Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
1. sep 2010

@zoska ,aj my cez den papame niekedy po 2 ,5 inak po3 hod,dnes prespala vkuse3,5 hod a poobede 2 hodiny a v noci to nedokaze... 😕 ale aspon ze den sa zlepsil..
vcera bola mala do polnoci hore 8x. 🙄 a o 5:10 vstavala
@blumka,
@granado ,zajtra vela stastia,nech to pekne zvladnete,hlavne vy baby,o deticky strach nemam.. 🙂 A Tete nech zisti v akom to tam je stadiu.. 😀

@zucana ,Viki ako nadherne sedi,to sa u nas ete ani nerysuje..
Ja inak davam malu sediet po polosedu v kociku,aj ked sama nesedi,lebo inak by som prisla s @rivatha do blazninca 😅
@laxity,peknu dofcu zelam,uzite si to 🙂
@olifcek,aj nasa mala dnes prespala pol dna a tiez je z tatina namakko.Dnes sme isli v aute a ona nanho kukala s otvorenymi ustami...tak jej vravim,"zavri ustocka,ved tatinko je tiez len obycajny smrtelnik ako aj my... 😀
dobru noc🙂

njonja
1. sep 2010

@loginka ahoj 🙂 my mame rovnaky problem. Kasa pomohla v tie dni, kedy nesli zubky. Inac pomaha do dvanastej vecer. ja to teraz robim tak, ze davam kasu v kazdom pripade - aspon sa maly vyspi do tej dvanastej, potom ked sa budi, ho pestujem a co vzdy pomoze okamziete je natretie dasienok gelom proti boletsi To mi potom zaspi skoro okamzite. skus natierat v noci, mozno ma bolesti...

jaja32
2. sep 2010

dobre ranko...u nas noc strasna. @blumka uz je isto vyplakana. Ako ste to zvladli? Terezka skolkarka 🙂

laxity
2. sep 2010

dobré ránko

@avaka ďakujem krásne 😉

jja
2. sep 2010

@olifcek kedy to idete na zapad? a kde presne? NM?

avaka
2. sep 2010

dobre ranko,
u nas noc ako vcera,minimalne 10 x hore,alebo viac,uz sa nedalo ratat....sme asi takto 🙄 co to?Mne sa to ani na zubky nezda...nasa slecna to ocividne dospava cez den,ved predtym spavala cez den 30 minut....
mne to fakt pripada ako separacna 8 mesacnych...
@jja ,my sme asi z rovnakeho mesta 🙂

blumka
2. sep 2010

dobre ranko ☹ 😀 😅 😕 😖 😢 😀 takto nejako sa citim
Tete uz je tam, rano sa tesila...ked som sa jej spytala ze co bude papat, ze nic bo ona v kolke bude papat...ale som jej povedala ze tam bude chlebik, tak doma nech spapa jogurtik...tak spapala..a ako tak je, tak plac, hned sme vsetci skocili ze preco place a ona ze si nevie este sama sandalky obut...zlaticko moje...tak som ju upokojila ze jej pomoze p. ucitelka...
prisli sme tam, hned ju zaujalo ze tam na dvore su hojdacky a velke pieskovisko...na triede na dverach maju vcieklky, pred triedou na stene slimak a lienka, tak hned obzerala, skrinku ma s nalepkou hradu, tak sa potesila ze ona je princeznicka 😵 v triede uz bolo zopar deti tak sa zapojila, robili s plasteliny kolaciky, my s mm ze tak vyuzijeme a ideme prec, dali sme jej pusku (mne uz nestihala ani dat, lebo akurat valkala valcekom plastelinu) a povedali nech sa pekne hra a zdrhali sme...
jeden chlapcek tam plakal tak sla k nemu ho utesovat..no zlata...uvidime co bude dalej, mobil mam pri sebe na najsilnejsie zvonenei nastaveny

inak noc uzasna bola...od pol jedenastej sa juli prehadzovala na posteli, 2x som ju vzala na ruky, kym bola na rukach tak ok, akonahle som ju polozila zasa s mrvila...potom sa uplne zobudila ale ja som ju uz nechala tak, tak do jednej sa gulala po postielke, 2x sa dogulala ku mne, zacala sa mi smiat do ksichtu, skrabat ma, potom sa dala na 4 a hojdala sa a hadzala dopreu...neviem kedy zaspala ale nasla som ju pri mne na posteli 😀

lenica81
2. sep 2010

dobre ranko... u nas noc v poho... teda lepsi standard... 😀

@laxity... prijemnu dovolenku... mam na teba otazocku, ak si este tu... ake si kupila tie plavkove plienky, ked ste chodili plavat... 😕

my davame kasu, takych cca 70 ml mojho mm zarobim s cistou instantnou kasou na taku riedsiu... teda ak sa nestane nejaka nehoda, vcera som musela zarobit babylove, lebo mi pukol pohar, v ktorom som mala mm a ohrievala som ho... 😠 neviem, ci to pomaha, ale spime lepsie... ale cela noc nehrozi tak ci tak...
😅

jja
2. sep 2010

@avaka anoooo???? 🙂 tak to som potom velmi rada....kde byvas?

jja
2. sep 2010

@blumka zlata TeTe...vyhrkli mi slzicky..ani neviem preco 😉

zucana
2. sep 2010

Blumka super krasne dufam ze vydrzi

avaka
2. sep 2010

@blumka ,normalne si ma rozplakala..

@lenica81 ,napr.my sme dostali 1.plienku gratis,dali tusim najmensiu zelenu (myslim babylove),my este nemame 7kg...mala to take obtiahnute,tak take kupim.Aj tak kupujem aj normalne babylove 🙂

blumka
2. sep 2010

@jja ani nevrav, ja nie som schopna cinu...mamina bavi Julinku a ja pijem kavu a sedim a stukam do pc bez zmyslu...tak je tu ticho

boze baby, zazvonil mi telefon a to mm, som ho zjazdila ze nech mi on dnes nevola, ja som sa tak zlakla ze az som sa rozrevala ze to zo skolky 😢 som nemozna dnes

avaka
2. sep 2010

@jja ip,som kukala Tvoje fotecky a sa mi zdate povedomi velmi,urcite sa z videnia poznaame 🙂

svetlankat
2. sep 2010

@blumka jej tak ste to pekne zvladli, a kde chodite do skolky, v krasnej oproti kostoliku? Zlatunka je, tie detske myslienkove pochody su veeeeeeeeeeeeelmi zaujimave, no nie?

jja
2. sep 2010

@blumka 😀 😎 🙂 pekne.....normalne to prezivam s tebou.,,a urcite vsetky baby tu 🙂 ale Tete je velka princezna, ona to zvladne, uvidis....
panenku, o chvilu to caka aj nas...ono to vsetko tak rychlo zbehne...

svetlankat
2. sep 2010

@blumka boze to su prvotne stresy, ono to prejde a bude dobre

svetlankat
2. sep 2010

@jja tak tak, uz si treba rezervovat skolku, aspon tu v ke

jja
2. sep 2010

@svetlankat aj u nas v TN uz chodim obzerat a chystam sa na pohovor 🙂

blumka
2. sep 2010

@svetlankat hej do krasnej ale nie oproti kostolu, tam je statna, chodi do cirkevnej ta je v areali skoly...

ja tu dnes asi budem plakat pri vas cely den..tak majte so mnou strpenie...dakujem vam

jja
2. sep 2010

moja Barborka isla dnes prvykrat na Gymnazium...na 8 rocne, tak som tiez v napati, co bude az sa vrati 😒

svetlankat
2. sep 2010

@jja juj tak aj ty si v strese, moja.
@blumka kati a vy presne v ktorych casiach byvate? ja to poznam trosku pri kostole, potom tu hned za mostom ako je krcma baron.

svetlankat
2. sep 2010

tak my sme vcera vymalovali Miske izbicku, broskynkovo zlta. V sobotu alevo v nedelu zajdeme do merkury marketu pozriet nejake zaclonky a garnizku aby mala pekne, uz sa tesim

lenica81
2. sep 2010

@svetlankat @blumka @olifcek vy ake kupujete plavky... 😕

blumka
2. sep 2010

@lenica81 ja kupim len plienku, nebudem jej davat plavky..ci treba?

avaka
2. sep 2010

@blumka ,neboj my si tu poplaceme s Tebou,ja mam tiez divny pocit,ked si len predstavim,ze cochvila budem musiet malu samu vypravit do sveta...tak to uteka...

avaka
2. sep 2010

@blumka
@lenica81 ,nam kazali aj plavky,asi aby bola istota ,ze nic neprejde do bazena,dokonca kazali,ze musia dobre obopinat stehienka,ak nie,tak by sme museli kupit u nach za 5 euro,tak,ale to u nas...

maminnka
2. sep 2010

@olifcek to pistanie mame aj my, presne, az mi v usiach zalieha...

@granado ved uz mas doma velkaca, musis byt na neho hrda, aby aj on na seba bol! napis, ako ste to rano zvladli! Nelka je krasne usmiate dievcatko a pekne sedka, sikovna je 🙂

@zucana uff, dalsie zle vysledky? neboj, podla mna z toho vsetkeho vyrastie, aj ked verim, ze je to na psychiku teraz zabijak... drzte sa, moja!

tak ako skolkari? u nas pohoda!
@blumka vidim, ze aj u vas 🙂 maminy to vzdy horsie zvladaju ako deticky 🙂

svetlankat
2. sep 2010

@lenica81 ja som kupila plienky z dmka, tam boli najlacnejsie. Plavky mi mame zdedene, len taky ako pliankovy navlek, ale nebudeme pouzivat. Ta pani mi vravela a aj pisu na prihlaske, ze staci len plavecka plienocka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre