Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. aug 2010

my sme inač mali dnes nervovy deň, v Blave sa strieľalo a bracho s rodinkou byvaju v Devínskej bože ten ani nemal snahu nam dať vedieť že je v poriadku, až okolo piatej dal vedieť, že su oki nemame sa bať 😢 strašne
od toho debila bol 300metrov a to šiel bracho so svojim synom joj to sme ani mame nevraveli ta by hysterčila 😔

blumka
30. aug 2010

@garonka boze, chvalabohu ze sa im nic nestalo.. 😒

garonka
30. aug 2010

@blumka nie nie nieje tmava je to perfektna fotka uplne dokonala a ja som fotografka vyučena 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

ja nemenim profilovku lebo jak mi zmažu tak tuto fotku neviem najsť 😅

garonka
30. aug 2010

@blumka no ale tie stresy mi nepridali na nalade, aj som bola nervozna a to sme sa ešte s mm tak pohadali ale už dobre je 😖

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
30. aug 2010

@garonka ty si fotografka? hej? som nevedela...a teda pred materskou si fotila ci ako?
to mm fotil ale mne sa zda trosku tmavsia..ale to asi preto ze predtym som mala taku vyraznu cervenu..a tato je do fialova..som si az teraz vlastne uvedomila ze terezka aj ja tam mame fialove tricka 😅 sme sa nechtiaz zladili

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. aug 2010

@blumka jaj to ešte za starych čias som fotila hneď po zakladke som šla na fotograficku školu v PO a tak do KE na obchodnu akademiu, mohla som aj do Blavy študovať ďalej fotografiu naramne ma to bavilo nakoniec som to nechala tak
teraz sa tomu venujem ako skôr hobby 😵
drahy ma dobre fotograficke oko, obe ste pekne v zabere odfotene 😉

blumka
30. aug 2010

@rivatha tak som myslela ze predtym som mala do cervena fotku a teraz do fialova 😉

garonka
30. aug 2010

@rivatha veru tak stresy neskutočne to posledne mi chybalo bať sa o rodinu joj až som nadavala načo sa trepali do blavy mohli žiť v ke 😒

blumka
30. aug 2010

@garonka hej, on vie fotit..ja nie, ja mam vzdy na fotke polovicu steny atd 😀 kamoske sfotil celu svadbu, akurat dostal novy fotak tak ho skusal a celkom dobre foto z toho vznikli 😀

jja
30. aug 2010

@olifcek som strasne rada ze je s oli vsetko ako ma byt 🙂 sikovne to male ziena 😀
ja som sama doma, trosku sa aj bojim odkedy sme mali ten pohreb ☹ .....mm siel so slecnou do kina 😒 dobre, co a ja sedim doma...ale aspon mi uz Kajka buva tak vas mozem trosku pocitat 🙂

garonka
30. aug 2010

@blumka šikovneho maš draheho 😵 u nas opačne zas mm nevie cvaknuť ten keď nas foti tak mame krasne seknute hlavy 😀

garonka
30. aug 2010

baby aku zeleninku ešte skušať? jedli sme zemiak, mrkvu, kalerab, brokolicu, karfiol , patizon , cuketu čo ešte dať? že petržlen ešte ne lebo to je alergen či ako?

zoska
30. aug 2010

@garonka to je uplne strasne , neprajem nikomu take stresy 😔 mne normalne zvieralo zaludok ked som videla spravy, nechcelo sa mi verit, ze je take nieco vobec mozne, myslela som, ze mozno tak v amerike, le tu? hroza, otras... chvalabohu, ze su v poriadku

@rivatha kupila som 2 ciapocky, a poradili sme sa s pani o kocikoch...velmi mila a ochotna predavacka, ale nie je to tam najlacnejsie...ciapky m vysli na 5,50 a 7,30 a pozerala som este hrubsie nohavice a tie stali 15,50 ale nemali nase cislo

zoska
30. aug 2010

@garonka ako papa Tobi? Nelka ked ma nieco nove tak len par lyziciek a na druhy den to dopapa aj 150g
uz ti neviem poradit zeleninku....skus davat kombinacie a mozno uz aj masko mozes zacat 😉

blumka
30. aug 2010

@garonka, tekvicu si skusala? a mozno uz aj zeleny hrasok mozes ;) a masko pridaj a kombinuj..aj ryzu mozes

garonka
30. aug 2010

@zoska už papa celkom fajne zje všetko dnes mal taky mix cuketa, kalerabik, mrkva a zemiak a ešte mu malo bolo 😅
a mäsko asi tak po 3tt zeleninkovania nie? či ako? ešte ovocie najprv musí?
som fakt z toho ako somar 😔

garonka
30. aug 2010

@blumka tak skusime v stredu mäsko a ake? asi dam kuracie ja kravičkove nem nem 😅

garonka
30. aug 2010

@blumka joj tekvicu ešte nie sme nejedli? tak skusime ešte a tak mäsko a ovocie kedy? som fakt z toho tatar

zoska
30. aug 2010

@garonka ja ti ani neviem presne 😅 Nelka papa vlastne uz 2 tyzdne a dnes som jej dala masko uz, lebo som nevedela ze co....
a ja to mam naplnovane tak ze uz budem davat msko a ked uplynie mesiac od zaciatku prikrmov tk zvediem ovocnu desiatu
neviem ci je to presne podlatbuliek, nozno som mala s maskom este pockat, ale tak snad sa nic nestane

blumka
30. aug 2010

@garonka gari, nem masko mozes uz...to po novom je, ze masko sa moze dat v podstate aj hned ako zacnes so zeleninou, to pridavas do jedneho prikrmu, druhy prikrm az po mesiaco od zacatia prveho..

ja som dnes juli dala uz aj olovrant..zjedla celu nektarinku ale kyslasta bola, ste mali vidiet tie ksichty ale stale otvarala pusu..a zakazdym sa zaksichtila, niekedy az kaslala co jej to bolo take kysle ale stale pytala 😀

garonka
30. aug 2010

@zoska skusime i my mäsko a tak ovocnu desiatu neskôr 🙂

blumka
30. aug 2010

@zoska ved zas tak striktne sa nemusime drzat tabuliek..hlavne sa treba riadit detmi...a neponahlat sa, casu je dost...mne uz teraz niekedy harasi z tolkeho varenia 😀

zoska
30. aug 2010

@blumka no ved ja prave tabulky moc nemusim 😅 len som si pamatala, ze v relacii hovorila dr. ze maso uz mozem dat aj po tyzdni, tak som dala po dvoch radsej...snad ju nezapecie...
a myslis ze mesiac od zacatia je skoro davat ovocie? necham si poradit 😉

supi
30. aug 2010

Ahojte 🙂
ani emuš este nema zub a asi ani tak skoro mat nebude...

poradte mi prosim aku stolicku na krmenie a taky ten poharik na pitie s tym cucakom 😀
dakujem 🙂

garonka
30. aug 2010

@blumka čiže ako som pochopila tak môžem dať mäsko tak po 3 alebo 4tt prveho prikrmu?
bože len ake, kralika nemame bo mm stryko nechce ani jedneho zabiť hlavne že ich doma chova okolo 50 a kravičkove nemusím 😅

garonka
30. aug 2010

@supi no my mame čarovny hrnček od Aventu 😀 magic cup či ako sa vola 😅

olifcek
30. aug 2010

@garonka si zlatunkaaaa, ale podla mna na vianoce chodi nebudeme, uvidiiiime...neuro tomu dava velke sance, no to by znamenalo, ze zacne chodit NA 10,5 MESIACA GESTacneho veku 😕
@rivatha veru i ked viem, ze ma isto i potesit chcela, takze kusok s rezervou x;o))
@jja dakujem, velmi pekne dakujem 😵 😵 neuro ju nazvala zivym striebrom, chvilku pokoja nemala, vkuse sa mrvila, vkuse, pretacala sa, cuvala, sla vpred, nacahovala sa za hrackami xo)

my sme dnes kupili dve capicky a gumenny opodbradnik bez rukavikov 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre