• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek jasneeeeeeee, len či mate do neho mop lebo naša handra je dosť špinava musím kupiť novu a teraz umyvame so starym :sweat_smile:

opytam sa ale bude suhlasiť on je dobrak od srdca :slight_smile:
26. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka daj paq vediet, i to, kedy by sme sa mohli stavit pon x;o)

ideme na 15tu k dr., juj, keby este nechcela ockovat....neviem ako oliv obliect do manduci...ci staci kratky rukaaaav, dole asi dam nohavice, predsa len, pofukuje
26. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka orginal handru do toho idete kupit? co stoji? mozeme dat polovicku x;o)
26. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i ked mm, ze on si poradi i s obyc handrou a mopom...takze mozno necham tak, len som mu to chcela ulahcit :wink:
26. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jo to ide do teho original mop na tu palicu cena neviem neviem
a jo fakt dobra vec, ani zohynať sa netreba len šup namočiť do vedra a vyžmykať a rovno na podlahu :dizzy_face:

a jo vonku fukaaaaa tu dolu poriadne :angry:
26. aug 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka, prave mi zacalo vzacnych 20 minut ticha :sweat_smile:
26. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, my sme boli pokukat v optome, ze ako prerobili hypernovu. Miska uz napapana spinka od dvanastej. Tak som kus uklidila a teraz papam jabko
26. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cely den dnes nestiham vika je nejaka rostacka narocna ...
a prave sme na odchode k moru a idem si pre prsten otocim sa viki bola na posteli a spadla....hlavicka na zemi a ma tam take cervene....plakala velmi ale uz je ok a smeje sa...mohlo sa jej nieco stat?mame radsej ostat doma????
26. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana sleduj ju, ci nie je nejak extra spava alebo ake ma zrenicky a tak, ak sa ti bude zdat nieco podozrive tak zbehni k lekarovi...ale deti maju tvrde sisky :sweat_smile:
ides sa stretnut so zoskou? pozdrav ju :wink:

mne konci 20 minut ticha...papa
26. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mame ist?nemam radsej zostat doma? a mala by teraz praveze spat lebo od rana nespala....
26. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mne sa toto stalo predvcerom :confounded: a suseda - sestricka na pohotovosti mi povedala, ze nemam maleho davat aspon dve hodiny spat..
26. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tiez by som nedavala hned spat..pockaj mozno hodinku...
a neviem teda ako daleko chces ist, ale mozno bud pockaj doma tu hodinku a chod potom alebo ak to nei je daleko tak chod aby si proste pre pripad mala blizko na pohotovost...akoze nestrasim ta, podla mna sa nic nestalo,mne tak zletela juli ked mala 2 ci 3 mesiace takze viki ma uz tvrdsiu hlavu..ale pre pripad :wink:
26. aug 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka porad ako do manduci?

opalovacky, podkolienky, topanocky
opalovacky, podkolienky, teplaciky, topanocky
opalovacky, podkolienky, teplaciky, triko s dlhym, topanocky
?
26. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na bus to mam do 10 minut, v buse bude teplo, zo zastavky ku dr. asi tiez do 10 minut. paq nazad, budem oliv sledovat...
26. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dlhy rukav, dlhe nohy a ciapku a ked das ponozky tak netreba topanocky, ci chces pre imidz? :grinning: tu v krasnej dost fuka a teplomer mi ukazuje len 23 stupnov
26. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tie opalovacky tam mas akosi naviac :sweat_smile:
26. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja by dala tenke teplačky a kratke body a do tašky šupla mikinku ak by trebalo tu pofukuje :confounded:
26. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka opalovacky, ze keby sme vyzliekali, nech netaham cez hlavku....di dam dlhy rukav, zakasem do nohavic? staci i tak?

ne pre imidz, len aby kosa na nozky nebolaaaa
26. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak ked ces opalovacky tak podla mna stacia len podkolienky na nozky a navrch mozno nejaka mikinka..manduca ju bude hriat tak treba zakryt to co ostane hole...
zas taka zima podla mna nie je ze treba aj ponozky aj topanky ...no ale neviem..este som dnes vonku nebola, vcera bolo sice teplejsie ale juli bola len v ponozkach
26. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no, opalovacky miesto bodynka mam...musime ist s mm do ham a kupit tie rozopinatelne body...sice 2pack - 10eur, ale co uz...
26. aug 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek zistila si mi kedy sa objednava next?
@blumka oliv z manduci trci hlavka a nohy, rucky ma vzdy vo vnutri schovaneeee
@blumka nebola online odvcera este, he he, ale pisala soooooom
26. aug 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak mikinu zober do vrecka pre istotu :wink:
26. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek i ja som za opaľovačky a podkolienky keď body nemate :slight_smile:

ono nieje vonku zima ale sem tam pofukuje ale to neva Olivka ma čapicu a aj ty ju hreješ :dizzy_face:
26. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mame bodyyyyy, ale nie rozopinatelne, fnuk....oki, tak opalovacky, podkolienky, do tasky dlhy rukav, dlhe nohy
26. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspala tak som ju chuda zobudila a plackala teraz je ok.....je to 1,5 hodky odtialto a postel mame nizku cakam teda do 15.00
26. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaj ja viem len ja som myslela, že teraz body na sebe namate :grinning:

tak tak ako blumka poradila :wink:
@olifcek a olivka velmi vyvadza ked jej cez hlavu prevliekas? :confused:
jaj, nenatrela som ju este...idem na tooo
26. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok