Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. aug 2010

@jaja32 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
31. aug 2010

@rivatha sak ked ma @jaja32 manzel dovolenku tak aj to bude, ne? 😀
@jaja32 no do nedele ich tu mam...a dnes dojde aj brat 😉

jaja32
31. aug 2010

@rivatha 😀 😀

jaja32
31. aug 2010

@blumka poriesime 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
31. aug 2010

@rivatha nuz, naskor praca a potom placa 😀

blumka
31. aug 2010

no vidite a moj mm ma tyzden dovolenku a od piatej rana do siestej vecera je na stavbe a ked dojde okupe deti, ide spat s Terezkou a hotovo 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
31. aug 2010

@rivatha 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
31. aug 2010

@blumka no, u nas to bude podobne...len nepojdeme na stavbu. A to este neviem, kde bude spat mm. Ja s malou a maminou v obyvacke a on neviem kde. V spalni sa nebude dat., s otcom tiez asi nepojde spat uz len pivnica a povala 🙂 ...tak si tak @rivatha 😀

jaja32
31. aug 2010

@rivatha v obtiahnutom neee, aby si ma nepomylil s mušurou 😀 😀

jaja32
31. aug 2010

@rivatha a od novembra tu @blumka nebude 😀

blumka
31. aug 2010

@jaja32 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
31. aug 2010

@blumka @rivatha ja neviem co smiesne, to je fakt 😀

raa2
31. aug 2010

@lenica81 preco nekupujes? nevyhovuju? ja som teraz kupila hugies prvy krat a uz viac nekupim..sa to zmoli, guci a su strasne hrube...uz len pampersky, tie su pre nas najlepsie...

lenica81
31. aug 2010

@raa2 mne vadi, ze su take navonane a su mensie... ja kupujem babylove z dm... 😎

@jaja32 @rivatha @blumka dievcata, dievcata... 😕 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
31. aug 2010

@rivatha ani ja neviem... 😨

olifcek
31. aug 2010

ani ja neviem a ani mm ee 😕

raa2
31. aug 2010

ani ja neviem co je musura, blumka vysvetli ich bitte dich 😀

raa2
31. aug 2010

@lenica81 jaj, mne su ok, ja mam teraz 4 a tie su nenavonane..aj 3 by boli este dobre, ale bojim sa kupit to mega balenie, lebo to by som uz asi neminula. baby love som mala tiez, ale matik mal zapareny zadocek.

lenica81
31. aug 2010

@jaja32 vysvetli... 😕

blumka
31. aug 2010

ja som sa smiala na tom ze tu od novembra nebudem 😀

a teraz sa smejem na Tete: pustila si pesnicku a bezala k telefonu, zdvihla ho a a krici..halo, princ, prid, ja nemozem tancovat bez teba 😀 sadla si na gauc a vravi: cakam na pinca 😀 😀

garonka
31. aug 2010

kuk 😵

ste tu rozoberali plavanie ako čítam no jak vam fajne 😉 my nejdeme snaď sa dostaneme k vodičke

už spinkame od pol 7 za cely deň mi Tobi spal len hodinu a pol 😒 ale zato chrape celu noc 11 hod bez papania no je to aj dobre ale cez deň bojujeme

inač sme Tobimu kupili topanočky no 19male a 20tky kus veľke ale i tak smiešne vyzera aku veľku nohu ma 😅

do piatku nam pride nova autosedačka teším teším 😵 😵 😵

a aby to nebolo všetko tak môj mm pri odchode z obchodu stratil kľuče od auta, prídeme k autu a auto otvorene 😠 ježiš keby som fakt mohla ho zabijem , tak som s Tobim sedela v aute kym naš zamilovany tatko šiel hľadať kľuče ale nenašiel tak rychlo zbehol domov pre nahradne 😠
nepochopim že ak ho nekontrolujem tak je aj tak zle, no tak ja mam doma taky skvostny exemplar po zaruke 😕

lenica81
31. aug 2010

@garonka no vitaj... to asi fakt ma velku nozku tobi... 😅 sak daj foto...
a to, ze ti spinka celu noc je fasa... aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... ale asi si este pockam... 🙄
inak toho tvojho mm ti teda nezavidim 😨 , teda ak to mozem povedat a nenadurdis sa na mna... 😕 ale chlapov treba tak ci tak kontrolovat... 😉 ich vela veci nenapadne... 😀

lenica81
31. aug 2010

@garonka a nezabijes ho, bo ho milujes... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre