Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. aug 2010

@jaja32 to sa bude este velakrat menit 😉 ale raz sa to ustali 😉 terezka sa ustalila v spani okolo roka 😉 takze juli ma este 6 mesiacov a ked sa neustali tak neviem co budem robit..zaradim sa do temy o narocnych detoch 😀

zucana
25. aug 2010

nno veru 3 dni riesim ktore a nakoniec 60 eur stoji postovne....
nech posle foto original veci v akom je to stave a pak jej ponuknem co za to 😉

blumka
25. aug 2010

@zucana tak, treba vykseftovat 😉

jaja32
25. aug 2010

@blumka a este tam nie sme zaradené? 😀

blumka
25. aug 2010

@jaja32 neeee...vyradene 😀

jaja32
25. aug 2010

@blumka založíme novú 😀

blumka
25. aug 2010

@jaja32 nemozes zakladat duplicitne temy 😉

jaja32
25. aug 2010

@blumka a preco duplicitna? tema narocna matka uz existuje 😀 😀

jaja32
25. aug 2010

bruuuuuuuuuuu, ja radsej idem...

jja
25. aug 2010

dievky, tak mna cakaju "pekne" dni. v piatok pohreb- mm prvy svokor a v sobotu svadba - mm bratranec. len pre mna to bude svadba tak na dve hodinky, kym si mlada nezmysli ze chce ist spat a ako na potrvoru bude v sobotu spat cel u noc. 😎
ale som rada, lebo dnes pekne popapala. spravila som jej taku kalerabovo mrkvovu polievocku a ta jej teda smakla 🙂

blumka
25. aug 2010

@jaja32 😀 😀

dorotka2
25. aug 2010

@garonka @svetlankat jasneee, podte, Macsenicka draga 🙂 no uvidime, ci bude more este teple 😕

@mimisash ja ju mm v tomm modro zltom, ale mam posahanu jednu bocnicu, sa horsie sklada, a vadi mi, ale moja chyba. som si neuvedomila, ze ta vrchna cast je taka malaaa, nie na celu postielku, lebo by som ju nechala este hore, zdvihat ju z dola je straaaaasne, no co uz, keby som vedela, kupim inu, ale ako vravim, moja chyba, inak spokojnost.

dorotka2
25. aug 2010

inak baby, ja som nejake hopsadla videla na nejakych strankach s detskymi vecami, len si ich uz nepamatam, no urcite boli. no stali tak okolo 100 eur tusim, alebo tak nejak. tusim aj na www.biga.sk, na eniki beniki,podla mna aj brendon bude mat

blumka
25. aug 2010

@dorotka2 len to co hlada zuci nie je klasicke hopsadlo 😉 take som ja teda na sk fakt nevidela

olifcek
25. aug 2010

bujaka!

baby, vidim, ze mame narocne deticky, hech...chcu papat, kakaju, treba ich prebalit, okupkat, von s nimi ist, hrat sa s nimi, a kde sme este my a konik, ze? 😀 😀

sme boli vonku, fajne bolo x;o) aj sme na veceru skocili do restiky x;o) uz po kupkani vseci, ideme kuknut filmik nejaky x;o)

blumka
25. aug 2010

@olifcek jak ty mozes napisat ze mas narocne dieta ked film stihas pozerat? 😠 😀

svetlankat
25. aug 2010

dobru baby idem hajat

blumka
25. aug 2010

@svetlankat bruuu..
ja cakam na mm a pojdem aj ja

olifcek
25. aug 2010

@blumka a Tebe zase mm pomaha x;oDDDD

no nekukame este...bo Oliv nechce soskat, rozmyslela si spanok, chce sa hrat, hech, zase zahaja okolo polnoci az, a ja budem rano jak vyplutaaaa

olifcek
25. aug 2010

@svetlankat bruuu

olifcek
25. aug 2010

teraz si robim prdel, ale kym som si na zaciatku zvykla, ze je Oliv taky pricuc, uff...pamatate? nevladala som uz...ste mi super pomohli a odvtedy som to uz brala ako samozrejmost 😵 😵

blumka
25. aug 2010

@olifcek bud sa zblaznis alebo do prijmes tak ako to je 😉

olifcek
25. aug 2010

@blumka co som si asi tak vybrala? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😉

olifcek
25. aug 2010

@blumka jedno je fakt, neviem si predstavit, ze by som si stazovala od narodenia malej, kazdy den az dodnes a este dlhsie...premna je fakt dolezite, je ze Oliv zdravucka... 🙂 a ved mam len ju jednu, jedinu, co sa deticiek tyka..velmi obdivujem mamicky, co maju viac deticiek a este nejake chcu, uff...to su super mamky ako i Ty, @maminnka, @maculik @andrea206 a dalsie x;o)

lucia411
25. aug 2010

cafte babule....vidim, ze tu su narocne deti a neviem co este 😀 docitat Vás bola fuska veru....aj ked dnes som nakukovala len sporadicky, boli sme von a robili sme segedinsky gulas...som taka happy z toho gulasu ze az!!!!inac ako sa mate???u nas pohodicka, uz sa pomaly tesime na SK..aj ked mne sa nejako nechce...to asi preto ze som bola teraz dost casto a dost dlho tam...no ideme vsetci 3 tak bude fajn...a s mm konecne budeme mat kus romantiky, prvykrat oskusame vyrivku v dome 😉 vcera sme aj ockovanie zvladli na vybornu, mala ani horucky, ani naladova nebola..no uzas!!!

olifcek
25. aug 2010

inak, @blumka, Olivka je ako ja...zbonuje byt vonku ked prsiiiiiii, ked nesvieti slnko, je chladnejsie a pod, chi...x;o) moj anjelik...ani nie je rada zababusena...chi...no, uz je opat napapana, ale ideme sa hrat, lebo ma velikeeee ociiiiiiii...nevadi, mozno zaspi o polnoci, v noci pocucka, ale def. snad vstane ako dnes o pol desiatej 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimisash
25. aug 2010

@dorotka2 veru tu vrchnu postielku mohli urobit na celu dlzku. Ale na dovci som s nou bola spokojna. A na buduci rok pekne odzipsujem bok a mlady panko by do nej mohol vojst aj posvojich.aspon si to tak predstavujem.🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre