Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
1. sep 2010

@svetlankat ja problem ist von s Natalkou nemam. Uz som pisala, ze do hlbokeho kocika sa takmer nezmesti, v sportovom na lezato place a sediet sa ju bojim dat...alebo mozem? Na prechadzky chodime vo vajicku, ale zda sa mi chladno na taku prechadzku vo vajicku. Predsa tam nie je nejako chranena a vietor priamo na nu fuci.
@olifcek 🙂 tesime sa, ze trosku ponosite
@blumka Terezka je intelektualka...zlata 🙂
@maminnka Natalka sa nevie posadit, ale ked ju ja posadim celkom slusne sedka a vydrzi. Stvornozkovat sa jej nedari, ale skusa a vysledok je cuvanie 🙂
Dnes mi urobila radost, asi 1-krat spapkala zeleninku 140 g...samozrejme pytala mliecko, ale dala som len 60ml

garonka
1. sep 2010

@zucana krasne sedíteeeee, zlata Viki 😵

jaja32
1. sep 2010

@rivatha som zvedava na odpovede...my tiez len vo vajku a v sportovom by musela len sediet alebo polosediet 🙂 mozno tebe zareaguju 😀 😀 😀

zucana
1. sep 2010

@rivatha podla mna nebude vadit ...ved uz ste velki a ked nie do uplneho tak uplne v pohodicke
kokso my sme prave zjedli 170 gramov papanice 😅 😕 mliecko moc nepila dnes iba si cuckala ale ona v noci dohana snad to neva ....papame ovocie obed a veceru

blumka
1. sep 2010

@martina293 firma RAK ma topanocky od 17.celokozene aj papucky maju...pozri ich web stranku 😉 predavaju aj u Batu

jaja32
1. sep 2010

@blumka uz by som mala kupit na zimu aj topanocky kozene?

blumka
1. sep 2010

@jaja32 ak ti mala nebude chodit tak to bude zbytocne

jaja32
1. sep 2010

@blumka som si aj myslela 🙂

garonka
1. sep 2010

@jaja32 my sme kupili na teraz lebo capačky už male a furt mal v nich studene nohy 🙄

blumka
1. sep 2010

@garonka len kym nechodia tak mozes kupit hocijake, nemusia to byt tie origos na chodenie..lebo tie byvaju dost drahe a ked budes kazde 2 mesiace kupovat nove tak by ta piclo 😉

jaja32
1. sep 2010

@garonka @blumka ja neviem malej obut ani botasky co mame take capackove 🙂 hned skrci prsteky a koniec

olifcek
1. sep 2010

@maminnka to my sme pozerali serialiky, kedze Oliv ma vzdy uvazni, ked haja...no teraz je ako sovicka, veeelike ocicka maaaaa, hech...to bude chciet vykon na unavenie, ale nevadi, super, ze je tak ziva, tak pohybliva x;o) len nech pokracuje x;o)

@rivatha hej dnes, ale na mne...uz nepamatam kedy naposledy tolko potiahla, sme sa divili x;o)

inak to pistanie, co Oliv spusti, ked sa jej cosi nepaci, fakt to usi trhaaaaa....@blumka prejde toto obdobie, ze?
@garonka kukiiiiiiii

blumka
1. sep 2010

@olifcek dufam, ze prejde..juli sice nepisti ale neskutocne krici ked sa hra az ma hlava z toho boli 😀

garonka
1. sep 2010

@olifcek 😵 😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
1. sep 2010

@zucana sranda, i mne oliv teraz zjedla 130g x;o))

oliv je dnes velmi zla...stale len skrieka, place, pisti x;o((( len na mne byt...co to?

garonka
1. sep 2010

@olifcek aj vy pištite? aj my ja už dnes v aute Tobimu vravím nech je troška ticho mamu boli hlava a tato nemôže šoferovať a ešte aj skla nam popraskaju a on spustil ešte viac 😀

olifcek
1. sep 2010

@jaja32 su i take, ktore sa vzadu na achilovke odlepakuju, skus take kupit x;o)

garonka
1. sep 2010

@blumka no capačky sme väčšie nenašli, Tobi pri obuvaní krčí prstíky ale potom oki, tie stali 12 € drahe ale su mu kus veľke ale ak by som mala furt kupovať topanky by ma fakt šľahlo 🙄

jaja32
1. sep 2010

my tiez pistime, ale tak, ze sa to neda pocuvat...normalne bolia usi. A ked sa zasmejeme Natalka este viac zapisti 🙂
A super robime indiana...inspiracia od @blumka 🙂

jaja32
1. sep 2010

@olifcek nejako som sa este nezamerala na topanocky, botasky sme dostali ...adidas a o chvilu budu asi male.

blumka
1. sep 2010

@jaja32 jj, my to robime stale ked juli zacne moc vrestat a to ju trosku ukludni a rozosmeje 😉

jaja32
1. sep 2010

@blumka uz aj Natalka by si sama buchala po ustockach, ale vzdy jej rucicka zostane v papulke 🙂 tak ju zastupujem

blumka
1. sep 2010

@jaja32 😀 zlata mala 😵

lolka
1. sep 2010

cafte, citam ze uz niektore babatka sedia, stoja, stvornozkuju.....sikulky 🙂 my sme asi lenivejsi, lebo na styroch este nie sme, sedi uz sice lepsie, ale sama nevie a ked ju drzime pod pazuchy tak by len skakala 😵 no a dnes sme ju po 1x posadili v kociku, v sikmej polohe v sportaku sa uz jedovala, furt zdvihala hlavu, chcela vidiet, tak sme ju zdvihli a celkom pekne sedela, vsetko okukovala.
a keca, pisti, furt jej idu ustocka 🙂

blumka
1. sep 2010

@lolka ahoj..a co ty a chata? 😉

lolka
1. sep 2010

@svetlankat pytala si sa na ten nosovy spray, tak tento sme mali:
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

@blumka aka chata ? som mimo....
😕

blumka
1. sep 2010
granado
1. sep 2010

ahokte baby potrebujem pomoc, teda psychicku.my zajtra nastupujeme do školy a ja maám strašny strach a paniku.malý už spinka a je zlaty aj ked asi ani jemu to nie je lahko. 😒 mne je tak smutno že je už taký velky ☹ a ak sa mi podari pridam foto malej ako už pekne sedkame a hlavne v kočiku a musime stať a pozerať každeho hava .

lenica81
1. sep 2010

idem ja pomaly... dobru noc...

granado, neboj, aj ty aj maly to zvladnete... mozno to trosku bude trvat si na to zvyknut, ale ono to pride... a budes sa na neho po skole este viac tesit... 😉

sa mi hovori, ale o 6 rokov kto bude lamentovat... 😒 myslim, ze kazda mama si tym prejde...

tak dobru...

martina293
1. sep 2010

@garonka ďakujem na nete som pozerala našla som jediné 18-stky celkom sa mi páčili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre