• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jj, takto robim i ja grenadir x;o)

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1161

a stale viac nad nim uvazujem...
20. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja pojdem ked vstanem...cikam stale a ten uplne ranny moc je asi moc koncentrovany...niekde som citala ze mam nechat odtiect z toho ranneho...mozno aj preto tam bolo tolko lebo to som dala ten zaciatok uplne ranneho...tak som z toho jelen jak to mam naplnit :grinning:
no a ratam ze poobede by som mohla mat na nete vysledky a potom keby daco volam dokymu a chcem sa prehodit na bud.piatok namiesto 31.8. lebo na vikend ma dojst blizko k moru moja najsam kamoska a chcem sa snou stretnut :grinning:
20. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ja ked som v usa davala moc, tak ma vzdy upozornili,ze si mam najprv trosku odciknut do wc a az potom do poharika :grinning: :grinning:
olif, ja robim bez cibule aby mohla papat aj Tete a bez kecupu
20. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bez kecupu a slaninky ale vyskusam novinku :wink:
oki blumi...takze tak to spravim zitra :wink:
20. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,vsetky vas srdecne pozdravujem a aj ja hlasim s dnesnym vysledkom od Dr. :dizzy_face: vsetko mame v poriadku, kuriatko ma 7 cm, pekne rastie, krasne sa nam predvadzal a maval nam :wink: ,NT mame 1,5, vraj je to v poriadku a nemame sa strachovat :dizzy_face:
Od Dr. som odchadzala stastna ako blska :dizzy_face: .
Prirastok na vahe 0 :wink:
Ja som dnes robila spagetky s paradatjk. omackou a mletym maskom a vcera vecer som si urobila bryndzovu pomazanku, taku chut som na nu dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kontrola 11.9., to uz zostanem na PN :slight_smile:
20. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem zuzulik :wink:
20. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuci, velmi sa tesim... hned som kludnejsia :wink:
20. aug 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ja som sa raz sestricky pytala, ze kedy to mam naplnit a kolko, chi. usmiala sa a povedala, ze nech skusim taky stred, lebo, ze to je najlepsie, a ze staci malinko x;o)))) premna to bola veda, hech...som sa proste musela opytat :wink:

blum TETE nemoze cibulku? ci to este asi ziadne dietatko v jej veku, ze?

som drahemu pisala, ci by si dal, tak mi odpisal, ze vaham. takze bude grenadir a v nedelu lasane, ak sa nezvysi grenadir, chi

vyskusaj zuci, je to fajnuckeeee....mne to pripomina casy, ked to mamka robievala x;o)

zuzulik gratulujem ;o) a ako to, ze si nepribrala nic, haaa? x;o)
20. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa napit vodicky a kusok upratovat...nech si nenecham vsetko na neskor, alebo zajtra..x;o) zajtra chcem len varit drahemmu x;o)
20. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzulik, myslela som na teba ako ste dopadli......super, gratulujem :slight_smile: uzasny zazitok vidiet krpca sa hybat, ze ? :dizzy_face:
mna caka 4.9. odber krvi na triple testy a tiez 11.9. kontrola - budu vysledky. moj stav vahy, zatial cca -3kg, uz by som to mohla aj vyrovnat, no, ale od grcania sa nepribera, ze ? :confounded: dufam, ze mi to uz coskoro prejde...
ja sa prave ladujem fazulovou polievkou - to mi ide na chut :wink:
20. aug 2009 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
aj ja mam idealanych plus 5 :sweat_smile:
20. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, ale ty mas v brusku dve srdiecka :wink: musia sa mat ako v bavlnke :dizzy_face:
20. aug 2009 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, ja som negrcala vobec (klop, klop) ale papam tak normalne, len sa menej hybem
dlho si tu nebola, lolka, ze? :rolling_eyes:
a balohozem kockam k dobrym vysledkom!!!
20. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, hej velmi neprispievam, ale citam si vas :wink: v robote vela casu neni a doma sa mi nist nechce, som uplne nepouzitelna :sweat_smile:
a inak - polievka pred chvilkou skoncila vo wc-ku, no a priber potom ! :unamused:
20. aug 2009 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda jej :unamused: :wink:
20. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, moze uz cibulku len ju nechce...inak zje vsetko, ona je taky maly srotovnik a "dojizdak" takze tu cibulu jej nenutim :wink:
zuzulik super spravy, gratulujem
20. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :unamused:
kedy vas caka najblizsia kontrola ? uz vam merali NT?
ja som sa uz objednala na morfologicky ult. k Dr.Holanovi, ma dost plny kalendar, najskorsi termin mal 24.9., to budem v 21tt, uz sa tesiiiiim :wink:
20. aug 2009 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, aj tebe Pinter odporucil amio ?
20. aug 2009 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, ja som uz bola na NT mala som 1,1 a krv tiez vyborne... :wink:
na dalsiu kontrolu mam 3.9 a na morfologicky pojdem asi koncom septembra :wink:
20. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super :wink:
20. aug 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka ano, odporucim kvoli ICSI, ale ja sa tam moc nechystam, 2 pichy pri dvojickach, no stres
20. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak mam vas docitane :slight_smile:
Ja som hotova, po dnesnom dni s citim uplne bez energie...tolko stretnuti a behaciek, este som bola aj auto povysavat a mam teda dost!

Mne pride manzel az zajta po 22.00, takze vrit sice mozem, ale ppat sa to bude az v sobotu...bud bude kuracie sote s ryzou, alebo cina s kur. maskom...uvidime :wink:

Inak gratulujem kockam k super vysledkom....konecne sa roztrhlo vrece j s dobrymi spravami :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za chyby...mam pokazene pismenko a... musim donho trieskat aby mi ho napisalo ... aaaaaaaaaaa :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby. a ja som doupratovala hned ako som zacala. sla mi opat hlava prasknut, tak som si len a chvilu lahla, aby to preslo aaaaaa, zobudila som sa az teraz :rolling_eyes: no hlava opat zacina boliet, tak si idem znova lahnut....asi sa ja nevyhnem tomu vysetreniu u neurologicky...
20. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi tu bolo 35 stupnov takze ja som stravila doma s klimou a mam trosku cervene hrdlo ale neboli tak som si dala citron s medom dobre mi to vystipalo a teraz papam medove cukriky...ale je iba trochu cervene to mavam casto tak snad sa nic z toho nevykluje...este zajtra strasne teplo a od soboty o 3 stupne ochladenie jupi :sweat_smile:
zosi moj by papal aj o 10 vecer...
ale pride o 18:00 zajtra :wink: ja mu idem urobit jahniatko- take nozicky
20. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko olifcek....pekne lezkaj a oddychuj to moze byt aj tym teplom :frowning2:
20. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak aj ja som vas prave docitala, a niektorym aj trochu zavidim, ja idem na dalsiu kontrolu az v polke septembra a tento mesiac som krpceka vobec nevidela...nie ako vy...ako je to mozne...to ma kazdy doktor taky postup, ako mu vyhovuje, alebo co..
20. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ja uz neviem, cim to je. ved...Ty tam mas hodne teplejsie ako my a bolieva Ta takto hlava? takto - chcela by si ju vymenit, lebo Ti ju ide od spankov urvat, alebo pri chodzi citis akoby Ti mozog skakal s kazdym krokom x;o(

ja stale verim, ze je to len teplom, ako pises, a unavou...mozno by som len potrebovala i poobede si lahnut...mozno...mozno som slabsia, nez si myslim...chjo..navyse....dala som si pohar acidofilneho mlieka a uz slo von...

al nebudem s alutovat, jasne, ze nie x;) len.,je mi mizerne
20. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janie su predpisane terminy, kedy babo musime vidiet. ale jo, je od lekara, ci ho uvidis kazdu poradnu x;O) ja mam stastie, ze malickke vidim vzdy...
20. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja som ale cely den doma a vela lezkam aj ked dnes som konecne upratovala....chod k lekarovi po PN a oddychni si neprecen to moja....
20. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok