Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
1. sep 2010

@granado drzim ti palce aby si nebulila ...akoze asi aj sebe

blumka
1. sep 2010

no idem ja zeny..juli strajkuje...terezka neviem co robi, sla spat s maminou 😀

bru nocku

zucana
1. sep 2010

aj my sme dnes pistali 😝
@granado drzim palce ...a to je tak super jeden do skolky druhy do skoly aj tie nase o chvilu pojdu 😵 ani sa nenazdame
inak my sme prave zaspali spalali sme este mliecka a isto sa zobudime este 2krat do polnoci a pak o 4tej a o 7mej 😅
inak dobre spravy snad to nezakriknem aj mm pojde asi s nami na sardiniu a to az na 10 dni by sme sli my traja plus jeho mama a svokor dojde za nami ale tak my mame spodne poschodie a oni horne 😎
a dom maju zajtra stretko na mestskom co sa tam da porobit ale ak sa bude dat co chcem tak to rozsirime na 130 m2 a to by sa dalo....

jaja32
1. sep 2010

@blumka bruuu, uz aj ja idem, dako sa mala zobudza...ale zaujimave, staci jej chytit rucku a uz haja
tak dobruuuu, dost bolo pismenkovania 🙂

olifcek
1. sep 2010

inak...mame na sebe dupacky 68/74 a su nam dobreeeeee, chi...len neviem aka znacka uz nepamatam..bo vieme, ze nie kazdy vyrobca ma rovnaku metraz na dane velkosti x;o)

lolka
1. sep 2010

@granado zvladnes to, neboj a budes sa tesit s malym. myslim, ze kazdy vek u deti ma svoje caro, aj ked babatko je babatko 😵
ja ked som dnes pozrela na Viki ako sedi v kociku, tak mi prislo az luto, ze uz neni take malinke babatko, ale to mi len tak preletelo myslou 😵
my sme dnes moc cez den nespali, tak som vecer ukladala uz po 19.00, ale zaspala az pred 19.40 hod.

svetlankat
1. sep 2010

@zucana krasne foto, sikovnica mala. Idem do hajan, bru vsetkym

njonja
1. sep 2010

@zucana🙂 mala nadherne sedi🙂
@granado, nemozem povedat, ze ta chapem, lebo som to este nezazila, ale viem si to velmi zivo predstavit, kedze mam uz teraz stiahnuty zaludok z predstavy, ze maly pojde do skolky!
@blumka, aj my pistime a to vzdy rano, ked mama este spi! Takze taky fajny budicek🙂

laxity
1. sep 2010

ahojte

ja nemám času...stále som s Natáločkou...potrebuje ma veľmi a mňa to samozrejme veľmi teší aj keď to niekedy unavuje 🙂

@rivatha ja tak dávam Natálku bežne, ale neviem či je to správne 😕 , ale keď chce vidieť, tak jej v tom nechcem brániť...a ja aj tak najčastejšie používaj vajko 🙂 tam je najspokojnejšia 😵

zajtra odchádzam do Terchovej do toho hotela čo písala @maminnka tak som zvedavá...počasie bude zlé to viem už teraz ☹ ale dúfam, že nám bude fajn aj tak...tak sa tu majte krásne 🙂

a ešte Natálka cúva vo veľkom...máme už konečne puzzle tak sa jej to páči 😵 😵 😵

papa a brú noc 🙂

granado
1. sep 2010

babky dakujem idem hodiť sprchu a skusim či vobec zaspim 😉

blumka
1. sep 2010

@zucana, som ti zabudla pochvalit viki..sikula neskutocna ako si krasne sada 😉

laxity
1. sep 2010

@granado drž sa zajtra, neboj všetko dobre dopadne a Matúško sa do školy bude určite tešiť 🙂 a Matúško je už veľký chlapec ale zato Nelku máš ešte stále malú slečnu 🙂

laxity
1. sep 2010

@granado aj ja keď si niekedy predstavím, ako rýchlo rastú tie naše detičky, tak tiež mi niekedy nie je všetko jedno...preto si to užívam naplno a hlavne si Natálku vychutnávam a keď chce prso, tak bude mať prso aj 10 krát za deň 😀

granado
1. sep 2010
granado
1. sep 2010

hura asi po 20minutach tvrdeho boja som zvladla aj foto pridať 😀

zucana
1. sep 2010

@jeeej mala jaka herecka a aj tebe ako uz sedka
dik baby za komplimentos 😵
inak sme same...mm je na veceri s kamosmi
a inak stacia 2 detske po 11 m2 nie?my teraz mame totiz jednu ze 17 m2 a to je ine nooo 😒
a este som nieco chcela a vzdy zabudnem 😅

blumka
1. sep 2010

@granado no jaka zlata..a vyskerena..fajna je 😵

loginka
1. sep 2010

cafte 🙂
baby zaujimalo by ma tie co kojite, myslite, ze pomoze predvecerna kasa na nocne vstavanie?
Laurinka sa mi zda chce papat mliecko coraz viac, v podstate sa to pokazilo cez leto a teraz sa budi aj kazde 2 hod.
raz som jej skusila dat kasu po kupani a potom este mliecko, ale nejako to nepomohlo
kedy sa vlastne maju davat tie kase?

zoska
1. sep 2010

@loginka ja som skusila kasu, ale nepomohla 😒 obcas ju dam, lebo ju chcem domínat, ale efekt to nema...uz asi mesiac Nelka vstava v noci aj 10krat, niekedy sa zobudi a je hore aj hodinu....
takze asi ta nepotesim

lolka
1. sep 2010

@granado@zucana ako vam slecny pekne sedia, sikulky 😉

idem spat, dobru

svetlankat
1. sep 2010

Baby este otazocka, moze sit kojacia matka na rontgen? Strasne ma bolia zuby a bojim sa ze ma zubarka posle na RTG vysetrenie,

lolka
1. sep 2010

@loginka ahoj 🙂 u nas kasa tiez nezabrala 😖 asi mesiac sa castejsie budi, tak sme skusili kasu, chutila jej, ale aj tak bola casto hore, asi smadna (kasa bola ryzova), tak sme skoncili a len sa vecer kojime. 😅

loginka
1. sep 2010

@zoska, veru nie ☹ aj mne sa tak vidi, ze to moc nepomaha, ze je to nie je moc hladom
ale 10X, fee, tak to je fakt dost, a trva to uz dlho? mate uz zubky?

lolka
1. sep 2010

@svetlankat moze, ja som bola, je to v pohode, hlavne ze nie si tehu 😉

svetlankat
1. sep 2010

@lolka dakujem

granado
1. sep 2010

@svetlankat myslim že by to nemalo vadiť ale určite sa spytaj zubnika

loginka
1. sep 2010

@lolka ahooooooooooooj 🙂 , ako sa mate?

svetlankat
1. sep 2010

@granado jasne dakujem

laxity
1. sep 2010

@svetlankat môže 😉

zucana
1. sep 2010

my uz mame 8 kil dnes 😉
@logi my davame kasu aj na obed aj vecer zakomponovanu s masom a zeleninou (kukuricnu alebo ryzovu) tak mam nakazane bo toto som chcela napisat:
volala som kvoli vysledkom a prosim pekne mame slabe hodnoty aj na muku tak musim ist do nemocnice a tam jej skusim dat nieco s mukou kasu mucnu s pritomnostou doktorky....ze keby daco
takze fasa......
jaj @logi a zeby ta kasa pomohla neviem....trosku je kludnejsia ale itak vstavame na mliecko o 21.00 o 24.00 o 4.00 o 7.00 ona akoby dohana v noci lebo cez den skor papa papu aj ked pije aj mliecko o 11.30 14.30 a 17.00 potroske ale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre