tu, ale uz idem :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:13 • blumka
@jaja32 tak si tu ci ide? ci co :confused:
ale aj ja idem, bo juli uz je fakt hore :grinning:
25. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 sa maaas....i ja uz chcem iiiist...snad o 16tej vstane apojdeme von, uz rovno do vychadzky aj mm zapojiiim
25. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:14 • olifcek
Babyyyyy, ja z vas cikaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha sa mas, ja ani cikat nemozem kedy chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Inac,Tete ma moj obdiv, tyrkysova je jedna z mojich oblubenych :grinning: Tak neviem, co si to drhla dolu :grinning:
25. aug 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning:
Chyba tu aj ten smejko ROLF, kotulajuci sa od smiechu!
25. aug 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Tak ty sa uz nesmej, nech ti neujde. By si mala dalsiu robotu :grinning:
25. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alarm nejakeho auta vonku mi olivku zobudil, ideme sa chystat voooon
25. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha tak prdkame, cakam na kaku, hehe
25. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze, dalsia robota...s prebalovaniiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning:

no dobre, uz som ale odteraz opat normalna :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek inac, pre tie co nemozu ani cikat, kedy chcu, existuju take vacsie jednorazove plienky :grinning: :grinning:
@blumka ci co? :grinning: mala uz od hladu cmulala nohu na stole, tak som jej radsej dala mlieko
25. aug 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac baby to moje narocne dieta aj jest pyta...je to normalne? :confused:
25. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok