• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
31. aug 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte! Vesali sme s Davidom pradlo, ocinko pride aj u nas dnes neskor. Joj a to pocasie mi vadi, nesla som ani vonku, sa citim, akoby cosi na mna liezlo. Mozno len malo pijem a slnko mi chyba :slight_smile: Dobre, ze ma dnes moje zlate babatko milu nadalu :slight_smile: Aj papalo krasne, sa pochvalime, pusinku mi otvaral, este som len naberala :sweat_smile:

Tie plavania su urcite super, babky. Potom piste a fotte, nech vidime malych baywatchakov :dizzy_face:

@jaja32 A ja citam, ze budete milovat nie malovat :grinning:
31. aug 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sikovni plazici su to, deturence :sunglasses:
31. aug 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha sak ked ma @jaja32 manzel dovolenku tak aj to bude, ne? :grinning:
@jaja32 no do nedele ich tu mam...a dnes dojde aj brat :wink:
31. aug 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka poriesime :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 sa podozrivo skeri, asi ma @blumka pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nuz, naskor praca a potom placa :grinning:
31. aug 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite a moj mm ma tyzden dovolenku a od piatej rana do siestej vecera je na stavbe a ked dojde okupe deti, ide spat s Terezkou a hotovo :angry:
31. aug 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Tak tak, pekne ho motivuj a v dakom obtiahnutom tricku maluj :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No tak zasa ale vy sa prestahujete a uz len placa bude :grinning: :sunglasses:
31. aug 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no, u nas to bude podobne...len nepojdeme na stavbu. A to este neviem, kde bude spat mm. Ja s malou a maminou v obyvacke a on neviem kde. V spalni sa nebude dat., s otcom tiez asi nepojde spat uz len pivnica a povala :slight_smile: ...tak si tak @rivatha :grinning:
31. aug 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha v obtiahnutom neee, aby si ma nepomylil s mušurou :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a od novembra tu @blumka nebude :grinning:
31. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @rivatha ja neviem co smiesne, to je fakt :grinning:
31. aug 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 preco nekupujes? nevyhovuju? ja som teraz kupila hugies prvy krat a uz viac nekupim..sa to zmoli, guci a su strasne hrube...uz len pampersky, tie su pre nas najlepsie...
31. aug 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 mne vadi, ze su take navonane a su mensie... ja kupujem babylove z dm... :sunglasses:

@jaja32 @rivatha @blumka dievcata, dievcata... :confused: :grinning:
31. aug 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja som sa smiala na tom, preco tu @blumka nebude. Lebo ja neviem, co to je musura :confused: :zipper_mouth: :grinning:
31. aug 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ani ja neviem... :fearful:
31. aug 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem a ani mm ee :confused:
31. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem co je musura, blumka vysvetli ich bitte dich :grinning:
31. aug 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jaj, mne su ok, ja mam teraz 4 a tie su nenavonane..aj 3 by boli este dobre, ale bojim sa kupit to mega balenie, lebo to by som uz asi neminula. baby love som mala tiez, ale matik mal zapareny zadocek.
31. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 vysvetli... :confused:
31. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa smiala na tom ze tu od novembra nebudem :grinning:

a teraz sa smejem na Tete: pustila si pesnicku a bezala k telefonu, zdvihla ho a a krici..halo, princ, prid, ja nemozem tancovat bez teba :grinning: sadla si na gauc a vravi: cakam na pinca :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :dizzy_face:

ste tu rozoberali plavanie ako čítam no jak vam fajne :wink: my nejdeme snaď sa dostaneme k vodičke

už spinkame od pol 7 za cely deň mi Tobi spal len hodinu a pol :unamused: ale zato chrape celu noc 11 hod bez papania no je to aj dobre ale cez deň bojujeme

inač sme Tobimu kupili topanočky no 19male a 20tky kus veľke ale i tak smiešne vyzera aku veľku nohu ma :sweat_smile:

do piatku nam pride nova autosedačka teším teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a aby to nebolo všetko tak môj mm pri odchode z obchodu stratil kľuče od auta, prídeme k autu a auto otvorene :angry: ježiš keby som fakt mohla ho zabijem , tak som s Tobim sedela v aute kym naš zamilovany tatko šiel hľadať kľuče ale nenašiel tak rychlo zbehol domov pre nahradne :angry:
nepochopim že ak ho nekontrolujem tak je aj tak zle, no tak ja mam doma taky skvostny exemplar po zaruke :confused:
31. aug 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no vitaj... to asi fakt ma velku nozku tobi... :sweat_smile: sak daj foto...
a to, ze ti spinka celu noc je fasa... aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... ale asi si este pockam... :rolling_eyes:
inak toho tvojho mm ti teda nezavidim :fearful: , teda ak to mozem povedat a nenadurdis sa na mna... :confused: ale chlapov treba tak ci tak kontrolovat... :wink: ich vela veci nenapadne... :grinning:
31. aug 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a nezabijes ho, bo ho milujes... :sunglasses:
31. aug 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok