Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
26. aug 2010

@olifcek jasneeeeeeee, len či mate do neho mop lebo naša handra je dosť špinava musím kupiť novu a teraz umyvame so starym 😅

opytam sa ale bude suhlasiť on je dobrak od srdca 🙂

olifcek
26. aug 2010

@garonka daj paq vediet, i to, kedy by sme sa mohli stavit pon x;o)

ideme na 15tu k dr., juj, keby este nechcela ockovat....neviem ako oliv obliect do manduci...ci staci kratky rukaaaav, dole asi dam nohavice, predsa len, pofukuje

olifcek
26. aug 2010

@garonka orginal handru do toho idete kupit? co stoji? mozeme dat polovicku x;o)

olifcek
26. aug 2010

@garonka i ked mm, ze on si poradi i s obyc handrou a mopom...takze mozno necham tak, len som mu to chcela ulahcit 😉

garonka
26. aug 2010

@olifcek jo to ide do teho original mop na tu palicu cena neviem neviem
a jo fakt dobra vec, ani zohynať sa netreba len šup namočiť do vedra a vyžmykať a rovno na podlahu 😵

a jo vonku fukaaaaa tu dolu poriadne 😠

blumka
26. aug 2010

bujaka, prave mi zacalo vzacnych 20 minut ticha 😅

svetlankat
26. aug 2010

Caute baby, my sme boli pokukat v optome, ze ako prerobili hypernovu. Miska uz napapana spinka od dvanastej. Tak som kus uklidila a teraz papam jabko

zucana
26. aug 2010

baby cely den dnes nestiham vika je nejaka rostacka narocna ...
a prave sme na odchode k moru a idem si pre prsten otocim sa viki bola na posteli a spadla....hlavicka na zemi a ma tam take cervene....plakala velmi ale uz je ok a smeje sa...mohlo sa jej nieco stat?mame radsej ostat doma????

blumka
26. aug 2010

@zucana sleduj ju, ci nie je nejak extra spava alebo ake ma zrenicky a tak, ak sa ti bude zdat nieco podozrive tak zbehni k lekarovi...ale deti maju tvrde sisky 😅
ides sa stretnut so zoskou? pozdrav ju 😉

mne konci 20 minut ticha...papa

zucana
26. aug 2010

ale mame ist?nemam radsej zostat doma? a mala by teraz praveze spat lebo od rana nespala....

lienka2
26. aug 2010

@zucana mne sa toto stalo predvcerom 😖 a suseda - sestricka na pohotovosti mi povedala, ze nemam maleho davat aspon dve hodiny spat..

blumka
26. aug 2010

@zucana tiez by som nedavala hned spat..pockaj mozno hodinku...
a neviem teda ako daleko chces ist, ale mozno bud pockaj doma tu hodinku a chod potom alebo ak to nei je daleko tak chod aby si proste pre pripad mala blizko na pohotovost...akoze nestrasim ta, podla mna sa nic nestalo,mne tak zletela juli ked mala 2 ci 3 mesiace takze viki ma uz tvrdsiu hlavu..ale pre pripad 😉

olifcek
26. aug 2010

@blumka porad ako do manduci?

opalovacky, podkolienky, topanocky
opalovacky, podkolienky, teplaciky, topanocky
opalovacky, podkolienky, teplaciky, triko s dlhym, topanocky
?

olifcek
26. aug 2010

na bus to mam do 10 minut, v buse bude teplo, zo zastavky ku dr. asi tiez do 10 minut. paq nazad, budem oliv sledovat...

blumka
26. aug 2010

@olifcek dlhy rukav, dlhe nohy a ciapku a ked das ponozky tak netreba topanocky, ci chces pre imidz? 😀 tu v krasnej dost fuka a teplomer mi ukazuje len 23 stupnov

blumka
26. aug 2010

@olifcek tie opalovacky tam mas akosi naviac 😅

garonka
26. aug 2010

@olifcek ja by dala tenke teplačky a kratke body a do tašky šupla mikinku ak by trebalo tu pofukuje 😖

olifcek
26. aug 2010

@blumka opalovacky, ze keby sme vyzliekali, nech netaham cez hlavku....di dam dlhy rukav, zakasem do nohavic? staci i tak?

ne pre imidz, len aby kosa na nozky nebolaaaa

blumka
26. aug 2010

@olifcek tak ked ces opalovacky tak podla mna stacia len podkolienky na nozky a navrch mozno nejaka mikinka..manduca ju bude hriat tak treba zakryt to co ostane hole...
zas taka zima podla mna nie je ze treba aj ponozky aj topanky ...no ale neviem..este som dnes vonku nebola, vcera bolo sice teplejsie ale juli bola len v ponozkach

olifcek
26. aug 2010

@garonka no, opalovacky miesto bodynka mam...musime ist s mm do ham a kupit tie rozopinatelne body...sice 2pack - 10eur, ale co uz...

blumka
26. aug 2010

@olifcek zistila si mi kedy sa objednava next?

olifcek
26. aug 2010

@blumka oliv z manduci trci hlavka a nohy, rucky ma vzdy vo vnutri schovaneeee

olifcek
26. aug 2010

@blumka nebola online odvcera este, he he, ale pisala soooooom

blumka
26. aug 2010

@olifcek tak mikinu zober do vrecka pre istotu 😉

garonka
26. aug 2010

@olifcek i ja som za opaľovačky a podkolienky keď body nemate 🙂

ono nieje vonku zima ale sem tam pofukuje ale to neva Olivka ma čapicu a aj ty ju hreješ 😵

olifcek
26. aug 2010

@garonka mame bodyyyyy, ale nie rozopinatelne, fnuk....oki, tak opalovacky, podkolienky, do tasky dlhy rukav, dlhe nohy

zucana
26. aug 2010

zaspala tak som ju chuda zobudila a plackala teraz je ok.....je to 1,5 hodky odtialto a postel mame nizku cakam teda do 15.00

garonka
26. aug 2010

@olifcek jaj ja viem len ja som myslela, že teraz body na sebe namate 😀

tak tak ako blumka poradila 😉

blumka
26. aug 2010

@olifcek a olivka velmi vyvadza ked jej cez hlavu prevliekas? 😕

olifcek
26. aug 2010

jaj, nenatrela som ju este...idem na tooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre