• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maminnka moja hej aj si uz sadne sama z polohy na brusku aj ked ju este hadze pri sadani si a ma slabsie ruky zato nohy ma strasne silne...ale my sme o 1 dopredu :wink:
1. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka my este nesedime same...a dr. neuro vavela, ze je to uz ale za dverami, no ale, ze je dost mozne, ze Oliv bude patrit medzi deticky, ktore sa najprv postavia a paq sadnu, lebo jej sla hned do stoja zo sedu, ked jej rucky dala ;o)

Tvoja uz sedi sama?
1. sep 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ked ale dame Olivke ruky, vytiahne sa sama do sedu a uz i posedi x;o)) ale dr., ze nech to nerobime casto, lebo este spodok chrbatika nema na sedenie rovny :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nie, nasa este nesedi, ked ju posadim, zosunie sa dopredu... sedenie ju nejako nezaujalo.
1. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Natalia ma tiez nohy silne, ale rucicky troska zaostavaju. Este stale v polohe na styroch nevie ovladat ruky, nevie co s nimi :slight_smile:
1. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mam tiez niekedy ten pocit:frowning2: si tu niekedy pripadam ako z inej planety. Tie zeny su jedna katastrofa! A to nehovorim o tom, ked sa tu trosku zensky obleciem - (neznamena to vyzyvavo alebo sexi - len saty, vysoke topanky a namalovana) sa na mna pozeraju ako na k.... To aby som chodila v ciernom, sedom a tmavomodrom. potom zapadnem do kolektivu....
1. sep 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat , @olifcek, @avaka,@jaja32 - dakujem za podporu:slight_smile: Je to skratka divna zenska... Uz jej fakt nic nepomozem.
1. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka vy ste uz na styroch???? UUUZASNE:slight_smile: my sa tam este pomalicky dopracuvavame, ale asi mesiac to este potrva...
1. sep 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja na styroch sice sme, uz 3 tyzdne, ale nepohne sa dopred :slight_smile: ak sa chce niekam dostat, plazi sa. Na styroch sa stale len pohupuje a nervaci, ako to, ze jej to nefunguje dopredu :grinning: aj maly jej to ukazoval, ale no proste... jej to nefunguje :slight_smile:
1. sep 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My skoro sedime, este nie uplne. Zo styroch sa tak do sikma dava na kolienkach, ale nie je rovno uplne este a s oporou ruciciek. My sme z tych, co sa najskor postavili :sweat_smile: Z klaku vie pekne zist sam dole na styri, aj zo stoja, ked sa ma o co poprichytavat, no aj tak som stale pri nom, ked zacne vstavat, nech sa neobucha. V postielke sa postavi, popozera sa, chichoce sa a zrazu bumbac. Esteze je to tam celkom makke :pensive:

@njonja No 5 korun by som dala tej susede, to je uz len aka vdacnost za pomoc :rolling_eyes: A s tou zenskostou... Ja som to v Nemecku zazila. Oni vedia byt dost zavistlive na toto, lebo nie su zrovna najkrajsie niektore :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze to tak ber, ze ohovaraju, lebo zavidia. Kasli na to a daj sa do toho, v com sa dobre a pekne citis :slight_smile:

@olifcek Krasa, ze sa Olivka uz vie plazit :dizzy_face: Ochvilku sa zacne davat na styri, hojdat a rozbehne sa vpred :sweat_smile:

@blumka Tete aka spekulantka. Mudre dievcatko mate :sunglasses: Verim, ze to zajtra obe pekne zvladnete!
1. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Aj u nas to tak bolo. Sice to trvalo len necele dva tyzdne, ale potom zrazu sa pohol :sweat_smile: Este sa ale obcas aj tak plazil, lebo to mu slo rychlejsie. Teraz uz sa tu pohybuje na 4och ako taky maly speedy :sweat_smile: Uz ste malilinky krocik od toho a budes ho tiez nahanat :grinning:
1. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
@blumka Tete ze aký výrok- v akom je to stadiu? :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ide do skolky uz, kuriatko male, drzim prsty a ty moc neplac lebo ju vystrasis :wink:

@zucana svokra vie ze hladate dom? pamatam, ked ste chceli este predtym ked si bola tehu tak robila sceny, teraz je klud?

@njonja nemam slov na tu zensku, akoze normalne mi snka padla a pozastavil sa mi mozog :rolling_eyes:

inak tu mame zasa vystrahupred povodnami, v niektorych castiach mesta a na dedinach sa uz vrecuje :confounded: zajtra sa chystam pozriet starych rodicov na Liptov, tak hadam bude krajsie, lebo ma uz depka chyta...
1. sep 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, dnes sa pri hre dokonca dala i na 4 x;o) ale to pri hre s tatkom bolo, no x;o) ale som stastna, ze sa uz plaziiiiiiiiiii
@rivatha myslis Natalku? hhi
@olifcek ja myslim ze teraz to uz pojde rychlo :wink: este jej spevnie ta spodna cast chrbatika a uz nebudete za nou stihat :wink:
1. sep 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska dakujem za podporu c;o) som dnes stastna ako blcha :slight_smile: moje sikovne predcasniatko, fakt x;o)
1. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek veru sikovne! vdaka maminke!
1. sep 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Prepac, jasne, ze ju, nie ho :grinning: Som nad Patim njonjinym premyslala, ked som pisala :sweat_smile:

@zoska Tak nech to tam u vas v MT dobre dopadne, bez vela vody :pensive:
1. sep 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym, ze ake mate sikovne babatka... :dizzy_face: joj, ci ma to len tesi... mna tesi aj ten moj chrustik, ale ten si dava nacas... :wink:

njonja... kasli na nu a vsetky zavistlivky, sak si kocka a mas co ukazat, tak to ukaz... :sunglasses:

zosi, nech to pocko uz nestrasi... :cry:
1. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka alebo skor vdaka tatkovi x;o) je z neho cela paf, tsssssssss :wink:
1. sep 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu..
Terezka uz je pobalena, podpisane vsetko, som mala gucu v hrdle ked som ju balila..akokeby na koniec sveta sla :cry:

@maminnka to vobec nevadi ze este sama nesedi, ved ma este more casu :wink: do konca osmeho mesiaca je to uplne bezne, v deviatom uz by si vraj mali same sadnut ale su aj deti ktore si same sadnu az po desiatom a je to normalne :wink: lepsie je si pockat ako nasilu davat sediet :wink: ani juli nesedi a o tyzden aj daco ma 7. mesiacov :wink:
na 4 sa uz dava, pohupuje sa a hadze dopredu este nevie co ma robit s ruckami a nozkami pri tom ale vidim ze kazdy den uz v tej polohy vydrzi dlhsie a dlhsie aj rucky uz ma take silnejsie :wink:
1. sep 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooooooooooc, my sme s mm zistili, ze nam tu olivka na mne haja od cca 14.00...co bude v noci, aaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
1. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja ked si predstavim, ze i ja toto s Oliv budem riesit, tiez mam gucu v hrdle...

@blumka jj, i ja som vdacna neuro, ze upozornila, ze mozno rovno bude stat, ze nech sa nelakam..ja bych sa itak nebala, viem, ze vsetko bude robit, je jedno ako skoro x;o)hlavne nech je zdrava a s krasne rovnym chrbatikom :dizzy_face:
1. sep 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zosi neviem ale tusi asi lebo stale chodime niekam na pol hodku :grinning:
@nonja no ser na nich prosim ta tu je to skor ked sa nenamalujes a nevychystas ze na teba kukaju jak na rumunku
a takto sedime....na fb davam viac foto z dnesneho 'cvicenia'
1. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana parada
1. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ved ja viem, ze to netreba silit, len som pozerala synove video z cias, kedy mal pol roka, ten uz sedel a lozil. Podla knihy o bystrych detoch Natalka vsetko zvlada primerane veku, akurat to sedenie tam dali na 6. mesiac, podla mna tiez skoro. Tak som ju skusila posadit, co to urobi. A nema zaujem, takze to neachavam na nu :slight_smile:
@zucana kraaasne sedi Vikinka! :slight_smile:
@olifcek nasa spala od 10,00 do 14,00 uz som musela ist za nou, zacinala som sa bat.. poridem do spalne a ona si veselo rozprava s hrackami :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa vás opýtať chcela by som nášmu malému kúpiť topánočky už také "ozajstné" ale nikdy som nenašla topánky veľ. 18 všade majú len od 19 vyššie neviete mi poradiť?
1. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Krasne sedkate :dizzy_face:

@olifcek To vam krasne haja, ty brdo :sweat_smile:

Pocujte, zienky! Ak dam Davida do sportiaka a ked bude mrzuty, ze nevidi, naklonim ho vyssie, tak to bude vadit? :confused: Nie uplne do sedu, len vyssie aby videl. Kedze vie stat, tak ma isto pevne uz, co treba. Ci nie? :confused: Zatial chodime vo vajicku, ale ak sa bude takto ochladzovat, tak musime dat sportiak. A v lahu by som daleko nedosla. Mozno tak do blazinca :grinning:
1. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina293 ja som včera kupovala v Deichmane maju aj 19tky ale my sme kupovali 20tky a stali nas 12 € krasne kožene ale boli aj za 20 € tiež take čísla mali :wink: a maju aj 18stky len treba pozrieť
1. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač kuk :grinning:
1. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok