• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@suzon a mala je krasnucka a @blumka moja neboj bude dobre a tete sa tam bude pacit a ty budes mat cas na nas :grinning:
31. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to jo do 4 mesiaca dosť zameškala keď jej srdcko nedovolilo a mesiac len v nemocke ležala, to nepridalo...ale teraz je už bréééé :wink: Ja mám zase rada teplú jar a jeseň, keď svieti slniečko, takých 20 stupňov môže byť. Timka má rada dupačky a i teraz ako sa ochladilo občas prská, deku nechce, stále ju odkope. Asi jej budem dávať von dupky a na to dáku teplú dvojdielnu súpravu :confused: , bude stačiť?
31. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 krasne fotocky, aj my mame taky isty tanierik :slight_smile:

Ahojte baby, Miska hajka tak som trosku nakukla
31. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, co uz mate 2. babo... ako je to s obliekanim v zime... ked budem mat fusak, co pod to... ci mam zhanat nejaku vetrovku a nejake take gate... :confused:
31. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 de ste vsetky... vykuklo hadam niekde slnko... :confused: :grinning:
31. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja som tu, Miska este hajka, tak nakukujem. Tie rukavicky su pekne
31. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ak ti bude vilko uz chodit tak overal, pod overal klasika, body, svetrik, pancusky, zalezi ak bude velka kosa tak aj teplacky ak nebude tak stacia pancusky, ved overaly su zateplene.
Pod fusak som ja normalne obliekala, pancusky, teplacky, body svetrik, a vetrovka, lebo nikdy nevies kedy bude chciet vyliezt z kociara na ruky a fusak podla mna plni funkciu deky hrubsej deky
31. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu uz zimu rozoberate a tu 25 stupnov a na sardinii bych sa kupala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tu je 12... brrr... a k tomu prsi a fuka jak salene... :frowning2:

hladala som jesennu bundu a uz su vsade aj zimne, tak len kukam... :wink:
31. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Vilko chodit asi nie... :grinning: jedine, ze nas prekvapi... :sweat_smile:
31. aug 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 to je velmi zavcasu povedat ze asi nie.. :wink: terezka sa zacala plazit az v 7. mesiaci, po styroch chodila od konca 8. mesiaca a s oporou chodila od 10. mesiaca..samostatne az v roku ale uz v zime mi v kociari neposedela ked sa dalo stavala si a chodila okolo murikov a okolo kociarika.. :wink: juli asi bude v stvornozkovani sikovnejsia, lebo uz teraz je na 4 a hojda sa a snazi sa pohnut :wink:
takze nikdy nehovor nikdy :wink:
31. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka aha, tak ahoj a tesi ma. Som rada, ze sme ta prinutili odtajnit sa. A vidis, nie je tu zle
31. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my mame 12. Kosa. Slaka. Ale pojdem von, ked nebude prsat, tak pojdem na aute, pozriet nasich. Nechce sa mi do tej zimy. To @olifcek ma rada take pocasie. Brrrr
31. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyzbrojim Tete a hajde do mlaky :grinning:
31. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw... akurat mi volali, ideme v nedelu plavat s malinkym... :dizzy_face:
31. aug 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my uz v utorok idemeeeee
31. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 @olifcek a my v streduuuuuuuuuuuuu :grinning:
31. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity..porad co mam zobrat juli na plavanie? ty ju mas len v plienocke, ci plavky?
31. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby nefucalo aspon, ale tu tak ohyba stromy... :rolling_eyes:

inak mojmu Vilkovi sa paci podlaha, snazi sa ju olizovat, tak musim strazit... aaaaaaaaaaale neskoro... buchol si hlavicku... musim vytiahnut tu vacsiu podlozku co mam... puzzle je mu male...
trebalo by mi nejaky plotik okolo, lebo sa mu lopticku furt odkotulaju a nervi sa z toho... :sweat_smile:
31. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale utorok je dnes... :confused:
31. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa v piatok idem opytat kde mozme chodit :grinning:
31. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja poviem za seba...ja vezmem len plavecke plienocky, prebalim do nich Olivku az tam, vezmem uteracik, vatu do usiek, ktoru jej dam po kupkani, a po obleceni jej ju dam prec, takto zamedzime zapalu usiek x;o) a vezmem uz nafukane koleso, i par hraciek, i ked hracky nam tam daju

my v stredu ideme na hemato, budu brat Olivke z prsteka krv, moja mala, uz si tych pichani ihlou uzila az az
31. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 saq o tyyyyzden :grinning:
31. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja som dnes vytiahla zehliacu dosku, a kym som zapla zehlicku do zasuvky, oliv uz olizovala stojan :confused: ved to presla za 1,5m za chvilocku a ja neviem ci kotulanim, ci sla vpred :sweat_smile: tiez sa jej paci podlaha...asi rozlozim cele puzzle x;o)
31. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my konecne spime, som zvedava kolko, dnes dal 3o minut, po jedeni necelych 20, tak teraz cakam zebude tiez 30..a samozrejme stale prsi a fuci vietor :cry: my tiez pojdeme na plavanie, ale chodime teraz na take cvicenie v utorok, mame este 4 hodiny, tak potom nieco pohladam, ja by som rada chodila v sobotu, nech moze aj tato s nami chodit..
31. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 zisti, ci tatko smie...
31. aug 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dikes :wink: ja som tiez tak myslela :wink: ja nemusim vraj brat ziadne kolesa a hracky bo ze vsetko tam je..
a ty nakoniec ides len tak alebo na kurz? ja mam z toho akysi misung :grinning:
31. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj, musim kuknut, este ale pockam az kym to bude aktualne, len som zbezne kukala kolko toho je v BA, je toho dost, ale je to aj dost drahe, 140 EUR bolo najlacnejsie, a to je tam iba 8 hodin...vy kolko platite? ci je to normalna cena?
31. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok