Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
29. aug 2010

@svetlankat napr. len v jysku maju postelne na nas rozmer prikryvky... 😉 este ze sme na to dosli, lebo predtym 2 mi mama sila...

@olifcek vidis, capacky... 😅

my od vcera tlieskame... 😵

olifcek
29. aug 2010

@lenica81 jeeeeeeeeeeeeej, oliv zatial len bum bum bum, cize ruckjou o stol, hrackou o hracku, ruckou o nas...tap tap mala snahu jeden cas, teaz sa len smeje na to 😅

selyma
29. aug 2010

Ahojte babky. Co sa Klaudike dnes stalo. Spapkala celu porciu - masko, zemiak, mrkvu, cuketu a rezanky. O hodku a pol som jej dala este mliecko, prisala sa, tak asi chcela. Po hodinke spania si strcila asi hlboko prst do pusy a taka tycka. Asi vyvracala vsetko z obeda. Moze to byt z toho, ze vela pojedla?

garonka
29. aug 2010

kuk 🙂 🙂

čo tu noveho? zubky? jej gratulujem a nech rastu pekne ďalšie 😵 my sa načakame 😅

@zoska taku dovolenku by si mohla mať každy mesiac 😵

@selyma juj na cestoviny nieje skoro? 😕

garonka
29. aug 2010

inač ja take počasie nechcem zimu a dažď ani neviem ako Tobiho obliekať 😒 dnes bolo ako v aprili raz teplo raz zima 😠

ja mam rada jar ale aj zimu keď je vonku -15 slnečno a snežik mi praska pod nohami jaj 😵

garonka
29. aug 2010

@olifcek my už nosíme taku tenku čiapočku hlavičku ma celu zakrytu a aj mame ešte jednu dvojvrstvovu ak bude veľmi chladno 🙂

selyma
29. aug 2010

@garonka myslim, ze nie. Ved lepok sa ma zaradit do 7 mesiaca a davala som bezvajecne

garonka
29. aug 2010

@selyma jaaaaaaj no my sme ešte cestovinky nejedli ale možno že aj Klaudika mala plny žaludok ale to neva

olifcek
29. aug 2010

@selyma my tiez cestovinky dame uz...

olifcek
29. aug 2010

no nic, idem unavovat Olivku, poslinkala hodku teraz vstala, tak aby sme o polnoci uz hajalt sli x;o)

selyma
29. aug 2010

@garonka stalo sa to prvy krat, mala som ju na rukach, celu ma ovracala, som sa zlakla

svetlankat
29. aug 2010

@lenica81 jej sikovny ste, my este nie, tiez len bubnujeme o stol ako
@olifcek

lenica81
29. aug 2010

dakujeme... ale kazde babo nieco ine zaujimave dokaze... 😉

inak sely, asi by som s mlieckom pockala, kym by nemrnkala nejako bezdovodne... moj Vilko si pcha prstiky do pusy uz pri jedeni, takze to mam tiez zabavne... 😔 😀 ale my ani zdaleka nezjeme plnu porciu... nejako sa mu nechce papat, ale na prso sa furt vrha... 🙂

idem ja spat... dobru noc maminkam a babatkam... ale aj mm a partnerom... 😉

blumka
29. aug 2010

@svetlanka no celkom sa mi v tom jysku pacilo akurat ze vela veci na malom priestore, takze tam nechod s kocikom, lebo sa nevytocis...ale tiez som len tam nasla obrus na nas extra velky stol,maju tam aj dost roznych obliecok a kadejake zavesy a take dekoracne veci ako svietniky a ramceky..mne to pripada ako ikea alebo kika v mensom...

a najvacsia sradna, bol s nami moj ocino a ked sa terezka nudila tak ju vzal ze sa pojdu popred obchod poprechadzat...tak boli vonku asi 2 minuty a dosli dnu, otec ju drzal pod pazuchami, vbehli do obchodu a terezka na cely obchod..oci, mami, mate tu zachod? 😀 a ja panika, ze preboha, co teraz..vravim ze pod cikat vonku a ona ze mami kakat 😀 tak sme bezali vedla do tesca tam je zachod 😀 😀

@olifcek jj, dnes bolo fajn pocasie..ja uz som dala juli taku tensiu ciapocku aj na uska a na zaviazovanie..taka jesenna 😉

svetlankat
29. aug 2010

@blumka 😀 😀 😀 este ze bol v tescu

dobru noc babenky

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
29. aug 2010

ahojte 🙂
Ja som sa vcera zabudla pochvalit,ze mala spala do obeda 3 hodky 😕 ,ale zato si to vynahradila v noci od 2 do 5 tej hore,lozila po posteli,ja som driemala a obcasne ju prevracala na chrbat,aby spala...
Inak gratulujem k 1.zubkom 🙂 U nas sa este nic nedeje..
@andrea2603 nasa mala vydrzi hore niekedy 2 hodky a dnes napr.4 hodiny,neviem od coho to zavisi...
@blumka ,Tete to urcite drzala uz z domu,nech je nejake vzruso.. 😀

@lenica81 ,tak aj vy uz tlieskate?Pekne 🙂 My neviem,ci niekedy budeme.Neviem preco ale nasa mala nema rada,ak ju niekto chyta za ruky,ked jej ich chytim,stihnem povedat tap-tap a uz mi ich vytrhne...a o obliekani ani nevravim,ako vyvadza,akoby sme ju z koze drali... 😒 Ale zato sa pekne uci,ked pomenuvam predmety,tak sa pekne otaca...napr.kacka-kac-kac,tak sa otoci na kolotoc,tam ju ma... 🙂 auto,telka,kvetinka...
Najnovsie robi to,co Olivka,ze cuca vodu z vechta,co sa kupe a zistila,ze to musi namocit,aby tam bola voda,tak teraz namaca aj kacku aj teplomer a cuca.. 😀
No a dnes rano sok!Mala bola v lehatku a zrazu pocujem a áááááá,obzriem sa a ona prevratena,rukami na zemi,este ze bola taka duchaplna a dala sa na ruky a nepadla na hlavu... 😅 Docahovala flase mineralky...Boze sa zblaznim,keby sa jej cosi stane... 😔
Dnes sme mali navstevny den,tak bola ohucana,vynadrdana...uz mame za sebou aj prve nocne papanie a ja po zjedenej zemli,3 kukuriciach,broskyni a Milky cokolade mozem ist tiez spat... 😎
Dobru nocku 🙂

avaka
29. aug 2010

@rivatha ,Davidko je fakt vynimocky v pol rocku a uz takto 🙂 sikovnicek je to 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
29. aug 2010

@rivatha veru,kazdy nieco,ja sa snazim aspon tak,vela jej ukazovat,opakovat,ked sa rada nosi...a netrenuje lozenie..
Myslim,ze je v poriadku,ked Davidko sa sam stavia,ved ho nedavas Ty na nozky..

blumka
30. aug 2010

@rivatha ak sa to David rozhodol urobit, to znamena ze uz je dostatocne silny na to aby to urobil, takze sa neboj a nechaj ho nech sa rozvija dalej...je sikovny 😉

dobre ranko

blumka
30. aug 2010

baby, hovori vam nieco IronMan? sutaz? mm bratranec sa zucastnil z 2600 ucastnikov skoncil na 454 mieste...obycajny clovek, ziadny extra sportovec...wau... 😵

jaja32
30. aug 2010

dobre rano 🙂 tak sme vcera papkali jablcko @blumka, nemixovala som, ale postruhala na umelom struhadle...tak najemnucko a cuduj sa svete papkala. Nedala som je cele, aby nahodou nebolo zle.

olifcek
30. aug 2010

bujaka!

@rivatha sikovny je malickyyyy, moc moc moc

my dnes neuro...@blumka napadlo mi, ci neuro nemyslela to posadenie sa, ked Olivku za rucky chytiii

lenica81
30. aug 2010

ranko baby... tak Vilko bol v noci 1 hodku hore a teraz do 8 potiahol... takze rezim naburany, uf, kedy dnes zaspi... a k tomu to pocko, ale asi tak ci tak vybehnem von, lebo chcem v tescu nejaku jesennu bundicku pozriet... hadam este budu mat... 😅

riv, maly jaky sikovnik... nasho teraz trenujem podla toho chronol. vyvoja z mama a ja, co ste posielali, tak hadam ho to napadne, preco to s nim nacvicujem... teda aby aspon liezol... 😀

blumi, este ze stihacka... 😀 😎

avaka, ako vravim, kazdy ma nieco svoje, co dokaze... 😉

jaja32
30. aug 2010

..a zabudla som pochvalit Natalku....sama sa sice neposadi, ale ked ju posadime pekne sedka a dokaze sa aj hrat s hrackami 🙂 je vyrovnana ak pravitko....uz ju len obcas hadze. Samozrejme, ze to nesilim 🙂 , ale bolo by dobre, keby sedkala sama, pretoze do hlbokeho kocika sa uz takmer nezmesti...ma skrcene nozky a v sportovom reve ako tur. Tam len sedkat dokaze.

jaja32
30. aug 2010

a to asi nem dobre, ked este sama nesedka a necham ju na prechadzke sediet v sportovom @blumka ? V opacnom pripade mozeme ist von len vo vajicku a to je teraz trosku zima ☹

jaja32
30. aug 2010

@olifcek hmmm, mas dobre pocasie...ze?

olifcek
30. aug 2010

@jaja32 veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, zboznujem take pocasie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre