Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
jaja32
27. aug 2010
@olifcek uf, to klesne
olifcek
27. aug 2010
a uz je len umrncana, moja mala
olifcek
27. aug 2010
idem ju ja na rukach ukolisat aby hajala
olifcek
27. aug 2010
rehuna sa na mojom speve, tssssssssssssss 😃
svetlankat
27. aug 2010
prave pucim fliacky s kapustou, mnam velmi mam rada
blumka
27. aug 2010
@olifcek ale to potom by si nemohla davat olivke ani masko so zemiakom alebo ryzou 😉 nemyslim ze take kombinacie nejak zatazuju detsky zaludok, ved kolko deti ich je a nic im neni...olivka nepotrebuje schudnut zeby delenu stravu drzala 😃
rivatha
27. aug 2010
Hou hou hou, bujaka, aj ja som tuuu 😎 Spinkal pekne doobeda. Asi preto, ze v noci robil divadielka a lozil hodinu po posteli 8-( 😃 Papali sme trosku mrkvicky, celkom pekne to slo. Este sizvyka na tu chut, uci sa, co s tym treba v pusinke robit a na zaver sa obzera, co by este mohol dostat :-N

@ivka79 To video nie je tu na konikovi. Ak mas konto na Facebooku, tak mi posli udaje, tam mam videjka 😉

@laxity V Terchovej sa oplati ist do Janosikovych dier. Teda ak nieco nenarocnejsie by ste radi. Inak teda aj Velky a Maly Rozsutec, ale to je trosku aj po skalach atd.

@avaka Vitaj x-) A napis hocikedy, ked sa ti bude dat. Ako pisu baby, nech aj my si precitame cosi 😎

@olifcek Ja som davala studene na nozky. Ale tak to asi 1.den pomaha najma. Dufam, ze Olivke zijdu cim skor teplotky.

@lenica81 Ja teda prikrmujem len dva dni, ale davam nie uplne miesto mliecka. To by mal zlu naladu a myslim, ze by nepapal pekne. Tak hodku po mliecku nabehnem s lyzickou a zhruba pol hodinku potom opat mliecko, ked si zapyta 😉
blumka
27. aug 2010
@rivatha ze hou hou hou..sak este ne december 😃 😃
rivatha
27. aug 2010
@blumka V decembri bude hoooo ho ho ho hoooo, nie? 😃
rivatha
27. aug 2010
@blumka Hou hou hou, 3 cunici dou 😃
rivatha
27. aug 2010
@blumka Videjko je skvele, podarene su dievcatka x-) A mm mi tu zahlasil, ze mame my dve rovnake hlasy na videach 😃
lenica81
27. aug 2010
nejako veselo tu je... 😃

ja som si schrupla s malym, ten este chvilku asi potiahne, varim ten kalerabik, bo som ho vypla, ked sme zalahli, nemusime vyhoriet, ale sa mi akysi tvrdy zda... =-)

jou, rozsutce su supis, i ked ja som si to v 3. mesiaci tehu mohla odpustit, ale bola som potom za hrdinku... ale az o 2 mesiace, ked som to priznala... tak Vilko uz aj tam bol... 😃
blumka
27. aug 2010
@rivatha jaj takze cunici, heeeeej 😃 okiii
olifcek
27. aug 2010
ak by ste si mysleli, ze hajame, tak ee,,,,,nechcela hajat, tak sme dali prikrm a hrame sa, chi
olifcek
27. aug 2010
dufam, ze mi teraz neprechladne....hech...
blumka
27. aug 2010
@olifcek mne zaspali obe primadony 😃 ale juli sa tam akosi mechli...keby chcela este trosku pospat, treba nam ist na nakup, tak nechcem aby mi v obchode vystrajal...
na terezku sme nasli fintu..boji sa policajtov, tak ked ideme platit tak si najdeme pokladnu kde je najblizsie SBSkar 😃 :-N
laxity
27. aug 2010
@rivatha dobre vedieť, poviem mm nech tie štyri dni nejak naplánuje 🙂 ...veď máme aj manducu, tak môžme aj v nej behať 🙂

@blumka no šikovné máš babulky sú fakt roztomilé x-)

@blumka 😃 😃 😃

ja som pred chvíľkou prišla z Pezinka, bola som so sestrou na obede, trochu sa poľúlať...Natálke som vybavila už aj meniny 😃 tak som zase pomíňala ale teta predavačka dala zľavu 20% no nekúp to 😃

a kúpila som výživky jednu Alnatura a dve Hipp tak som zvedavá...dosť slabý výber sa mi zdal...teda aspoň tých malých Alnatura =-)
blumka
27. aug 2010
@laxity po mamke su, vies? 😃 😃 x-)
laxity
27. aug 2010
@blumka tato mi chceš povedať, že nie je šikovný? 😃
blumka
27. aug 2010
@laxity =-) =-) 😃 😃 :-x :-x no comment 😃 😃
raa2
27. aug 2010
baby a ten biely jogurt sa moze od kedy davat?
blumka
27. aug 2010
@raa2 8-.9. mesiac, niekto az v 10. dava
raa2
27. aug 2010
@blumka znamena ked bude mat ukonceny 8 alebo 9 mesiac ano? a iba polotucne ako si pisala a activiu napriklad tu sladku bielu zelenu nie? dakovala 🙂
olifcek
27. aug 2010
@blumka tak to asi i 19.09 je skoro dat jogirtik....ci?
olifcek
27. aug 2010
tak oliv nakoniec pospinkala asi hodku a 15 minut x-) x-) horucka klesla na 37,0....dnes uz mozeme v pohode kupkat, ze?
olifcek
27. aug 2010
no super, Oliv ma uzasnu zabavku...rozopne si plienku, ja jej ju zapnem a dokola 😃
lenica81
27. aug 2010
@olifcek moj vilko mi v poslednej dobe tiez saha na plienku a ja ho nemozem zapnut, a ked mi capne po prste s kremom, si ho rozotrie hockde, len musim varovat, aby si ruku necapol do pusy... :-N
olifcek
27. aug 2010
@lenica81 inak ja nenatieram Olivke zadocek ani pisulku....lekarka mi vravela, kedze Oliv nikdy nebola vyhadzana, ci nemala zapalene, ze nech zbytocne nenatieram, ze to vchadza do mocovych ciest a z toho su potom len zbytocne zapaly...
olifcek
27. aug 2010
inak bracho je od utorka uz domaaaaaaaa
lenica81
27. aug 2010
@olifcek supis, tak sa mu riadne polepsilo za tu dobu, co som tu nebola... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli