Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
27. aug 2010

@olifcek uf, to klesne

olifcek
27. aug 2010

a uz je len umrncana, moja mala

olifcek
27. aug 2010

idem ju ja na rukach ukolisat aby hajala

olifcek
27. aug 2010

rehuna sa na mojom speve, tssssssssssssss 😀

svetlankat
27. aug 2010

prave pucim fliacky s kapustou, mnam velmi mam rada

blumka
27. aug 2010

@olifcek ale to potom by si nemohla davat olivke ani masko so zemiakom alebo ryzou 😉 nemyslim ze take kombinacie nejak zatazuju detsky zaludok, ved kolko deti ich je a nic im neni...olivka nepotrebuje schudnut zeby delenu stravu drzala 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
27. aug 2010

@rivatha ze hou hou hou..sak este ne december 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
27. aug 2010

nejako veselo tu je... 😀

ja som si schrupla s malym, ten este chvilku asi potiahne, varim ten kalerabik, bo som ho vypla, ked sme zalahli, nemusime vyhoriet, ale sa mi akysi tvrdy zda... 😕

jou, rozsutce su supis, i ked ja som si to v 3. mesiaci tehu mohla odpustit, ale bola som potom za hrdinku... ale az o 2 mesiace, ked som to priznala... tak Vilko uz aj tam bol... 😀

blumka
27. aug 2010

@rivatha jaj takze cunici, heeeeej 😀 okiii

olifcek
27. aug 2010

ak by ste si mysleli, ze hajame, tak ee,,,,,nechcela hajat, tak sme dali prikrm a hrame sa, chi

olifcek
27. aug 2010

dufam, ze mi teraz neprechladne....hech...

blumka
27. aug 2010

@olifcek mne zaspali obe primadony 😀 ale juli sa tam akosi mechli...keby chcela este trosku pospat, treba nam ist na nakup, tak nechcem aby mi v obchode vystrajal...
na terezku sme nasli fintu..boji sa policajtov, tak ked ideme platit tak si najdeme pokladnu kde je najblizsie SBSkar 😀 😅

laxity
27. aug 2010

@rivatha dobre vedieť, poviem mm nech tie štyri dni nejak naplánuje 🙂 ...veď máme aj manducu, tak môžme aj v nej behať 🙂

@blumka no šikovné máš babulky sú fakt roztomilé 😵

@blumka 😀 😀 😀

ja som pred chvíľkou prišla z Pezinka, bola som so sestrou na obede, trochu sa poľúlať...Natálke som vybavila už aj meniny 😀 tak som zase pomíňala ale teta predavačka dala zľavu 20% no nekúp to 😀

a kúpila som výživky jednu Alnatura a dve Hipp tak som zvedavá...dosť slabý výber sa mi zdal...teda aspoň tých malých Alnatura 😕

blumka
27. aug 2010

@laxity po mamke su, vies? 😀 😀 😵

laxity
27. aug 2010

@blumka tato mi chceš povedať, že nie je šikovný? 😀

blumka
27. aug 2010

@laxity 😕 😕 😀 😀 🤐 🤐 no comment 😀 😀

raa2
27. aug 2010

baby a ten biely jogurt sa moze od kedy davat?

blumka
27. aug 2010

@raa2 8-.9. mesiac, niekto az v 10. dava

raa2
27. aug 2010

@blumka znamena ked bude mat ukonceny 8 alebo 9 mesiac ano? a iba polotucne ako si pisala a activiu napriklad tu sladku bielu zelenu nie? dakovala 🙂

olifcek
27. aug 2010

@blumka tak to asi i 19.09 je skoro dat jogirtik....ci?

olifcek
27. aug 2010

tak oliv nakoniec pospinkala asi hodku a 15 minut 😵 😵 horucka klesla na 37,0....dnes uz mozeme v pohode kupkat, ze?

olifcek
27. aug 2010

no super, Oliv ma uzasnu zabavku...rozopne si plienku, ja jej ju zapnem a dokola 😀

lenica81
27. aug 2010

@olifcek moj vilko mi v poslednej dobe tiez saha na plienku a ja ho nemozem zapnut, a ked mi capne po prste s kremom, si ho rozotrie hockde, len musim varovat, aby si ruku necapol do pusy... 😅

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 inak ja nenatieram Olivke zadocek ani pisulku....lekarka mi vravela, kedze Oliv nikdy nebola vyhadzana, ci nemala zapalene, ze nech zbytocne nenatieram, ze to vchadza do mocovych ciest a z toho su potom len zbytocne zapaly...

olifcek
27. aug 2010

inak bracho je od utorka uz domaaaaaaaa

lenica81
27. aug 2010

@olifcek supis, tak sa mu riadne polepsilo za tu dobu, co som tu nebola... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre