• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat napr. len v jysku maju postelne na nas rozmer prikryvky... :wink: este ze sme na to dosli, lebo predtym 2 mi mama sila...

@olifcek vidis, capacky... :sweat_smile:

my od vcera tlieskame... :dizzy_face:
29. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jeeeeeeeeeeeeej, oliv zatial len bum bum bum, cize ruckjou o stol, hrackou o hracku, ruckou o nas...tap tap mala snahu jeden cas, teaz sa len smeje na to :sweat_smile:
29. aug 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky. Co sa Klaudike dnes stalo. Spapkala celu porciu - masko, zemiak, mrkvu, cuketu a rezanky. O hodku a pol som jej dala este mliecko, prisala sa, tak asi chcela. Po hodinke spania si strcila asi hlboko prst do pusy a taka tycka. Asi vyvracala vsetko z obeda. Moze to byt z toho, ze vela pojedla?
29. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: :slight_smile:

čo tu noveho? zubky? jej gratulujem a nech rastu pekne ďalšie :dizzy_face: my sa načakame :sweat_smile:

@zoska taku dovolenku by si mohla mať každy mesiac :dizzy_face:

@selyma juj na cestoviny nieje skoro? :confused:
29. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač ja take počasie nechcem zimu a dažď ani neviem ako Tobiho obliekať :unamused: dnes bolo ako v aprili raz teplo raz zima :angry:

ja mam rada jar ale aj zimu keď je vonku -15 slnečno a snežik mi praska pod nohami jaj :dizzy_face:
29. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my už nosíme taku tenku čiapočku hlavičku ma celu zakrytu a aj mame ešte jednu dvojvrstvovu ak bude veľmi chladno :slight_smile:
29. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka myslim, ze nie. Ved lepok sa ma zaradit do 7 mesiaca a davala som bezvajecne
29. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma jaaaaaaj no my sme ešte cestovinky nejedli ale možno že aj Klaudika mala plny žaludok ale to neva
29. aug 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma my tiez cestovinky dame uz...
29. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem unavovat Olivku, poslinkala hodku teraz vstala, tak aby sme o polnoci uz hajalt sli x;o)
29. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka stalo sa to prvy krat, mala som ju na rukach, celu ma ovracala, som sa zlakla
29. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jej sikovny ste, my este nie, tiez len bubnujeme o stol ako
@olifcek
29. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme... ale kazde babo nieco ine zaujimave dokaze... :wink:

inak sely, asi by som s mlieckom pockala, kym by nemrnkala nejako bezdovodne... moj Vilko si pcha prstiky do pusy uz pri jedeni, takze to mam tiez zabavne... :pensive: :grinning: ale my ani zdaleka nezjeme plnu porciu... nejako sa mu nechce papat, ale na prso sa furt vrha... :slight_smile:

idem ja spat... dobru noc maminkam a babatkam... ale aj mm a partnerom... :wink:
29. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlanka no celkom sa mi v tom jysku pacilo akurat ze vela veci na malom priestore, takze tam nechod s kocikom, lebo sa nevytocis...ale tiez som len tam nasla obrus na nas extra velky stol,maju tam aj dost roznych obliecok a kadejake zavesy a take dekoracne veci ako svietniky a ramceky..mne to pripada ako ikea alebo kika v mensom...

a najvacsia sradna, bol s nami moj ocino a ked sa terezka nudila tak ju vzal ze sa pojdu popred obchod poprechadzat...tak boli vonku asi 2 minuty a dosli dnu, otec ju drzal pod pazuchami, vbehli do obchodu a terezka na cely obchod..oci, mami, mate tu zachod? :grinning: a ja panika, ze preboha, co teraz..vravim ze pod cikat vonku a ona ze mami kakat :grinning: tak sme bezali vedla do tesca tam je zachod :grinning: :grinning:

@olifcek jj, dnes bolo fajn pocasie..ja uz som dala juli taku tensiu ciapocku aj na uska a na zaviazovanie..taka jesenna :wink:
29. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :grinning: :grinning: este ze bol v tescu

dobru noc babenky
29. aug 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravim zubate babatka :dizzy_face:
My sme boli na navsteve poobede, na prechadzke, strasne ten vikend usiel. Akosi sa citim slabo, tusim sa mi upchava mliekovod, tak musim davat pozor, nech David dobre taha :confused: No a co sa nam podvecer stalo! David teda uz prestvornozkuje obyvacku pekne a aj dost rychlo (najma ked cosi zrazu zbada a zaumieni si to hned preskumat), podareny je, spuntik maly :dizzy_face: No a dnes priliezol k stoliku, chytal ho, dal sa na kolienka, potom capol dlanicky po vrchnom hrubom skle, ktore je ako samostatna uroven, na ktoru sa kladu veci, a postavil sa. Hned ked sa tam blizil, som pribehla od vecere za nim a strazila som ho. To uz je klasika, ze chodim stale za nim a striehnem, nech sa co najmenej pootlka. Jemne som pridrzala okolo neho ruky, no nechala som ho, co bude robit a toto sa vyklulo. Akoze, on uz stal, oprety o nas alebo v ohradke, obcas trosku predkloneny, ale clovek si to takto totalne uvedomi, ked ho vidi stat pri stole :fearful: Mamina vravi, ze aj my surodenci sme boli sikovne deticky, ale ze toto nepocula este. Tak dufam, ze si nic neposkodi, ten nas betarik maly nedockavy. Akurat nechapem, ze sa stavia, ked este nevie poriadne si sadnut :confused: Robi uz cosi podobne sedu, ale nehrava sa tak. Ved samozrejme, naco by sedel, ked si moze ist osahat knihy na stole :grinning:
Teraz vecer bol uz viackrat hore, ale stihli sme si trosku oddychnut s mm po narocnom aj uplackanom vikende, tak je dobre :slight_smile:
29. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Ja som sa vcera zabudla pochvalit,ze mala spala do obeda 3 hodky :confused: ,ale zato si to vynahradila v noci od 2 do 5 tej hore,lozila po posteli,ja som driemala a obcasne ju prevracala na chrbat,aby spala...
Inak gratulujem k 1.zubkom :slight_smile: U nas sa este nic nedeje..
@andrea2603 nasa mala vydrzi hore niekedy 2 hodky a dnes napr.4 hodiny,neviem od coho to zavisi...
@blumka ,Tete to urcite drzala uz z domu,nech je nejake vzruso.. :grinning:

@lenica81 ,tak aj vy uz tlieskate?Pekne :slight_smile: My neviem,ci niekedy budeme.Neviem preco ale nasa mala nema rada,ak ju niekto chyta za ruky,ked jej ich chytim,stihnem povedat tap-tap a uz mi ich vytrhne...a o obliekani ani nevravim,ako vyvadza,akoby sme ju z koze drali... :unamused: Ale zato sa pekne uci,ked pomenuvam predmety,tak sa pekne otaca...napr.kacka-kac-kac,tak sa otoci na kolotoc,tam ju ma... :slight_smile: auto,telka,kvetinka...
Najnovsie robi to,co Olivka,ze cuca vodu z vechta,co sa kupe a zistila,ze to musi namocit,aby tam bola voda,tak teraz namaca aj kacku aj teplomer a cuca.. :grinning:
No a dnes rano sok!Mala bola v lehatku a zrazu pocujem a áááááá,obzriem sa a ona prevratena,rukami na zemi,este ze bola taka duchaplna a dala sa na ruky a nepadla na hlavu... :sweat_smile: Docahovala flase mineralky...Boze sa zblaznim,keby sa jej cosi stane... :pensive:
Dnes sme mali navstevny den,tak bola ohucana,vynadrdana...uz mame za sebou aj prve nocne papanie a ja po zjedenej zemli,3 kukuriciach,broskyni a Milky cokolade mozem ist tiez spat... :sunglasses:
Dobru nocku :slight_smile:
29. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,Davidko je fakt vynimocky v pol rocku a uz takto :slight_smile: sikovnicek je to :wink:
29. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka My sme tiez papali s mm kolacikov dnes vecer riadnu kopu :sunglasses: Dobre to obcas padne po tolkych stresoch celodennych :grinning: Tak teda dobru nocku ti, budu isto sladke sny :sweat_smile:
29. aug 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Hihi, dik. No len ja premyslam, ci je to vobec v poriadku :grinning: Ale tak asi ano, ked sa takto rozhodol rychlo napredovat. A ved vsetky deticky maju cosi vynimocne, vy zasa citam krasne rozlisujete kopu roznych veci :dizzy_face:
29. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha veru,kazdy nieco,ja sa snazim aspon tak,vela jej ukazovat,opakovat,ked sa rada nosi...a netrenuje lozenie..
Myslim,ze je v poriadku,ked Davidko sa sam stavia,ved ho nedavas Ty na nozky..
29. aug 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ak sa to David rozhodol urobit, to znamena ze uz je dostatocne silny na to aby to urobil, takze sa neboj a nechaj ho nech sa rozvija dalej...je sikovny :wink:

dobre ranko
30. aug 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, hovori vam nieco IronMan? sutaz? mm bratranec sa zucastnil z 2600 ucastnikov skoncil na 454 mieste...obycajny clovek, ziadny extra sportovec...wau... :dizzy_face:
30. aug 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile: tak sme vcera papkali jablcko @blumka, nemixovala som, ale postruhala na umelom struhadle...tak najemnucko a cuduj sa svete papkala. Nedala som je cele, aby nahodou nebolo zle.
30. aug 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka!

@rivatha sikovny je malickyyyy, moc moc moc

my dnes neuro...@blumka napadlo mi, ci neuro nemyslela to posadenie sa, ked Olivku za rucky chytiii
30. aug 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby... tak Vilko bol v noci 1 hodku hore a teraz do 8 potiahol... takze rezim naburany, uf, kedy dnes zaspi... a k tomu to pocko, ale asi tak ci tak vybehnem von, lebo chcem v tescu nejaku jesennu bundicku pozriet... hadam este budu mat... :sweat_smile:

riv, maly jaky sikovnik... nasho teraz trenujem podla toho chronol. vyvoja z mama a ja, co ste posielali, tak hadam ho to napadne, preco to s nim nacvicujem... teda aby aspon liezol... :grinning:

blumi, este ze stihacka... :grinning: :sunglasses:

avaka, ako vravim, kazdy ma nieco svoje, co dokaze... :wink:
30. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a zabudla som pochvalit Natalku....sama sa sice neposadi, ale ked ju posadime pekne sedka a dokaze sa aj hrat s hrackami :slight_smile: je vyrovnana ak pravitko....uz ju len obcas hadze. Samozrejme, ze to nesilim :slight_smile: , ale bolo by dobre, keby sedkala sama, pretoze do hlbokeho kocika sa uz takmer nezmesti...ma skrcene nozky a v sportovom reve ako tur. Tam len sedkat dokaze.
30. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to asi nem dobre, ked este sama nesedka a necham ju na prechadzke sediet v sportovom @blumka ? V opacnom pripade mozeme ist von len vo vajicku a to je teraz trosku zima :frowning2:
30. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hmmm, mas dobre pocasie...ze?
30. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, zboznujem take pocasie :dizzy_face:
30. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok