• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek uf, to klesne
27. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz je len umrncana, moja mala
27. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ju ja na rukach ukolisat aby hajala
27. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rehuna sa na mojom speve, tssssssssssssss :grinning:
27. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave pucim fliacky s kapustou, mnam velmi mam rada
27. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale to potom by si nemohla davat olivke ani masko so zemiakom alebo ryzou :wink: nemyslim ze take kombinacie nejak zatazuju detsky zaludok, ved kolko deti ich je a nic im neni...olivka nepotrebuje schudnut zeby delenu stravu drzala :grinning:
27. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hou hou hou, bujaka, aj ja som tuuu :sunglasses: Spinkal pekne doobeda. Asi preto, ze v noci robil divadielka a lozil hodinu po posteli :rolling_eyes: :grinning: Papali sme trosku mrkvicky, celkom pekne to slo. Este sizvyka na tu chut, uci sa, co s tym treba v pusinke robit a na zaver sa obzera, co by este mohol dostat :sweat_smile:

@ivka79 To video nie je tu na konikovi. Ak mas konto na Facebooku, tak mi posli udaje, tam mam videjka :wink:

@laxity V Terchovej sa oplati ist do Janosikovych dier. Teda ak nieco nenarocnejsie by ste radi. Inak teda aj Velky a Maly Rozsutec, ale to je trosku aj po skalach atd.

@avaka Vitaj :dizzy_face: A napis hocikedy, ked sa ti bude dat. Ako pisu baby, nech aj my si precitame cosi :sunglasses:

@olifcek Ja som davala studene na nozky. Ale tak to asi 1.den pomaha najma. Dufam, ze Olivke zijdu cim skor teplotky.

@lenica81 Ja teda prikrmujem len dva dni, ale davam nie uplne miesto mliecka. To by mal zlu naladu a myslim, ze by nepapal pekne. Tak hodku po mliecku nabehnem s lyzickou a zhruba pol hodinku potom opat mliecko, ked si zapyta :wink:
27. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ze hou hou hou..sak este ne december :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka V decembri bude hoooo ho ho ho hoooo, nie? :grinning:
27. aug 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Hou hou hou, 3 cunici dou :grinning:
27. aug 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Videjko je skvele, podarene su dievcatka :dizzy_face: A mm mi tu zahlasil, ze mame my dve rovnake hlasy na videach :grinning:
27. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako veselo tu je... :grinning:

ja som si schrupla s malym, ten este chvilku asi potiahne, varim ten kalerabik, bo som ho vypla, ked sme zalahli, nemusime vyhoriet, ale sa mi akysi tvrdy zda... :confused:

jou, rozsutce su supis, i ked ja som si to v 3. mesiaci tehu mohla odpustit, ale bola som potom za hrdinku... ale az o 2 mesiace, ked som to priznala... tak Vilko uz aj tam bol... :grinning:
27. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jaj takze cunici, heeeeej :grinning: okiii
27. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ste si mysleli, ze hajame, tak ee,,,,,nechcela hajat, tak sme dali prikrm a hrame sa, chi
27. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze mi teraz neprechladne....hech...
27. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne zaspali obe primadony :grinning: ale juli sa tam akosi mechli...keby chcela este trosku pospat, treba nam ist na nakup, tak nechcem aby mi v obchode vystrajal...
na terezku sme nasli fintu..boji sa policajtov, tak ked ideme platit tak si najdeme pokladnu kde je najblizsie SBSkar :grinning: :sweat_smile:
27. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dobre vedieť, poviem mm nech tie štyri dni nejak naplánuje :slight_smile: ...veď máme aj manducu, tak môžme aj v nej behať :slight_smile:

@blumka no šikovné máš babulky sú fakt roztomilé :dizzy_face:

@blumka :grinning: :grinning: :grinning:

ja som pred chvíľkou prišla z Pezinka, bola som so sestrou na obede, trochu sa poľúlať...Natálke som vybavila už aj meniny :grinning: tak som zase pomíňala ale teta predavačka dala zľavu 20% no nekúp to :grinning:

a kúpila som výživky jednu Alnatura a dve Hipp tak som zvedavá...dosť slabý výber sa mi zdal...teda aspoň tých malých Alnatura :confused:
27. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity po mamke su, vies? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tato mi chceš povedať, že nie je šikovný? :grinning:
27. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :confused: :confused: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: no comment :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ten biely jogurt sa moze od kedy davat?
27. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 8-.9. mesiac, niekto az v 10. dava
27. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka znamena ked bude mat ukonceny 8 alebo 9 mesiac ano? a iba polotucne ako si pisala a activiu napriklad tu sladku bielu zelenu nie? dakovala :slight_smile:
27. aug 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak to asi i 19.09 je skoro dat jogirtik....ci?
27. aug 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oliv nakoniec pospinkala asi hodku a 15 minut :dizzy_face: :dizzy_face: horucka klesla na 37,0....dnes uz mozeme v pohode kupkat, ze?
27. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, Oliv ma uzasnu zabavku...rozopne si plienku, ja jej ju zapnem a dokola :grinning:
27. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek moj vilko mi v poslednej dobe tiez saha na plienku a ja ho nemozem zapnut, a ked mi capne po prste s kremom, si ho rozotrie hockde, len musim varovat, aby si ruku necapol do pusy... :sweat_smile:
27. aug 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 inak ja nenatieram Olivke zadocek ani pisulku....lekarka mi vravela, kedze Oliv nikdy nebola vyhadzana, ci nemala zapalene, ze nech zbytocne nenatieram, ze to vchadza do mocovych ciest a z toho su potom len zbytocne zapaly...
27. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak bracho je od utorka uz domaaaaaaaa
27. aug 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek supis, tak sa mu riadne polepsilo za tu dobu, co som tu nebola... :slight_smile:
27. aug 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok