• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
to mas stastie olif, ale pocuj, uz sa mi to tvoje vracanie nejak nezda...ani ta tvoja hlava....tlak ti ozaj strasne skace, ale neverim ze je to vsetko kvoli tvojmu srdiecku....
skus sa niekedy namocit do jazera, nech sa celkovo cela schladis, roztiahnu sa ti cievy a ta hlava by ti mala polavit...
ja by som sa na tvojom mieste stazovala zrejme ovela viac, lebo ty sa fakt musis citit pod psa...
20. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuciiii, ahoj moja, ako? nejaka nova prihoda so svokrou? ja uz som aj mozmu manzelikovi hovorila s tymi cestovinami a sme sa smiali :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janie idem hned pod chladnejsiu sprsku, dakujem za radu...ohlasim sa, ked sa z nej vratim x;o)

jo, je mi fakt velmi blbo. v pondelok idem na krv, tak uvidim, ci si postazujem. hlavne si ale skusim kupit ten ginger, to ma pomoct na tie nevolnosti, tak snad to zaberie...viem, ze blumke pomaha x;o)

zuci jo, zacala som sa viac sledovat a aspo tu si stazujem, lebo v praci sa nechcem, a doma sa nemam ako, a drahemu, ked je takto prec, to nechcem velmi pisat, aby nebol smutny, ze teraz nie je somnou. a keby tu bol, mozno by sa citil bezmocny. taky kruh sa mi zacina uzatvarat, hech. uz som aj uvazovala nad tym, ze si to i znacit budem...ze kedy ma hlava bolela, kedy som blinkala, po com a kolko...

idem do tej sprsky baby...hned som nazad
20. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ake mas hodnoty zeleza? pytaj lekara nech ti zisti, mozno aj preto mas tieto stavy :wink:
20. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka krvny obraz ked robili, bolo to ok vsetko...ale uz i na ekg mi odporucala pit horcik, tak si hned urobim :wink:

baby, trasiem sa ako osika, hehe, ale som aspon cistucka, a ja verim, ze to pomoze x;o) no este horcik k tomu budem popijat, budem zelezna zena :wink:
20. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ale je, ze keed zjem cosi, co nam nechuti, tak ide von len to....hech...x;o)
20. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdis jani dneska sekam dobrotu so svokrou...sem tam treba...na obed mi spravila rizoto a na veceru ugrilovala kura...muz jej totiz tiez siel na sluzobku a ona ma potrebu niekomu proste varit tak aby jeden den nevysla z cviku :sunglasses:
trochu sme kecali...ze mozno uz o 2 tyzdne budem vediet pohlavie a ona ze ci to chcem vediet ja ze jasne...tak divne to povedala...a potom ze videla nejaky kocik tak som povedala ze uz mam vybraty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom to ale napravim a zoberem ju pozriet ho...ale az potom co si ho pozriem ja a vyberiem :grinning:
olif ja ti ako neodbornicka radim ostan doma spon tyzden a uvidis ci sa polepsi :wink:
20. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tak tak, spravne ;O) vidim, ze sme viacere, ktore bavi citat podarene prispevky o svokricke ci manzelikovi x;o))

alebo o TETE, ci ine x;O)

zuci jj, tento tyzden by to este slo, na buduci je uzavierka a to tam musim byt, lebo nebude mat kto urobit veci, aby bola vyplatka, hech...
20. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tento tyzden som myslela ten, co bude od pondelka a tym buducim uz prvy septembrovy x;o)
20. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, hmmm....ja pijem magneziu a citim sa menej unavena :wink:
20. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, uz si po sprche? ako ti je ?
zuci, tak dnes ste nebojovali...a muz sa ti kedy vrati?
20. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzik pride zajtra...prave skypujeme...kupil misacher tortu :grinning:
tu milujem
ja som tiez po sprche umyta hlavka nech som nemastna zajtra a cmulam medove cukricky
olif ak ti bude zle tak radsej nech nie su vyplaty neboj niekto sa najde kto to spravi ja som tiez presne takto myslela ale uz nie :wink: zdravie je prednejsie ze holky? povzbudte ma nech olif oddychuje :angry:
20. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasnacka, olif, ak sa takto zle citis, tak sa jednoducho na to vykasli, vies, ani nezbadas, a najdu si sposob i bez teba...
20. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, zucana ma pravdu..pocuvaj ju :wink:
baby, chodte na stranku www.makemebabies.com ...som sa nasmiala :grinning: a hodim foto do albumu co mi vyslo
20. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi poznam ;)
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa celkom podoba :grinning:
20. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum jo, vyskusam pit denne magnezium x;o)

janielah zima mi je x;oD ale...asi je mi ozaj kusok lepsie...

zuci snad to hrdielko bude ozaj f pohodemke...musi byt x;O) suci, ale ano, mas recht..zdravie je na prvom mieste...a ked, tak by som len na dialku urobila co treba x;O) cez kolegu v BA.

jani jo, to je mozne, hehe x;o) ved po par mesiacoch chyb by to uz slo x;o) o to s anebojim veru x;) ja verim, ze je kazdy nahraditelny xo)
20. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ze? :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, ale pekne baba vysli. ja mam moje fotky v notaku, ktory nenastartujem, ale idem hned kukut na nete u draheho fotky a dam si urobit

urobte si i vy babyyy, ja som tak zvedava
20. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, neviem najst fotku...pockam kym drahy pride a nejake vytiahneme z disku x;O)
20. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, dobre zabava to je :grinning: ..no som zvedava...manzel tvrdi, ze sa tie baba podobaju na Terezku :grinning:
20. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik a to si tie hlavky vas dvoch dala Ty, ci to sa dalo tam priamo zostrihat ? ano veeru, najma to dievcatko :wink:
20. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nejde...pomale to je netaha mi to :angry:
20. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja som si najskor vystrihla z fotiek len nase hlavy lebo ked som dala celeho cloveka a potom som to tam chcela poupravovat tak mi to haprovalo...
20. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to zasa neviem ulozit, lebo sa mi nechce tam registrovat na tej stranke, ci co.... :unamused:
20. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiela, pravy klik na obrazok a potom daj ulozit obrazok ako a uz sa ti uklada a netreba registraciu :wink:
20. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, mozno je tam vela uzivatelov, skus zajtra, prosiiiim...x;O)

blumik ahaaaa, dobe x;O) dakujem za info o postupe x;O)

janie nevdavaj to x;o)

blumik jaky macher, ts ts ts x;)

o 5 miut si idem lahnut baby zlate...uvazujemm ze zajtra podem skor do prace, nech skor mozem odist....x;o)
20. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ze vahas :grinning: :grinning:
trosku sa nudim tak vymyslam :grinning:
20. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik blumik, idem skusit :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky dobru nocku...idem, lebo rano nevstanem :wink:
20. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok