Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
26. aug 2010

@andrea2603 aha..ano spominam si na niekoho takeho ale nick si nespomeniem 😉
@laxity, no ale to nemozes brat ako trapenie 😉 podla mna treba vydrzat par dni, mozno tyzden, dva a "potrapit" sa so zeleninkou, lebo je sice fajn ze ti papa ovocie ale co ked ti otom odmietne zeleninu? to len vtedy vam zacne trapenie 😉
je vela deti, ktore sa rozpapali az ovela neskor.my tu mame len polrocne deticky aj keby este stale boli na mliecku nic sa nedeje 😉
ja som juli prikrmovala od polovice jula, mesiac sme papali a potom nam to stopla choroba a bolenie bruska, tak sme tyzden boli len na mliecku..v pondelok som zacala akoby odznova a to uz mame 6,5 mesiaca 😉 naozaj sa nie je kde ponahlat...
ja by som teda sa bala riskovat s ovocim..akoze nevravim, ked ti natalka bude odmietat zeleninu mesiac..to nie, jasne ze to uz je trapenie ale tak po prvom raze, by som to hned nevzdavala 😉

blumka
26. aug 2010

@jaja32 bruuu..aj ja pojdem...uz som 4 dni poriadne nespala..teda poriadne...poriadne som nespala uz polroka ale myslim tak klasicky...max. 5 hodin s prestavkou na papanie..a to mi je malo :(

jaja32
26. aug 2010

@blumka papkame 3 tyzdne zeleninku..., tyzden masko, uz mozeme zacat s ovocim?

jaja32
26. aug 2010

@blumka ja uz som tak normalne nespala asi rok ☹

blumka
26. aug 2010

@jaja32 a mliecko uz za zeleninkou nepapa? ale to aj tak sa podla toho neda riadit...
ja myslim ze hej, ved vidis, ci ti v pohode papa zeleninu, kolko ti spapa, ci to uz ma osvojene, ze sa papa raz denne zeleninka...sak vy ste uz pokrocili stravnici 😀

blumka
26. aug 2010

@jaja32 a to co tak dlho? si v tehu nemohla spavat? 😕
ja som od terezkinho roka dokym sa juli nenarodila spavala celkom ok...akoze boli aj blbe noci ale tak dalo sa

jaja32
26. aug 2010

@blumka papa mliecko aj po zeleninke....nejako sa ustalila na 100 - 120 g. Dnes mala asi dobru kombinaciu a papkala by aj do nemoty, ale nebolo co. Ja som jej len 100-ku dala. Zajtra sa polepsim. Chcela by som v sobotu odskusat jablcko. Este len zbada lyzicku a poharik so zeleninkou a uz usta otvara 🙂

jaja32
26. aug 2010

@blumka stres z prace? neviem, u mna podvedomie velmi fungovalo. Jednoducho som rychlo zaspala a od polnoci len tak vselijak. Ked som uz bola na materskej tak som niekedy aj od druhej v noci citala knihu az do piatej. Potom som zaspala. Zaujimave, ze az taku unavu necitim. Len noc je dlha a potom len na somarinami rozmyslam.

blumka
26. aug 2010

@jaja32 to je dobre...aj juli tak robi a zacne metat ruckami a nozkami 😀 skus teda uz jablcko, uvidime co na to povie 😀

jaja32
26. aug 2010

@blumka 😀 😀 urobim foto... hviezda papa jablcko... 😀 😀 , skusim surove a ak eee, tak podusim

blumka
26. aug 2010

@jaja32 fuu. to ne moc dobre..ja som nemohla spavat ked bola terezka babatko...som lezala v posteli, dokopy som spala mozno 2 hodiny a potom som pocuvala iPod alebo len tak cumela do stropu, ani som nesla pozerat telku alebo citat knihu, lebo som si myslela ze co ak ma to velmi preberie ze ved mozno zaspim..no a nic...co som ja len vsetko mohla navysivat 😀

jaja32
26. aug 2010

@blumka 😀 ked som chodila do roboty...necitala som v noci, ale uz potom som skusila ci nahodou nezaspim...a houbeles

jaja32
26. aug 2010

...hes, hes...ide sa spat 😀 😀 bruuuu este raz

blumka
26. aug 2010

@jaja32 😀 ja cakam kym mm uspi Tete 😅 ale hned ako odtial vylezie tam zaleziem ja, vcera som tiez tak chcela a som to neurobila tak som potom musela uspavat juli do polnoci... 😒
som zvedava aka bude dnesna noc..teraz vecer juli velmi plackala..asi ju ten zub trapi alebo co javiem co jej je ☹

zucana
26. aug 2010

@andy ja si ju pamatam ale moznoze to mala fakt velmi narocne lebo 7 deti nic moc....na konika teda 😀
a ta s trojickami si nevymyslala.....ma na fb fotky teda mala.... 😉
@laxi dik lepsie 😵

blumka
26. aug 2010

@zucana ty si ju mala v priateloch ze? a uz tam nema fotky?

zucana
26. aug 2010

@blumka ma vymazala z priatelov 🙄

blumka
26. aug 2010

@zucana 😕 tak mozno si to vsetko predsa len vymyslela

zucana
26. aug 2010

@blumka co si mala tam fakt tie deti ako rastu aj ako boli na sk 😉

blumka
26. aug 2010

@zucana aha tak potom ok..ja len ze to tu baby rozoberali co vsetko si navymyslala a niekedy uz clovek nevie comu ma verit..
ako sa ma viki? vsetko ok predpokladam 😉

zucana
26. aug 2010

papala kasicku z mojho mliecka a potom som jej dala este masko lebo som nemala kasicku a jej to asi zabehlo a vyvratila mi to masko ale iba to masko to je oki nie?
kakala aj a teraz kuka s tatom rozpravku a ja idem do sprachy potom ona a potom postielka

lenica81
26. aug 2010

dievcata, chcem sa opytat, kedy asi davate papat prikrm... lebo ked som bola v ke, tak mi Vilko pekne papal, a teraz houby... ked je prilis hladny, tak nechce vobec a ked mu dam prso, tak potom uz nechce samo... a ked si necham nejaky odstup od prsa, tak to neviem odhadnut, bo niekedy papa skor, niekedy neskor... som z toho salena a nervna... 😨 😔
a maso pre tuto chvilu vypustam, bo nesmakuje... ☹

lenica81
26. aug 2010

@blumka navysivala by si do celeho domu... 😉 mojmu mm sa velmi vysivky nepacia, teda vseobecne sa mu nepacia zachytavace prachu, takze este uvidim, ako sa vyvinu moje hobby... 😒

laxity
26. aug 2010

@blumka ja viem, že máš pravdu...ja som to jablčko len chcela skúsiť nechcem v tom pokračovať, určite chcem pokračovať zeleninou, tak ako som vyššie písala 🙂 ďakujem ja verím, že nám to pôjde veď ona je taký jedák 😀

blumka
26. aug 2010

@lenica81 a vobec doma nemate na stenach obrazy? bo mi miesto obrazov dame moje vysivky 😀 ale tak jasne ze nevysivam do bludu..vela by som chcela ale nehodi sa mi to tak nevysivam...vyberam take co sa mi hodi a mam kde dat...
ale mm sa to paci, teda aspon moje prace tvrdi ze sa mu pacia 😅

blumka
26. aug 2010

inak, baby, chodite niektora na sono prsnikov? ja som bola minuly tyzden na gynde na prehliadke a mi povedal moj gyndos ze mam narok bezplatne raz za dva roky na sono prsnikov...teda ze to preplaca poistovna..akoze preventivka..tak som dnes bola 😉

blumka
26. aug 2010

@lenica81 a ake su tvoje hobby? 😉

lienka2
26. aug 2010

@blumka ja som bola asi 2x, aj teraz som mala ist ale doki mi povedal ze az pol roka potom ako prestanem odsavat.. takze az koncom roka mi to vychadza..

lenica81
26. aug 2010

@blumka mame obrazky vaz s kvetinami z kalendara... ale fakt peknucke, kamos to chcel vyhodit a svadobne foto... a aj foto Vilka este z porodnice, co mi jedna fotografka robila... 😉 a este nad postielkou take macko pu puzzle poskladane... 😀
na sono som bola, a tiez az ked uz budem menej dojcit... takze asi tiez koncom roka mozno...

k tomu casu na prikrm mi neviete poradit... 😕

lenica81
26. aug 2010

idem ja do perin, dobru nocku vsetkym... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre