Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
31. aug 2010

@suzon a mala je krasnucka a @blumka moja neboj bude dobre a tete sa tam bude pacit a ty budes mat cas na nas 😀

suzon78
31. aug 2010

@olifcek to jo do 4 mesiaca dosť zameškala keď jej srdcko nedovolilo a mesiac len v nemocke ležala, to nepridalo...ale teraz je už bréééé 😉 Ja mám zase rada teplú jar a jeseň, keď svieti slniečko, takých 20 stupňov môže byť. Timka má rada dupačky a i teraz ako sa ochladilo občas prská, deku nechce, stále ju odkope. Asi jej budem dávať von dupky a na to dáku teplú dvojdielnu súpravu 😕 , bude stačiť?

svetlankat
31. aug 2010

@suzon78 krasne fotocky, aj my mame taky isty tanierik 🙂

Ahojte baby, Miska hajka tak som trosku nakukla

lenica81
31. aug 2010

maminky, co uz mate 2. babo... ako je to s obliekanim v zime... ked budem mat fusak, co pod to... ci mam zhanat nejaku vetrovku a nejake take gate... 😕

lenica81
31. aug 2010

@lenica81 de ste vsetky... vykuklo hadam niekde slnko... 😕 😀

svetlankat
31. aug 2010

@lenica81 ja som tu, Miska este hajka, tak nakukujem. Tie rukavicky su pekne

blumka
31. aug 2010

@lenica81 ak ti bude vilko uz chodit tak overal, pod overal klasika, body, svetrik, pancusky, zalezi ak bude velka kosa tak aj teplacky ak nebude tak stacia pancusky, ved overaly su zateplene.
Pod fusak som ja normalne obliekala, pancusky, teplacky, body svetrik, a vetrovka, lebo nikdy nevies kedy bude chciet vyliezt z kociara na ruky a fusak podla mna plni funkciu deky hrubsej deky

zucana
31. aug 2010

vy tu uz zimu rozoberate a tu 25 stupnov a na sardinii bych sa kupala 😝

lenica81
31. aug 2010

@zucana tu je 12... brrr... a k tomu prsi a fuka jak salene... ☹

hladala som jesennu bundu a uz su vsade aj zimne, tak len kukam... 😉

lenica81
31. aug 2010

@blumka Vilko chodit asi nie... 😀 jedine, ze nas prekvapi... 😅

blumka
31. aug 2010

@lenica81 to je velmi zavcasu povedat ze asi nie.. 😉 terezka sa zacala plazit az v 7. mesiaci, po styroch chodila od konca 8. mesiaca a s oporou chodila od 10. mesiaca..samostatne az v roku ale uz v zime mi v kociari neposedela ked sa dalo stavala si a chodila okolo murikov a okolo kociarika.. 😉 juli asi bude v stvornozkovani sikovnejsia, lebo uz teraz je na 4 a hojda sa a snazi sa pohnut 😉
takze nikdy nehovor nikdy 😉

selyma
31. aug 2010

@avaka aha, tak ahoj a tesi ma. Som rada, ze sme ta prinutili odtajnit sa. A vidis, nie je tu zle

selyma
31. aug 2010

@lenica81 my mame 12. Kosa. Slaka. Ale pojdem von, ked nebude prsat, tak pojdem na aute, pozriet nasich. Nechce sa mi do tej zimy. To @olifcek ma rada take pocasie. Brrrr

blumka
31. aug 2010

ja vyzbrojim Tete a hajde do mlaky 😀

lenica81
31. aug 2010

waw... akurat mi volali, ideme v nedelu plavat s malinkym... 😵

olifcek
31. aug 2010

@selyma 😵 😵

olifcek
31. aug 2010

@lenica81 my uz v utorok idemeeeee

blumka
31. aug 2010

@lenica81 @olifcek a my v streduuuuuuuuuuuuu 😀

blumka
31. aug 2010

@laxity..porad co mam zobrat juli na plavanie? ty ju mas len v plienocke, ci plavky?

lenica81
31. aug 2010

keby nefucalo aspon, ale tu tak ohyba stromy... 🙄

inak mojmu Vilkovi sa paci podlaha, snazi sa ju olizovat, tak musim strazit... aaaaaaaaaaale neskoro... buchol si hlavicku... musim vytiahnut tu vacsiu podlozku co mam... puzzle je mu male...
trebalo by mi nejaky plotik okolo, lebo sa mu lopticku furt odkotulaju a nervi sa z toho... 😅

lenica81
31. aug 2010

@olifcek ale utorok je dnes... 😕

zucana
31. aug 2010

a ja sa v piatok idem opytat kde mozme chodit 😀

olifcek
31. aug 2010

@blumka ja poviem za seba...ja vezmem len plavecke plienocky, prebalim do nich Olivku az tam, vezmem uteracik, vatu do usiek, ktoru jej dam po kupkani, a po obleceni jej ju dam prec, takto zamedzime zapalu usiek x;o) a vezmem uz nafukane koleso, i par hraciek, i ked hracky nam tam daju

my v stredu ideme na hemato, budu brat Olivke z prsteka krv, moja mala, uz si tych pichani ihlou uzila az az

olifcek
31. aug 2010

@lenica81 saq o tyyyyzden 😀

olifcek
31. aug 2010

@lenica81 ja som dnes vytiahla zehliacu dosku, a kym som zapla zehlicku do zasuvky, oliv uz olizovala stojan 😕 ved to presla za 1,5m za chvilocku a ja neviem ci kotulanim, ci sla vpred 😅 tiez sa jej paci podlaha...asi rozlozim cele puzzle x;o)

raa2
31. aug 2010

my konecne spime, som zvedava kolko, dnes dal 3o minut, po jedeni necelych 20, tak teraz cakam zebude tiez 30..a samozrejme stale prsi a fuci vietor 😢 my tiez pojdeme na plavanie, ale chodime teraz na take cvicenie v utorok, mame este 4 hodiny, tak potom nieco pohladam, ja by som rada chodila v sobotu, nech moze aj tato s nami chodit..

olifcek
31. aug 2010

@raa2 zisti, ci tatko smie...

blumka
31. aug 2010

@olifcek dikes 😉 ja som tiez tak myslela 😉 ja nemusim vraj brat ziadne kolesa a hracky bo ze vsetko tam je..
a ty nakoniec ides len tak alebo na kurz? ja mam z toho akysi misung 😀

raa2
31. aug 2010

@olifcek jj, musim kuknut, este ale pockam az kym to bude aktualne, len som zbezne kukala kolko toho je v BA, je toho dost, ale je to aj dost drahe, 140 EUR bolo najlacnejsie, a to je tam iba 8 hodin...vy kolko platite? ci je to normalna cena?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre