Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. aug 2009

mam ;) jani kde mas foto?

janielah
20. aug 2009

som si menila, tak som na chvilu zmizla 🙂

kukala som si tvoje fotky, si pekna baba 🙂 zuzi? a ten kocik co tam mas na fotke je co zas? vyzera perfisneee 😵

zucana
20. aug 2009

jani je ta teraz menej vidno daj si aj ty nejake foto 🙂
a je to casualplay S4 😉

janielah
20. aug 2009

mas aj nejaku webpage na ten kocik?
fotku som mala lepsiu vybranu, len kazdu co si chcem dat, tak je prilis velka... ☹

zucana
20. aug 2009

tak si ju zmensi.otvor si ju v paint (kreslenie) a chod na obrazok zmen dimenziu (neviem ako je to v slovencine) a tam zmensi %...
tu je link:
http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=671271
vraj ich maju aj v auparku
ja si moj tu v IT este len budem hladat po morfologickom 😉

janielah
20. aug 2009

dakujem zuzi,kuknem ho, a dik aj za radu, ako to zmensit, ale myslim ze na to zavolam kamosa, prave som sa s tym totiz hrajkala, pridavala fotky do albumu, popisovala ich, cakala ako krava a zasa nic, lebo su velke...dnes na to uz nemam nervy, z takychto veci ma ide slak trafiiiiit.....

jja
21. aug 2009

Dobre ranko dievcence.ale ste toho popisali 🙂
Olif, mne takto byvalo zle do 15 tyzdna, dokonca som skoncila v nemocnici na infuziach, ja som v sebe neudrzala ani to dobre co mi chutilo. schudla som asi 5 kg za tyzden...tak to uz nebola sranda. Po infuzkach sa mi trosku polepsilo, ale o tyzdden znovu. Este ze mam maminu zdravotnicku, tak mi chodila pichat dalsie, 300 km cestovala aby mi pichla. Nechcela som znova ist do nemocnice.
A v 15 tyzdni, ako by utal...klop, klop, klop.....teraz ma pre zmenu pobolieva podbrusko.. 😒
A tiez som si myslela ze som v praci nenahraditelna, az ked som skoncila v nemocnici som si uvedomila ze to nema zmysel...Teraz chodim do prace, ale hned ako mi bude horsie idem na PN. Nestoji mi to za to...

BAbulky,ked citam tie vase dobroty co tu vypisujete...len mi slinky tecu.hned by som si spravila granadir, alebo take zemiakove rizotko..len ja mam na stavbe chlapov, tak musim varit nieco sytejsie pre nich ☹ a varit dve jedla denne, to sa mi uz nechce 😉

olifcek
21. aug 2009

jja ja si ale nemyslim, ze som nenahraditelna x;o) ja len viem, ze by prve dva mesiace robili chyby, lebo kolegyne mesiac neuzatvarali este nikdy x;o) ale to by zvladli za pomoci kolegov v BA x;o)

takze som na tom lepsie ako si bola Ty. ja sa len prebudim a uz je mi zle, i spat idem s tym, ze je mki zle, ale nechudnem....a ked zlej cosi, co som nemala, tak ide prevazne von len to...priznam sa,ze ked som blinkala, ale nebolale ma hlava, bolo to premna uplne v pohode. ale starosti mi robi ta hlava. ked mi je na blinkanie a este mi ide hlavu cely den roztrhnut, tak je to fakt na prd...

no vsetky mate pravdu, budem sa u lekara viac stazovat...no uz som vypila vodicku s horcikom, dala si studenu sprchu, a je mi nejak znesitelne x;o) este kupim ten gigner a bude mi hadam i perfektne x;o) moje telo len proste nejak si nevie zvyknutm ale poviem vam, nema na vyber x;o) ale pomozem mu x;o)

inak BRE RANKO VSETKYM VAM

olifcek
21. aug 2009

zuci jake milucke babatka, jeeeeeej x;o) ja som normalne zvedava, co vyjde nam, hehe...al to asi az zajtra sa mmi podari x;o)

loginka
21. aug 2009

bre ranko vsetkym 🙂
tak tu stranku urcite skusim, som zvedava 😉

jja
21. aug 2009

olif, niesi na to lepsie, lebo mne uz nieje zle a tebe stale..a to je medzi nami asi tyzdnovy rozdiel...dufam , ze ti to coskoro prejde a budes si uzivat tak ako som si to zacala ja pred tyzdnom 😎

blumka
21. aug 2009

dobre ranko..my sme mali otrasnu noc..Terezka ma sople, takze sme na striedacku spali a nespali 🙄
zuci, krasne babatenka 😀

olifcek
21. aug 2009

jja urcite prejde, musiiiiiiiiiiiiiii x;) no mne je takto asi druhy tyzden len, vies? no nic, idem chytro porobit to, co by som inak robila aj buduci tyzden, lebo kto ho vie, ci tu budem buduci tyzden, hehe...myslim v praci 😅

blumka juj, to mi je luto...

inak...hodne ludi sopli a kycha a pokaslieva...jak to? dufam len, ze mna sa to nejak nebude tykat... 😖

konecne je tu piatok, dva dni volna pred nami...a drahusik doletiiiiiiiiiiiiiiiiii, sice okolo polnoci, ale doletiiiii 😉

blumka
21. aug 2009

olif, nic jej nebolo a zrazu v noci zacala zle dychat...chudatko...a najhorsie je ze tie male decka nevedia poriadne dychat ustami, takze sa stale budia...z odsavacky ma strach...reve ako tur, ked jej odsavam sopliky ale musim...no ☹

olifcek
21. aug 2009

blum jj si pamatam i moja mamka, ked mojmu najmladsiemu odsavala sopliky, ked bol maly, ako plakal.juj...x;o( snad to rychlo prejde a uplne sa uzdravi ☹

olifcek
21. aug 2009

najmladsiemu bratovi, tam malo byt 😅

alex
21. aug 2009

Dobré ránko 🙂

kakatka1
21. aug 2009

Ahojte! Dnes mam dovolenku,jupiiiii. Prave dovaram polievku a ideme sa vyvencit von. Chudiatko Tete, tie spoliky su pre deti riadna otrava. Inak je vraj velmi rozsirena angina ☹ Pekny den!

olifcek
21. aug 2009

kakatka ako dopadla oslava? ci az na vikend sa presunula? x;O)

alex bre aj Tebe

olinka6226
21. aug 2009

ahojte, vy pisete strasne rychlo ja vas casto nestiham... a docitavat 10 stran za 2 dni sa mi nechce. mne uz byva lepsie, samko je maly poklad a dnes si uzivam den volna. od buduceho tyzdna budem mat v robote makacku uzavierku roka a audit. tak mi je uz teraz zle ked na to pomyslim.

inak sa tesim lebo sef mi priznal premiu 40tis co je uzasne, lebo ideme vysekavat elektrinu a zatial kazdy nam zahlasil cenu ze 60tis 😖 😠 tak snad sa to podari lacnejsie, lebo potom aj malovat treba...

matka331
21. aug 2009

ahojtee....olinka mas pravdu vela tu je toho popisane a potom nestihame citat heh 🙂 🙂

olifcek
21. aug 2009

oli tak to mas super x;o) i ked mat dovolenku pracovnu, nie je moc vyhrou, ale potom bude skvele moct odpocivat x;O)

gratulujem k premiii. ja predpokladam, ze i ked budem cely tento rok v praci, ze uz mi nedaju bonus, ktory sa bude za tento rok vyplacat v cca aprili buduceho roka, hech...

matka331
21. aug 2009

ja idem az pondelok na krv...tak dufam ze bude vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂a uz sa aj tesiim lebo uvidiim malickee

janielah
21. aug 2009

ahojte babenky, aj mne sa dnes vrati manzelik 🙂
uz som bola aj v obchode a onedlho mu zacnem vyvarat 🙂

olifcek
21. aug 2009

jani i ja dnes chcem urobit ten grenadir x;O) tak snad budem mat na to dost sil po praci x;o) papat ho ale budeme uz az zajtra...tak mozno...by ani nebolo zle urobit to az zajtra...cerstvy je lepsiii x;o)

aj zucane sa dnes vrati manzeliiiik, chi...dnesok je velkym dnom navratov x;o)

olinka6226
21. aug 2009

olif ale narok na to mas, kedze sa ta premia vztahuje na obdobie ked si pracovala... my sme tak kolegyni vyplacali premiu za obdobie ked pracovala, hoci to bolo vyplacane az v dalsom roku.

olinka6226
21. aug 2009

ja mam dnes plnenu papriku, maminka vcera robila tak mi zabalila ked som bola po samka.

olifcek
21. aug 2009

oli ja viem, ze na to narok mam...ale...to vies...mozno bude snaha usetrit...ved uvidime...necham sa prekvapit...velmi by mi to ale pomohlo, keby to poslali i mne x;o)

plnenu papriku by som drahemu mohla tiez urobit, ale kto vie, ci by to vyslo, chi..este som to nerobila x;o)))) ved ked, tak vyskusam x;o)))

A KDE MAM RECEPTIQ NA TIE LAZANEEE? 😅

janielah
21. aug 2009

inak nechapem, preco sa furt niektora z vas stazuje, ze sem piseme a kolko piseme... ved toto je forum na pisanie, no nie???? alebo je tu urcene, ze len jedna stranka denne???
nechapem...

olifcek
21. aug 2009

jani oni to myslia skor s humorom 😉 si myslim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre