Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
2. sep 2010

cafte baby ja nemam vobec cas s malou stale musim by hrali sme sa na koberceku a jak si sadla tak padla dozadu na hlavicku trosku lakla sa trosicku zaplakala a ok ale tak snad sa jej nic nestalo teraz konecne zahajala....to neva nie?teraz sa budu furt buchat 😕

maminnka
2. sep 2010

@zucana presne, teraz sa budu stale udierat, to je normalka, bud pokojna, kym nezvracia, popr. bezvedomie, je to OK 🙂

lenica81
2. sep 2010

Vilko spapal dnes 100 ml cukinky s petrzlenom + nejake kusky zajacika... 😵 sice na 2x, ale predsa... jeho rekord... ale cukinku on rad...

inak, mozem miesat cerstve ovocie s vyzivkou... 😕

lenica81
2. sep 2010

@zucana moj sa teraz permanentne o nabytok obuchava, vcera v kupelni o kachlicky, si mysli, ze sa mu uhnu... 😨 😅 tak ho furt prekladam... uz sa mi aj pod nabytok zahlobil... 😔

andrea2603
2. sep 2010

ahojte 🙂
Nejak sa mi posledné dni nedarí vás kuknúť, prípravy do škôlky, školy a do toho moje Srdiečko minimálne spí a stále chce byť na mne zavesená, bože ani neviem, kde mi hlava stojí 😕 😅

Niektorá ste sa tu pýtali na Sinupret, ja ho mám doma stále, už pri náznaku nádchy ho dávam deťom, hlavne keď je škola, škôlka a zatiaľ vždy zabral 🙂

... a všetkým detičkám, ktoré to majú dnes poprvé /či škôlku alebo školu/ prajem tie najlepšie pani učiteľky a skvelých kamarátov 😵 🙂

andrea2603
2. sep 2010

inak niektoré vaše bábätká sú živé striebra 😵 , ja Livku kľudne môžem ešte nechať na posteli, lebo nanajvýš sa dá na brucho a po 1-2 minutách sa začne jedovať, že sa jej tak nepáči 😒 a papať - tak to je kapitola sama o sebe, 5 lyžičiek a stačí 😠 , no aspoň nemusím vážiť, že koľko má zjesť, lebo aj tak nezje 😅

olifcek
2. sep 2010

@lenica81kludne miesaj....a petrzlen nedavaj este x;o) mne zatial kazda pediatricka a kazda ekarka povedala na petrzlen ee, alergen...
@lenica81 jj uz aj my Olivku nechame chvilku za chrbtom na puzzle a ochviku je uz pod nabytkom, hehe

@zucana i ked budes sediet s Viki, itak sa stane nehoda, rychle su tie deticky x;o)
@andrea2603 takze sinupret je dobre mat doma, jo? okiiii, kupime dnes x;o) inak i Oliv poslednych par dni len na mne chce byt...

andrea2603
2. sep 2010

@olifcek mojim deťom zaberá, nedávam ani kvapky do nosa, len tú morskú vodu /nechce sa mi ísť kuk, že ako sa volá/ na prepláchnutie nosa.

zucana
2. sep 2010

baby potrebujem radu....mam kupit ten vikinke to hopsadlo alebo nie???@blumka zide sa to?ona proste strasne sa jej paci tak skakat na nohach....len aby aj stvornozkovala....ale uz skoro...

olifcek
2. sep 2010

@zucana ja bych uz nekupovala

lenica81
2. sep 2010

@olifcek uz aj vcera som dala petrzlen a nic sa nedeje... tak hadam je to ok... ale co budem robit s mrkvou netusim, bo mu nechuti... este chcem kupit vyzivku karotkovu a ked ta nezaberie, tak uz neviem...
co mozem este dat... uz mame mrkvu bez uspechu, zemiak, cukinu, patizon, karfiol - z toho prdeeeeeeeeeeeeeel, petrzlen, brokolicu... mam v merku este tekvicu a dalej neviem... 😕

zucana
2. sep 2010

len ide o to ze ja fakt nic nebudem moct spravit...
proste s nou musim byt ani obed som nemohla az zspala takto by sa tam aspon mozno tych 20 minut pohralla....nie?

blumka
2. sep 2010

@zucana ja to este nemam rozlozene, planujem o mesiac dva a aj ked tam dam juli len na 10 minut denne tak sa mi to oplati, lebo za tych 10 minut mi nikam neodcestuje a ja nieco aj stihnem urobit narychlo 😉 len zas je to dost drahe tak ci sa ti to kvoli tej cene oplati 😉

olifcek
2. sep 2010

@lenica81 karelab este...mojej olivke to tiez nic nerobilo, dva dni, paq neskor mala pupaciky na zadocku...
@zucana vitaj v klube mne sa oliv teraz hra na puzzle, ale kebyze sa vzdialim, alebo s nou nehovorim a nesaskujem, tak pisti o dusu

lenica81
2. sep 2010

@olifcek vidis, aj ten sme uz mali... 😅

a s tym pistanim je to podobne, len moj nepisti, ale riadne krici... alebo reveeeeeeeeeeeeee... 😎 ale chvilku to vydrzi aj bezo mna... obcas... 😅

olifcek
2. sep 2010

@lenica81 spenat? 😉

zucana
2. sep 2010

@blumka no chce za to 58 eur ale tak idem skusit 50.viac nedam.takze to bude osud...
ale tak mame aj box ale tam vydrzi 10 minut snad viac ked bude vacsia 😀 covy na to?
a krasna skolkarka a super ste to zvladli baby dneska 😉

blumka
2. sep 2010

@zucana no ja mam od terezky skusenost ze v boxe vydrzi cim dalej tym menej 😅 ale ja som to tak myslela, ze 10 min v boxe, 10 v tom skakatku, 10 na zemi, 10 na rukach atd 😉 ono kazda pomoc je dobra...mozno ti tam viki bude chciet byt aj polhodinu, len to je tazko takto povedat 😉

olifcek
2. sep 2010

@zucana chrumka neda dalsich 5 minut?

blumka
2. sep 2010

@olifcek 😀

lenica81
2. sep 2010

@zucana u Vila teraz boduje skatula pod skrinou... bezim... 😀

a ideme von... 🙂

jja
2. sep 2010

moja "gymnazistka" je doma a je uzasnuta aka je to super skola 🙂 uz sa nevie dockat zajtrajska.....no len aby jej to vydrzalo co najdlhsie...myslim ze ked pride ucenie, hned je ten uzas prejde 😀

zucana
2. sep 2010

@olifcek vika chrumky vobec ale vobec nechce....vsetko dava po pusy ale chrumku zahadzuje ani neolize....na zaciatku sa od toho zalepila tak sa na to asi nahnevala....

zucana
2. sep 2010

@blumka uvidime ci to da za 50 lebo 58 je prehnane...

olifcek
2. sep 2010

@zucana aj 50je vela 😉
@jja super! a vies co? urobime si s mm vylet i za Tebou, hm? 😉

jaja32
2. sep 2010

@blumka tak ste to krasne zvladli...slzicky patria k tomu...dolezite je, ze sa tam ma Terezka dobre a urcite bola super pripravena, pretoze by rano inak vystrajala 🙂

blumka
2. sep 2010

@jaja32 o pol hodinu ideme po nu...joj...uz sa neviem dockat...v zivote mi tak nechybala

svetlankat
2. sep 2010

@zucana dakujem ja som sa nanho pytala, mam ho doma ale este sme ho nepouzili. Sopliky presli, podla mna to boli len zubky a nie nadcha. Ale aspon mame pre pripad nudze
@blumka zlatunka skolkarka

svetlankat
2. sep 2010

baby mne dnes Miska skoro cely den spinka, bola hore asi tak dve hodky. Teraz opat spinkame. Asi dohana co nespinkala kvoly zubku

svetlankat
2. sep 2010

@blumka a to bude, kym ti vsetko zreferuje pojdete spinkat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre