Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. aug 2010

@olifcek olif, a keby si skusila olivku uspat inak ako na prsniku? lebo ona mozno je unavena ale spat nechce sama, mozno jej treba pomoct, ja ked juli neulozim vtedy ked je jej cas tak potom je to este horsie, lebo je moc prestimulovana....ona vydrzi byt hore 3 max. 4 hodiny a potom niekedy sa este bavi, lebo ju zabava Terezka aleob teraz su tu nasi ale ja ju beriem aj tak prec, ukludnit a uspat...chvilu prostestuje ale zaspi vzdy... 😉
len preto ti to hovorim lebo sa mi to zda ze malinko spinka, no mozno je z tych duraceliek co nepotrebuju..len aby nebola velmi pretazena neskor 😉

blumka
29. aug 2010

@olifcek jo a cuketu bez stredu ked je zo semiackami, ked tam nie su tak vsekto

kika58
29. aug 2010

peknu nedelu vsetkym maminkam a detickam 😅
my sme sa dnes vazili a mame 8kg 😵 a nechcem to zakrknut ale uz treti tyzden prespinkame celu noc v kuse, zahajame akolo 21:00 a budime sa rano okolo 7:00 a potom este po papani potiahne asi tak do 9, sice cez den toho vela nenaspime ale tej prespanej noci som velmi rada 😵 😵 😵

kika58
29. aug 2010

inak Ivanka ma najradsej cuketu s mrkvickoua kuracim maskom 😅 😅 ja jej ten stred s jadierkami vykrajujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika58
29. aug 2010

inak my sme sa este donedavna uspavali na rukach posledne 2 tyzdne mi Ivanka zaspinka uz sama ked pri nej lezim uz ju nemusim hojdat na rukach no ved hojdat tych 8 kg nie je sranda 😅

olifcek
29. aug 2010

@blumka ja som ju zacala uspavat o 20.00, ona ale vzdy ozije a este hodku, dve sa hra, ale vcera bol nejaky divny den...inak Oliv haja castejsie, len posl. par dni je divnyyych...ked som ju kolisala v naruci, zaspavala, no ked sme si lahli, razom bola hore a rehunala sa a santila...

no super, ja olivke dala celu cuketu a zda sa mi. ze kusok tam boli semiacka ☹ takze uz jej druhu davku nedam...

olifcek
29. aug 2010

@blumka teraz uz oliv haja...ale nejdem sa pokusat presunut sa s nou do postele, lebo keby vstala, opat by uz nezahajala a zacala by sa pretacat, lozit vpred, vzad.... 😅

olifcek
29. aug 2010

premyslam, ze neviem ci tamboli jadierka....v minule som ich vykrojila vlastne.....ale neviem ako tomu bolo teraz 😖 skleroooza...keby to spapala s jadierkami, co sa moze stat? je to kasicka, takze neviem kuk ako som to urobila 😕

zucana
29. aug 2010

cafte pridavam sa k zlym nociam aj ked tisko zavidim kike 😀 tak tu neprovokuj lebo nas vyradis z jednej temy 😝
inak @olif my sme vcera spali cez den hodinu a to takto prosim pekne a nejak aj dnes sa to opakuje....:
rano vstaneme 8-9 hod o 10.00 papame ovocie (dnes bnan s broskynou nevazim ale spapala skoro vsetko) o 11.30 vela mliecka a zaspi o 14.30 jej papanica ta co som pisala o 17.00 mliecko o 19.30 svoja papanica a o 21.00 sa ide spat a mliecko ked zaspi do 22.00 o 23.00 chce mliecko este a potom kazde 3 hodiny na cucanie a o 6-7 hod vela mliecka....celkom som rada ze si pridala aj o 11.30 to mliecko 😵
no a spi teda od 11.30 do 12.00 a potom este cca 18.30 do 19.00 takze fasa 😅
za tu polhodku stiham obed spravit a mm ma strasnu alergiu takze je grogy ...
no a vcera som kupila par vianocnych darcekov lebo koncia vypredaje a take super ceny ze nekup to .....tak som zahojena a budem mat pokoj a hlavne usetrim 😵
@maminka to odrazadlo resp hopsadlo si neobjavila nejake????
ta baba z kona neodpisuje 😠

andrea2603
29. aug 2010

ahojte 🙂
kočky, ani my žiadna sláva v noci a včera cez deň spala od 9.00-10.00, potom 12.00-13.00 a potom zaspla až o 18.00-19.00h, to bola hore 5 hodín a celkom v pohodičke, ani nebola mrzutá, aj vaše bábatká toľko vydržia?

@zucana z tej alergie snáď vyrastie, ja mám sennú nádchu, Lele alergiu na vaj. bielok , alergia je riadna otrava, ale vždy si poviem, sú aj horšie choroby a tie nech nás zďaleka obchádzajú!

olifcek
29. aug 2010

@andrea2603 veru, i Oliv uz vydrzi byt dlhoooo hore...donedavna to bolo tak, ze bola hore 1.5-2.0 hodky, ale uz to tak asi tyzden nie je realne...

@zucana alergie...nemame s nimi skusenost, snad ani nebudeme mat, ale ja viem, ze Ty si silna, Viki spokojne babo, cize to krasne zvladnete 😵 😵

olifcek
29. aug 2010

@zoska vitaaaaaaaaaaaaaaj

laxity
29. aug 2010

ahojte

@ivka79 gratuľujem k druhému zúbku 😵

@olifcek ako to budeš riešiť neskôr s tým uspávaním na prsníku? Bo ja to tiež tak robím a svokra mi vraví, že to nemám že to nie je dobré, keď sa na to naučí...že ak ju budú varovať, tak ju nikdy neuspia..... 😕

@zoska vitaj späť 🙂, videla som už aj foto na FB super 🙂

My krásne papáme už príkrmy, teraz sme na chalupe, tak som jej dala výživku Hipp zemiačik mrkva a krásne spapala za dva dni celých 125g super....a spinkala neuveriteľných 13,5 h. s jednou prestávkou na papanie....to len na pochválenie sa 😀 😀 😀

laxity
29. aug 2010

a idem dočítať 🙂 bo vy stíhate aj cez víkend...kde máte deti? 😀

laxity
29. aug 2010

a taká otázka buginu kupovať nebudete niektorá? 😕

laxity
29. aug 2010

golfáč som myslela 😀

laxity
29. aug 2010

tak ja sem zavítam a tu nikoho 😀 ....mne dieťa spí už hodinu a pol a všetci naokolo tiež spia 😅

olifcek
29. aug 2010

@laxity mne nema kto iny uspat malicku, k nasim ju itak nedam, takze poriesene x;o))) oni si casom same odvyknu, uvidiiiis ;)

jaja32
29. aug 2010

Ahooojte 🙂 hlasim prvy zubok 🙂

blumka
29. aug 2010

@jaja32 gratulacie...aj my mame prvy 😀 😵

blumka
29. aug 2010

boli sme v Jysku, kupila som malej tu husenicu, a este par inych veci, dobre zlavy mali...a potom v Kike, bola tam nejaka akcia pre deti, malovali na tvar, tak z Tete mame motylika...mm nas odfotil tak ak mi vyjde cas tak dam foto..

lenica81
29. aug 2010

ahojte kocky... vidim, ze vikend, tak sa to tu pomaly sype... chvalabohu... 😅

gratulujem k zubkom, u nas zatial nic... 🙂 ale ani hysaky sa neobjavuju... ale sme s mm grogy... sme sli vcera az okolo 11 spat a to je u nas nadlimit... ☹ 😔

zoska vitaj spat...

zuci, uf ta alergia je teda pech... hadam to prejde, ako to hovoria, aby ste sa s tym nemuseli pasovat dlho... 😔

lenica81
29. aug 2010

inak, maly mi nechcel jest maso... tak som mu dala v kuskoch, a cucal a spapal... inak ani za milion... tak hadam aj dalej to tak pojde... 😅

lenica81
29. aug 2010

zuci, inak uz aj ja rozmyslam nad vianocnymi darcekmi... 😀

olifcek
29. aug 2010

veru, uz je cas na vianocne darceky...hmmm

olifcek
29. aug 2010

gratulujem k 1. zubkom 😵 😵

svetlankat
29. aug 2010

@jaja32 aj ja sa pripajam ku gratulacii,
@blumka a ake je to jyskt, maju dobry vyber?

jaja32
29. aug 2010

@blumka jej, dakujem...ja som necitala dozadu, tak blohozelam 🙂
@svetlankat dakujem

olifcek
29. aug 2010

konecne je vonku uzasne pocasie, ze @blumka? len dufam, ze bude i prijemna a dlha jesen este x;)

baby, kedy uz davate ciapocky bez dierok? a kedy uz teplejsie? tie, co mate manducu, uz i topanocky, resp. capacky davate, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre