• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek joj, ja som myslela tie plavkove plienky... :wink: ale uz mam odpovede...
2. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne bude oliv chybat podobne, niesi krava, ale milujuca maminka x;o)
@laxity aj do sauny? to babo moze?

@svetlankat ja som huggies nechcela, kedze nam niesu na stehnach dobre ani tie klasicke, ble
@avaka ta zlava nie je na babylove ale na huggies,ja som to mala, ale nepouzila som,len preto, ze som sa bala, ze nam budu nedobre x;o) ale @blumka to maaaa

@blumka ked sa smiem i ja pozvat,...neva, ze moje lepidielko bude s nami na prse, ze? ja cez nas prehodim plienocku x;o)

@selyma my nemame vlnu x;o( rada bych pomohla

@ivka79 tolen musi prejst x;o)ked je drobec unaveny, nechce sa mu alahsie je poplackat si x;o)

baby, baby, babyyyyyy, Oliv sa uz snazi na 4 dvihaaaaat, ja z nej odpadnem x;o)
2. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jj, ja pomalicky docitavam a odpovedam x;o)
2. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak asi áno...prve sme šli len na minútku a teraz už chodíme na 5 minút :slight_smile:
2. sep 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ne nemozes sa pozvat, lebo uz som ta pozvala ja... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja ci nebudete nahodou aj v TN..by sme dali ministretko..neviem ako budete pojazdni...dokonca som zistila ze mame tu vo februarovkach aj dalsiu dievcinu z TN :slight_smile: tak by sme boli dve, ze @avaka :sunglasses:
2. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy vam tu vpalim ako vzduch :grinning: čo obliekate svojim babätkam ak je vonku taka kosa? ja kukam do skrine a okrem teplakovej supravy nemame nič :rolling_eyes:

inač ahojte :dizzy_face:
2. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka, veru veru si len milujuca maminka a zvladla si to na jednotku lebo ja som zas taka citlivka, že prvykrat v škôlke by som s Tobim zostala na cely deň :sweat_smile: som na neho tak naviazana až to je zle
2. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity macherky jedny

@blumka tsssssssssssssssss :wink:
@jja no my vlakom a busom, ked tak...dohodnem s mm a uvidiiiime x;o)))
@garonka ja teplakovu supravu hello kitty od @jaja32, abo taku supravicku z dekoviny, ci co to je, co ma dlhe vlakna, darovala si nam z takeho materialu tu bielu bundicku, ak si spominas,pod to body s dlhym, podkolienky, capacky a capicu x;o)
2. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no a co mam povedat ja? ja isto budem plakat tyzden predtym ako Oliv do skolky pojde... :confused:
2. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaaaaaaj už viem viem ta bundička je skvela, taka krasna tepla :dizzy_face: sa teším, že vam je dobra cvakni v nej Olivku ta je prekrasna vo všetkom čo ma na sebe :dizzy_face:
2. sep 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne juli spi na balkone a ma uz pancusky, teplacky, body s kratkym, na tom tenke tricko s dlhym a svetrik a je este zabalena do deky aj pod sebou ma deku..akoze tak isto som ju obliekla ako vcera a vcera bola vacsia kosa ale dnes tu zasa nenormalne fuci...
kebyze mala body s dlhym tak jej nedam to tenke tricko len svetrik ale body s dlhym ma take novucicke a asi len 3 ci 4 tak to nechcem na doma... :wink:
2. sep 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nam sa to teraz dobre hovori tym maminkam, že buďte v pohode šak dieťa ide len do škôlky ale pridu tie roky a dame do tej škôlky deti aj my, šak ja sa ošalim :rolling_eyes:
aj preto, že som s Tobim 24hod denne a nenecham ho ani u svokry, no nikde :confused: :rolling_eyes:
2. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja mam tyzden zaludocnu nervozitu...ale to prejde...to patri k zivotu :wink:

@lenica81 uz nezumbujem, cez prazdniny nebolo casu a asi aj dovolenkovala zumba ale juli si posunula spinkanie takze teraz uz o 18:30 kupeme takze to mi absolutne nevyhovuje
ale nevadi no..budem chodit cvicit ked budu deti vacsie
2. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oliv spapala 150g ovocia x;o) /jablcko, hruska, 3ks keksicek, kusok ovsenych vlociek/ :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no tak to nahuľam Tobiho aj ja, dam pančušky, body s dlhym, potom take tričko s dlhym joj to nemame male nam je :rolling_eyes: dačo vymyslim, tak teplakovu supravičku a dvojvrstvovu čapicu a do deky ho najak zašuľam hoci sa on rozkopuje :rolling_eyes:

bo ja som sa už splašila že aka kosa, či mam ísť kupovať prechodnu bundičku :confused:
2. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek co, BA? aka BA? kedy ides do BA? pridi do BA! :grinning:
2. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mňam ake fajnovinky
2. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf my spime v postieľke od deviatej :confused:
2. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka este sme ju nemali na sebe, ale chystaaam sa uz a isto odfotim :dizzy_face: aj vo svetriku a bundicky od @zucana...x;o) lutujem,ze nemam Olivku vo vsetkom od @zucana x;o( ale cas uz nevratim...no uz si nenecham ujst ziaden darovany kusok na fotke! :wink:
@garonka veru, i ja budem bulit jak mala...mne ani nennapadlo napisat ze bud v pohode, len, ze to bude v pohode x;o))

my nemame pancusky....cim to mozem nahradit?

@maminnka :grinning: :grinning: budeme hodku vlakom od ba od buducej soboty do nasledujucej soboty, ci az nedele,tak somchcela i stretnut baby, ktore by mali zaujem stretnut nas s Oliv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja chcem dnes kupit plavaciu ciapku...musim do mesta, abo galerky....co tak stretko? x;o)
2. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je moja skolkarka dnes rano :dizzy_face:
2. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zlatunka...
este k tej zumbe... pacilo sa... rozmyslam, ze sa na to dam... :sweat_smile:

@olifcek a treba ti kupaciu ciapku... :confused: nam nepisu, zeby trebalo... vypnem si vlasy... :sunglasses:
2. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jj, bo, ze deticky sa potapaju a mohli by sa im tie vlasy omotat okolo tvaricky
2. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aka krasna skolkarka!
2. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no vidíš, veď vyzerá byť spokojnučká :slight_smile: tak musí byť aj mamina :slight_smile:

už pančušky? mám naštastie zbalené do Terchovej bo tam má byť zima :rolling_eyes:
2. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no ahoj tak ako sme vraveli naše detičky na rozdiel od nas maju rozum a ukazali nam ako sa mame spravať :grinning: aj my sme super/dnes sme boly v triede všetci tak som si to moc neuvedomila/ale maju to tam pekne a pani učitelku velmi cimpaticku mladu kočku/už sa tešim kedy sa zasa do nej buchne ako to on vravi/.tak blumka plakať možeme iba spolu a potajme ha ha ha.jaj baby pekny den ani neviem čo sa patri.inak koli kvetinke sme prišli neskoro/zapcha na ceste/tak si nas budu dobre pamätať ha ha ha
2. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no vcera tu v ke bolo len 9 stupnov ked mala sla spinkat a prikryvala som ju dekou..fukal vietor tak radsej nech ju neprefuka...
dnes uz nemuseli byt tie pancusky ale vravim, ja som dnes total vykolajena zo vsetkeho :wink:
2. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok