Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
2. sep 2010

@zoska hiiiiii šak to musí byť krasny kočík Nelka si ho zasluži 😵 😵 😵 😵

zoska
2. sep 2010

ale nemame zelene vnutro, ale fialove, alebo skor cyklamenove 😉

garonka
2. sep 2010

@zoska prekrásny i ja chcem taky 😵 😵 😵 😵 dobre sa ovlada že?

zoska
2. sep 2010

@garonka je skvely, zatial sme nenasli ziadnu chybu, vybral ho vlaste mm, jemu sa pacil, ja som povodne chcela S6 alebo vintage, ale teraz som rada ze ho mame, v kufri zaberie polovicu miesta a ko ten stary a ovlada sa aj jednou rukou uplne lahucko 😉
musi nam vydrzat az do konca, uz nebudeme kupovat ziadny iny, ziadna bugina..nic

lenica81
2. sep 2010

@zoska takze koniec baby smilu... 😀 my este bojujeme, ale je to zatial ok... este som sportovy nevytiahla, lebo sme krpci a tiez este nie je ten vytah velky spojazdneny, tak cakam.... modlim sa, aby uz na bud. tyzden bol... 😅 uz len nejake drobnosti dorabaju a napoja ho na elektro...
ale myslim, ze dobre si vybrala, ale ja by som asi 3kolkovy nechcela... 😕 inac som ho casto videla, aj tu S6 z toho... oblubene kociare su to...

@olifcek... som to vydrazila, co dalej mam robit... 😨

zoska
2. sep 2010

@lenica81 jj koniec baby smile 😀 ale nas dožral už.......akoze on nie je uplne zly, je vcelku zachovaly, ale my sme od neho cakali viac

a trojkolku som ja nikdy nechcela a aha mam ju, aj ked je to koleso vpredu zdvojene a dost velke je to v podstate trojkolka, ale necicit to az tak

zoska
2. sep 2010

@lenica81 leni ak si drazila na mimi tak pockaj kym sa ti ozve majitel tej veci co si drazila...posle ti udaje, zaplatis a pride balicek 😉

lenica81
2. sep 2010

@zoska diky, lebo je tam aj take, ze kontaktovat predavajuceho... a este mi porad, to dostanem mail alebo to bude na mmb niekde... 😕 ja som fakt technicky typ... 😔

zoska
2. sep 2010

@lenica81 ja som bola tiez mimo ked som si prvyraz daco vydrazila 😉
nic som nerobila a na mail mi prisla sprva od predavajucej, takze pockaj kym sa ozve

lenica81
2. sep 2010

@zoska dakujem este raz... 😉

idem ja spat... dobru noc vsetkym... 😉

zoska
2. sep 2010

@lenica81 😉
idem aj ja, sladke sny vsetkym 🙂

granado
2. sep 2010
granado
2. sep 2010

no baby a tu je par foto z dnešneho dna 😉

granado
2. sep 2010

pismenka na torte idu opačným smerom ale inak je suprova a velmi chutna 😀

svetlankat
2. sep 2010

baby len som nakukla, prajem dobru noc vsetkym

@blumka no ako pekne ste to zvladli, ste hrdinky obe

avaka
2. sep 2010

takze vsetci dobre dopadli,aj skolkari aj skolaci.. 🙂
@granado ,to vy tam uz aj Nelku trenujete na skolu? 😵
ja tak rozmyslam,ked nam zacne skolka,ja budem rumazgat,tak ci tak...Ked bude plakat mala,tak mi to bude luto,ze nechce ist a musi a je nestastna...a ked nebude plakat a bude sa tesit,tak budem plakat,ze jej nechybam.... 😅

@zoska ,krasny kociarik,aj ja chcem aby sa moj muz nastval... 😀 ,ale to u nas nehrozi..
dobru nocku 🙂

blumka
3. sep 2010

dobre ranko..
Tete uz je v skolke, rano sa vychystala za 15 minut, co v zivote sa nikdy tak rychlo nevychystala 😀 v skolke jedno dievcatko plakalo ze chce mamu, tak ostala taka neista, a ze mam ostat s nou...ale som jej povedala ze nemozem, tak akoze to prijala normalne..
A chodi s nou do skolky jedno dievcatko z ulice, tak na seba bonzovali vcera...Som sa pytala Terezky ze preco nespinkala a ona ze, lebo som sa pozerala na Zuzku 😀 a Zuzkina mama mi dnes rano hovori ze Zuzka jej sice tvrdi ze spala ale podla poobednajsieho spravania si mysli ze nespala a ze bonzla na terezku ze na nu kukala a ze asi kukali obidve na seba 😀 😀

svetlankat
3. sep 2010

Dobre ranko, u nas trosku tazsia noc, ale neva. Bola som u zubara a na moje velke prekvapenie ziaden kaz, tak neviem z coho ma tak neuveritelne bolia zuby.

Baby fotky krasne a tu tortu by som si aj ja dala. mnam
@blumka tete sikovnica, ako sa vie rychlo vychystat ked chce,

jaja32
3. sep 2010

ahojte, tak my sme boli hore o pol tretej a potom spinkala do 8,15h....mam taky dojem, ze v noci dohana pitie mliecka, kedze sme uz vynechali jednu davku.
@blumka kukucka je zlata, neskor si aj pospinka

vcera som sa normalne nahnevala na nasho pediatra...slusne som mu povedala, ze na recept dava zly kod a v lekarni stale prepisuju. On, ze zaujimave, lebo kody ma zo stranky ministerstva a len my mame problem. No ja problem nemam...to je jeho vizitka. Kuk som na stranku a samozrejme, ze zle kody dava. Povedala som mu, ze nech to teda necha tak...v lekarni prepisu...zas. Vsetci si objednavaju mlieko v obecnej lekarni...a samozrejme lekarnicka je zvyknuta tak prepisuje bez reptania, ale ja kupujem o takmer 2 eura lacnejsie v inom okrese.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
3. sep 2010

@rivatha a moja buchtoska stale nist...otaca sa z boka na bok a tot vsjo ☹ ked vas tu citam uz som normalne smutna ci je vsetko ok 😒 ked je na brusku tak iba rucicky natahuje, nie aby sa pokusila doplazit. aj ked nozicky si pod brusko krci uz davnejsie, aj na prstiky sa dava ked je na brusku, ale nic viac....

lenica81
3. sep 2010

ahojte...
moj Vilko bude narcis... zase pred vitrinou sa otrca... 😀

inak noc dost na pr... okolo 1 vstal a bol hore vraj do 1/4 na 3... s mm... ja som nevladala... 😖 vcera mi malo pospal poobede na prechadzke, sa prebral po pol hodke, tak to preto... 😔

neboj @jja, moj sa sice kruti, ale na 4 ani za nic... 😅 a to ma este daleko k @rivatha davidkovi... moj ma slabe brusko... ale ked sa napapa, tak take okruhlucke... 😵

jja
3. sep 2010

@lenica81 my sme asi az moooc okruhli 😀 teda ja to pripisujem tomu, vsak zdvihat 10 kg je robota aj pre mna nie pre maleho cvrcka 😎

svetlankat
3. sep 2010

@rivatha vdaka za radu skusim, uz som si aj vitaminy nakupila a skusim aj nahrievat ci to nie je nejaky skrity prievan, ja uz fakt neviem

@jja nic si z toho nerob, ani mi este nelozime, pokusi su, ale dopredu ani nahodou, nehrozi

@jaja32 niektori dr ako keby zjedli vsetku mudrost sveta a su nedoktnutelni, bezchybni

My sme boli vonku, dnes sme prvy krat papali zajacika a veeeelmi chutil, teraz spinkame, tak ja sa idem najest

blumka
3. sep 2010

@jja idem ta trosku potesit 😉
vobec neuvazuj nad tym ze nieco nie je ok...to len @rivatha ma velmi akcne dietatko 😀
hovori sa ze vacsie a tazsie deticky su trosku pohybovo lenivejsie, ale to neznamena ze nieco s nimi nie je ok...ked si spomeniem na Tete, ona sa zacala plazit az na konci 7. mesiaca, po 4 zacala chodit na prelome 8-9. mesiaca...my tu mame polrocne deticky takze ziadne stresy, ziadne obavy..vsetko bude tak ako ma byt...
mozno sice bude karolinka neskor lozit ale mozno prva zacne rozpravat...tak klud 😉

@rivatha ano bolo to lahsie dnes...stale sice rozmyslam co asi prave robi ale uz nie s takym strachom..aj ked cakam ze raz kriza pride..ale to asi patri k tomu...
rano ked zbadala ucitelky tak sa im potesila..asi ju dokazali zaujat 😉

blumka
3. sep 2010

@jja idem ta trosku potesit 😉
vobec neuvazuj nad tym ze nieco nie je ok...to len @rivatha ma velmi akcne dietatko 😀
hovori sa ze vacsie a tazsie deticky su trosku pohybovo lenivejsie, ale to neznamena ze nieco s nimi nie je ok...ked si spomeniem na Tete, ona sa zacala plazit az na konci 7. mesiaca, po 4 zacala chodit na prelome 8-9. mesiaca...my tu mame polrocne deticky takze ziadne stresy, ziadne obavy..vsetko bude tak ako ma byt...
mozno sice bude karolinka neskor lozit ale mozno prva zacne rozpravat...tak klud 😉

@rivatha ano bolo to lahsie dnes...stale sice rozmyslam co asi prave robi ale uz nie s takym strachom..aj ked cakam ze raz kriza pride..ale to asi patri k tomu...
rano ked zbadala ucitelky tak sa im potesila..asi ju dokazali zaujat 😉

blumka
3. sep 2010

ups sorry ze 2x... 😀

jja
3. sep 2010

@blumka dakujeeem 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
3. sep 2010

@rivatha presne ako pises, ale mas doma maleho sikulku. No jednoducho uz ti chce zdrhnut 😀 😀 😀 tie nase baby este na to neprisli, ze sa to da, ale zdrhnu nam v puberte 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre