Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
26. aug 2010

ja som chcela tento tyzden pridat olovrant ale este neee...este si otestujeme zeleninku a az potom...

andrea2603
26. aug 2010

mne sa Liv hráva tak, že sama si dá na tvár plienku látkovú, potom začne funieť a čaká kedy jej ju dáme dole a potom sa rehoce 😀 😀 😀 . A spala 3,5 hodiny, moje zlatíčko 😵 , ale to očko jej tak slzavie, zajtra máme poradňu, dúfam, že sa jej to nezhorší, aby som nemusela ísť dnes na pohotovosť 😖

blumka
26. aug 2010

@andrea2603 fajne pospinkala..a co ma s ockom 😕

lienka2
26. aug 2010

@blumka myslis ze sme skoro zacali s ovocim?

blumka
26. aug 2010

@lienka2 ne nemyslim, ved ja som uz tiez chcela, len mi juli ochorela, tesne pred tym mala trosku problemy s bruskom a cele to jej prikrmovanie bolo take cudne, som nevedela ci jej je dobre, ci zle, tak sme boli vlastne tyzden znova na mliecku tak ja v podstate idem odznova...ale uz rychlejsie pojdem, len 2 dni budem davat nove a zemiak nedam ani karfiol... 😉

andrea2603
26. aug 2010

asi prievan 😕 , alebo nejaká infekcia 😝 , ráno ho mala celé také hnisavé a teraz jej stále slzavie, utieram repíkom a teraz keď zaspinkala, dala som málilinko framykoinu.

blumka
26. aug 2010

@andrea2603 chudatenko 😔 skore uzdravenie ocku prajeme

lienka2
26. aug 2010

@blumka ved my sme tiez boli tyzden iba na mlieku.. co zeleninu nechcel, sem-tam ovocie.. ale tak chti mi tak nech papa 🙂

andrea2603
26. aug 2010

@blumka ďakujem, teda dúfam, že to nie je nič vážne, lebo inak vyzerá byť v pohode.

blumka
26. aug 2010

@lienka2 ved to je hlavne, ze chuti 😉
bezim deti su hore...fajne potiahli dnes obidve

lenica81
26. aug 2010

ahojte baby, ja priebezne citam, ale akosi nestiham... 😅

adi, rychle uzdravenie prajem, aj ten moj sibal si obcas viac sucha prave ocko, asi si s hrackami niekedy do neho supne, ked zacne slzit tak davam oftalmoseptonex...

my prehadzujeme plienku a Vilko stahuje a bohovsky sa pri tom rehoce, teda usmieva, lebo zvuky zatial iba obcas, a aj to ako keby kaslal... 😀 veselo sa uz kotula dookola, a za vsetkym, a konecne sa mu na brusku paci... ale ani naznak k lezeniu, iba ruky natahuje... 🙂

nam nejde maso... skusim opat cistu zeleninku, lebo inak neviem... a potom pridam menej maska... a skusim aj to vajce... hadam aspon to smakne... 😔 🙄

olifcek
26. aug 2010

@lenica81 co Ti vymazali? neverim,z e uz nemozeme komunikovat ako predtym, ved i my sme si sem tam postazovali 😕

lenica81
26. aug 2010

@olifcek ip...

ako u pediatricky... 😉

zucana
26. aug 2010

tak sme boli na pohotovosti vsetko vraj ok....dufam ze zajtra nam vyjde zoska bo rano mame alergologa....

zucana
26. aug 2010

@lenica81 aj ja chcem vediet co vymazali....

olifcek
26. aug 2010

a my uz doma....skoda, ze somnou nebol mm, by sme natocili Olivku co vystrajala x;oDDDD sa rehotala sestricka i lekarka x;o)

prisli sme, lekarka telefonovala, tak ja som zatial isla Oliv vyzliect, polozila som ju na chrbatik, v momente bola na brusku a uz im tam trhala tu papierovu podlozku, co tam dali, otocila som ju, vsimla si, ze na strope je veeeela hraciek, tak som jej par rozkyvala, zabavilo ju to, vyzliekla som ju, prisla dr. popocuvala ju, kym ju pocuvala debatili sme, Oliv drzala fonendoskop...asi kontrolovala, ci to lekarka dobre robi, hehe, paq ju odvazili a zmerali, mame 6095g a 65,5cm 😵 😵 😵 , sla som ju obliect, no to ste mali vidiet.....trhala stale tu podlozku, vytacala sa mi za nou, plienku som jej nevedela dat, jak sa salila a rehunala 😀 tak jej natihli hrajucu vilu, tak ju to zaujalo, rychloo som dala plienocku, natiahla opalovacky, dvihla som ju, uz ale s podlozkou, hehe, lekarka, ze wow, Oliv tomu dala, a ja,z e no, urobila si pelech....komplet im to tam znicila, hehehe...plackala len pri vazeni, lebo si ju vzala sestricka, nepacilo sa jej, ze nemoze trhat papier 😅

ked som ju obliekla, tak dr., ze zaockujeme, uz, hm? a ja, ze ok...najprv jedna nozicka, poplackala, vzala som si ju, polozila som ju, trhala zase papier, druha nozicka, to uz plackala viac, vzala som si ju, mojkala a uz bolo ok x;o))) v manduce kusok pospala ale prisli sme dom a uz nehaja

lekarka odporucala dat 3ml panadolu, tak som dala, a ze dalsie 3ml o 4 hodky, tak dam znova, ze preventivne len...

pochvalila ju, ze je velmi pevna, lebo len ju chcela chytit za rucky a Oliv uz sedela a krasne sa drzala, no mam ju nechat hopkat len kym papa z lyzicky, alebo kusok v ramci hry, inak ie, lebo, ze este spodnu cast chrbatika nema rovnu, a teda priprvenu na sedenie x;o)

najblizsie ideme tusim 07.10. musim kuk, ockovanie az o pol roka, juchuuuu....len ja chcem mmr presunut, tak asi pobojujeme, ale presuniem to x;o)

olifcek
26. aug 2010

@lenica81 bozinku, ved to sme i predtym kludne napisali, ts

olifcek
26. aug 2010

jaaaj, a ze mozem uz kludne davat zakysane jogurty...ciste, biele, bez prichute, dat do toho ovocie a pod. ale ked kojim, tak nemusim, ne? ci?

olifcek
26. aug 2010

aj chlebik, ze mozem kusok dat orhyyyzat,cerealny x;o) abo rohlicek x;o)

dala mi ockovaci preukaz, ze nech mam pri sebe, ked niekam pojdeme a cosi sa zomelie...ta, od ktorej som odisla, si ho nechala v karte, chi

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek sikulky ste a mate krasne miery, uz nas vahovo dohanate a vyskovo ste nas uz predbehli.

olifcek
26. aug 2010

@svetlankat fakt?predbehli? jeeej

olifcek
26. aug 2010

bych sla este vecer von...ale asi radsej ee, ze?oliv opat zaspaaava

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek ano, my sme mali na pol roka 62,5 cm

olifcek
26. aug 2010

@svetlankat @blumka @garonka @lienka2 kedy dame stretko?

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek hocikedy ja som ready

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek aj zmrzku by som si dala.

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek a co to vlastne admini vymazali?

olifcek
26. aug 2010

@svetlankat ip

Ale aspon su spravodlivi...x;o)

svetlankat
26. aug 2010

@olifcek kto admini?

jaja32
26. aug 2010

@olifcek aj ja som zvedava, co vymazali....napis ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre