Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. aug 2009

jj, takto robim i ja grenadir x;o)

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1161

a stale viac nad nim uvazujem...

zucana
20. aug 2009

olif ja pojdem ked vstanem...cikam stale a ten uplne ranny moc je asi moc koncentrovany...niekde som citala ze mam nechat odtiect z toho ranneho...mozno aj preto tam bolo tolko lebo to som dala ten zaciatok uplne ranneho...tak som z toho jelen jak to mam naplnit 😀
no a ratam ze poobede by som mohla mat na nete vysledky a potom keby daco volam dokymu a chcem sa prehodit na bud.piatok namiesto 31.8. lebo na vikend ma dojst blizko k moru moja najsam kamoska a chcem sa snou stretnut 😀

blumka
20. aug 2009

zuci, ja ked som v usa davala moc, tak ma vzdy upozornili,ze si mam najprv trosku odciknut do wc a az potom do poharika 😀 😀
olif, ja robim bez cibule aby mohla papat aj Tete a bez kecupu

zucana
20. aug 2009

ja bez kecupu a slaninky ale vyskusam novinku 😉
oki blumi...takze tak to spravim zitra 😉

zuzulik
20. aug 2009

ahojte ,vsetky vas srdecne pozdravujem a aj ja hlasim s dnesnym vysledkom od Dr. 😵 vsetko mame v poriadku, kuriatko ma 7 cm, pekne rastie, krasne sa nam predvadzal a maval nam 😉 ,NT mame 1,5, vraj je to v poriadku a nemame sa strachovat 😵
Od Dr. som odchadzala stastna ako blska 😵 .
Prirastok na vahe 0 😉
Ja som dnes robila spagetky s paradatjk. omackou a mletym maskom a vcera vecer som si urobila bryndzovu pomazanku, taku chut som na nu dostala 😝
Kontrola 11.9., to uz zostanem na PN 🙂

zucana
20. aug 2009

gratulujem zuzulik 😉

zuzulik
20. aug 2009

dakujem zuci, velmi sa tesim... hned som kludnejsia 😉

olifcek
20. aug 2009

zuci ja som sa raz sestricky pytala, ze kedy to mam naplnit a kolko, chi. usmiala sa a povedala, ze nech skusim taky stred, lebo, ze to je najlepsie, a ze staci malinko x;o)))) premna to bola veda, hech...som sa proste musela opytat 😉

blum TETE nemoze cibulku? ci to este asi ziadne dietatko v jej veku, ze?

som drahemu pisala, ci by si dal, tak mi odpisal, ze vaham. takze bude grenadir a v nedelu lasane, ak sa nezvysi grenadir, chi

vyskusaj zuci, je to fajnuckeeee....mne to pripomina casy, ked to mamka robievala x;o)

zuzulik gratulujem ;o) a ako to, ze si nepribrala nic, haaa? x;o)

olifcek
20. aug 2009

no idem sa napit vodicky a kusok upratovat...nech si nenecham vsetko na neskor, alebo zajtra..x;o) zajtra chcem len varit drahemmu x;o)

lolka
20. aug 2009

ahoj zuzulik, myslela som na teba ako ste dopadli......super, gratulujem 🙂 uzasny zazitok vidiet krpca sa hybat, ze ? 😵
mna caka 4.9. odber krvi na triple testy a tiez 11.9. kontrola - budu vysledky. moj stav vahy, zatial cca -3kg, uz by som to mohla aj vyrovnat, no, ale od grcania sa nepribera, ze ? 😖 dufam, ze mi to uz coskoro prejde...
ja sa prave ladujem fazulovou polievkou - to mi ide na chut 😉

loginka
20. aug 2009

ahojky 🙂
aj ja mam idealanych plus 5 😅

lolka
20. aug 2009

logi, ale ty mas v brusku dve srdiecka 😉 musia sa mat ako v bavlnke 😵

loginka
20. aug 2009

no ano, ja som negrcala vobec (klop, klop) ale papam tak normalne, len sa menej hybem
dlho si tu nebola, lolka, ze? 🙄
a balohozem kockam k dobrym vysledkom!!!

lolka
20. aug 2009

logi, hej velmi neprispievam, ale citam si vas 😉 v robote vela casu neni a doma sa mi nist nechce, som uplne nepouzitelna 😅
a inak - polievka pred chvilkou skoncila vo wc-ku, no a priber potom ! 😒

loginka
20. aug 2009

skoda jej 😒 😉

blumka
20. aug 2009

olif, moze uz cibulku len ju nechce...inak zje vsetko, ona je taky maly srotovnik a "dojizdak" takze tu cibulu jej nenutim 😉
zuzulik super spravy, gratulujem

lolka
20. aug 2009

veru 😒
kedy vas caka najblizsia kontrola ? uz vam merali NT?
ja som sa uz objednala na morfologicky ult. k Dr.Holanovi, ma dost plny kalendar, najskorsi termin mal 24.9., to budem v 21tt, uz sa tesiiiiim 😉

lolka
20. aug 2009

logi, aj tebe Pinter odporucil amio ?

blumka
20. aug 2009

lolka, ja som uz bola na NT mala som 1,1 a krv tiez vyborne... 😉
na dalsiu kontrolu mam 3.9 a na morfologicky pojdem asi koncom septembra 😉

lolka
20. aug 2009

tak super 😉

loginka
20. aug 2009

lolka ano, odporucim kvoli ICSI, ale ja sa tam moc nechystam, 2 pichy pri dvojickach, no stres

zoska
20. aug 2009

ahojte kocky,
tak mam vas docitane 🙂
Ja som hotova, po dnesnom dni s citim uplne bez energie...tolko stretnuti a behaciek, este som bola aj auto povysavat a mam teda dost!

Mne pride manzel az zajta po 22.00, takze vrit sice mozem, ale ppat sa to bude az v sobotu...bud bude kuracie sote s ryzou, alebo cina s kur. maskom...uvidime 😉

Inak gratulujem kockam k super vysledkom....konecne sa roztrhlo vrece j s dobrymi spravami 🙂

zoska
20. aug 2009

sorry za chyby...mam pokazene pismenko a... musim donho trieskat aby mi ho napisalo ... aaaaaaaaaaa 🙄

olifcek
20. aug 2009

no baby. a ja som doupratovala hned ako som zacala. sla mi opat hlava prasknut, tak som si len a chvilu lahla, aby to preslo aaaaaa, zobudila som sa az teraz 🙄 no hlava opat zacina boliet, tak si idem znova lahnut....asi sa ja nevyhnem tomu vysetreniu u neurologicky...

zucana
20. aug 2009

zosi tu bolo 35 stupnov takze ja som stravila doma s klimou a mam trosku cervene hrdlo ale neboli tak som si dala citron s medom dobre mi to vystipalo a teraz papam medove cukriky...ale je iba trochu cervene to mavam casto tak snad sa nic z toho nevykluje...este zajtra strasne teplo a od soboty o 3 stupne ochladenie jupi 😅
zosi moj by papal aj o 10 vecer...
ale pride o 18:00 zajtra 😉 ja mu idem urobit jahniatko- take nozicky

zucana
20. aug 2009

chudatko olifcek....pekne lezkaj a oddychuj to moze byt aj tym teplom ☹

janielah
20. aug 2009

Ahojte kocky, tak aj ja som vas prave docitala, a niektorym aj trochu zavidim, ja idem na dalsiu kontrolu az v polke septembra a tento mesiac som krpceka vobec nevidela...nie ako vy...ako je to mozne...to ma kazdy doktor taky postup, ako mu vyhovuje, alebo co..

olifcek
20. aug 2009

zuci ja uz neviem, cim to je. ved...Ty tam mas hodne teplejsie ako my a bolieva Ta takto hlava? takto - chcela by si ju vymenit, lebo Ti ju ide od spankov urvat, alebo pri chodzi citis akoby Ti mozog skakal s kazdym krokom x;o(

ja stale verim, ze je to len teplom, ako pises, a unavou...mozno by som len potrebovala i poobede si lahnut...mozno...mozno som slabsia, nez si myslim...chjo..navyse....dala som si pohar acidofilneho mlieka a uz slo von...

al nebudem s alutovat, jasne, ze nie x;) len.,je mi mizerne

olifcek
20. aug 2009

janie su predpisane terminy, kedy babo musime vidiet. ale jo, je od lekara, ci ho uvidis kazdu poradnu x;O) ja mam stastie, ze malickke vidim vzdy...

zucana
20. aug 2009

olif ja som ale cely den doma a vela lezkam aj ked dnes som konecne upratovala....chod k lekarovi po PN a oddychni si neprecen to moja....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre