Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
25. aug 2010

@olifcek dakujem za poklonu, ale ja som zdaleka nie super matka... a na dalsie dieta sa uz necitim, hlavne vekom :(

olifcek
25. aug 2010

@rivatha Ty mas velmi sikovne babo....my uzzase na prse....asi budem uspavat ako vcera,,kolisanim na rukaaach...chi...doma sa Olivke v manduce nepaci...ale nevadi, aspon ju ma spojenu s tym, ze sa ide von x;o)

garonka
25. aug 2010

my sme kupili Tobimu bazen aby mal na druhy rok 😀 len kde ho rozložíme to ma nenapadlo, k mojej mame ee vadilo by ocovi ku svokre ee tam nieje kde a ku nam na balkon nevojde tak asi sa vtrepeme ku @blumka 😀
to je taky hrad s drakom ktory akože chrlí oheň ale to je voda 🙂

olifcek
25. aug 2010

@garonka jak si Tobiho naucila mavat? moja Oliv toto zatial neopakuje, ale uz robi bum bum bum na povel...x;o))

garonka
25. aug 2010

my už hajame, zaspali sme o pol ôsmej ale za 45 min sme boli hore to nechapem a potom to uspavanie nema konca kraja 🙄

a sme sami ocko behal do prace joj už mi to leze na nervy sama po večeroch 🙄

garonka
25. aug 2010

@olifcek som mu stale ukazovala rukou pa pa pa ale on nič a až včera rano jak išiel ocko do prace Tobi dostal naladu a začal rukou mavať taku radosť z toho mal že cely deň prava ruka bola v pohybe 😀

no najnovšie bije sam seba to ho neodnaučím 😕

zucana
25. aug 2010

Babce dnes mam pocit ze mam malo mlieka a ked som odsala v jednom neboli skoro nic myslite ze viki si vie odsat viac?a mavate take dni?
Kojim rano o 6 o 11 trosku (dnes som odsala aj 50ml) o 13 trosku o16 o 21 a este parkrat pocuca do polnoci
Zajtra poobede ideme k moru za zoskou inak

olifcek
25. aug 2010

@garonka jj, toto oliv robila uz...hehe...takze bude mavat z nenazdajky> okiiii

teraz ma tu stipka, auuuu, to pri zaspavani robi najnovsie...a kopka si nozickou, hehe

@zucana viki si urcite vytiahne viac x;o) vytiahne kolk potrebuje, neboj nic...x;o) pozdrav @zoska prosim

zucana
25. aug 2010

@garonka Aj my sa bijeme ;)

garonka
25. aug 2010

@zucana joj ale až do červena to sa neda odučiť že?

olifcek
25. aug 2010

@garonka oliv s tym sama prestala x;o)) uz sa nebije, uz bije hrackami o hracky x;oD

garonka
25. aug 2010

@olifcek he he bitkarka mala 😀

olifcek
25. aug 2010

@garonka no vies, uci sa ochranit sa 😀 😀 ale ked som papala, mm ju mal na rukach, povedala som jej bum, bum, bum a ona zacala po stole buchat, som sa tesila, nskor som to skusila este 2x, ci to fakt na ,,povel,, bolo a boloooooooooooooooo 😵 😵

idem ja do postele....boli ma nejak hlava dnes....olivka uz takmer haja, tak verim, ze ked sa presunieme, ze neozije, ako zvykne pocas dna, ked sa s nou presuniem do spalne, bo to dve hodky hrania nas cakaju, co mi nevadi, je uzasna pri hre, vzdy sa nahlas smejka, ale bude uz dost hodiiiiiiin a rano budem mrtvolka paq, chi...

garonka
25. aug 2010

@olifcek bru nockuuuuuuuuuuuu 😵

olifcek
25. aug 2010

uz na mobile..neviem spat...zajtra nas asi caka ockovanie x;o(

zucana
25. aug 2010

@olifcek Aj ja som v posteli ;)
nemas ten link na chronologicky vyvoj dietata ? 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. aug 2010

@zucana jaaj v mobile ee

zucana
25. aug 2010

@olifcek Maaaaam

olifcek
25. aug 2010

@rivatha x;o)

olifcek
25. aug 2010

@zucana uz vidim, som nerefreshla

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krpata
25. aug 2010

@jaja32 citam, ze uspavas ako my s mm 😀 😀 len si neviem tu masaznu fit loptu predstavit 😲 😕 maleho sme dnes uspavali na lopte 4 krat, to by bola ina masaz .....
@dorotka2 tusim Ty si sa pytala na stolicku a este niekto, ja mam tuto http://www3.baby-markt.de/cgi-bin/cosmoshop/lsh... len teda za 129 Eur 😠 😖 ale sme maximalne spokojny...

kocky mne maly zje v pohode 190 ml vyzivku, sme boli v sobotu v ikei, a tak nam vyslo ze by mal papat tam, tak sme mu dali mrkvicku len 125ml a on taky vreskot spustil tam, ze som ho musela v tej restike, ci "jedalni" rovno nakojit 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. aug 2010

dobre rano 🙄
tak a ja vam teraz poviem, co je to mat narocny den a potom narocnu noc a este nech sa niekto do niekoho zacne navazat...
ak mi este raz niekto povie ze ona ma narocne dieta ale jemu spi krasne celu noc tak potom zial si asi myli pojmy s dojmami...co by som ja dala za to nech hoc aj juli nespi cely den, nech ma v riti vrtulu ale v noci nech da pokoj.
Vcera zaspala o osmej, spala do desiatej, otvorila oci a do polnoci som ju mala na rukach ja, chodila som s nou po byte, bola som aj na fitlopte, aj len tak som ju kolisala, aj v hojdacom kresle som bola, potom som uz normalne od unavy odpadavala a hlavne aj od bolesti ruka noh, nosit tak 2 hodiny takmer 9 kg co sa mece nie je sranda...potom som uz nevladala tak som sla pre mm...ja som si lahla ku Terezke ale ta zasa polovicu noci preplakala a prekricala nie, nie....Neviem dokedy bol mm s malou hore ale ona je uz od 6:30 hore, hadze usmevy na vsetky strany...
a to teda aby si zas niekto kto tu pride spionit nemyslel ze mi bohvieako spi cez den...ano boli casi boli, ale teraz je to max. 3 x po 45 minut, niekedy si spoji 2 spanky tak potiahne 1,5 hodinu vskuse ale potom uz nepsi dovecera...a v noci robi toto..
a este pre niekoho kto si mysli ze ma narocne dieta a ohovara kade-tade..ja mam dve deti...a jedno ma teda vrtulu v zadku...spi cez den hodinu, v noci mava nocne mory...
toto nie je ziadna staznost, deti nemaju zarucnu dobu nemozem ich vymenit...len som chcela pripadnym spionom opisat ako si zijeme my...a to ja teda moje mladsei dieta radim k pohodovym babatkam....

blumka
26. aug 2010

este raz dobre rano ale uz s inym smajlikom...co uz narobim ze? 🙂 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre