Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
6. sep 2010

@olifcek asi 😀
krasna vaha 😉 pekne to ide hore 🙂

svetlankat
6. sep 2010

baby my mame v byte 21 stupnov, zatial

svetlankat
6. sep 2010

@olifcek a naozaj krasne priberate

svetlankat
6. sep 2010

baby a tie slivkove stavicky su prizladzovane?

blumka
6. sep 2010

@olifcek nieze nas predbehnete s tou vahou 😀 😀

matesl
6. sep 2010

ozaj baby v carfoure pampers aktiv baby ze 281 sk 😅 euri neviem ja sk kukam

andrea2603
6. sep 2010

ahojte 🙂
@zoska čo nemajú rozum 😠 😕 , my síce ešte nekúrime, ale vy tam hore určite máte chladnejšie. Ale veď čo, koho zaujíma, že vám je zima, hlavne, že stavba napreduje 😠
Liv stále bez zuba a ani to nejak nevyzerá,že by sa chcel nejaký objaviť 😅 😕

andrea2603
6. sep 2010

Tak ja zase "letím" niečo porobiť, lebo Liv spí, tak to musím využiť 😵 . Večer vás kuknem. Inak keď aj nestíham sem prísť, tak môj zlatúšik syn ma prihlási na MK a povie, že nech si idem prečítať, čo píšete, že on postráži Liv 😵 Tak som rada, že myslí aj na toto moje "kultúrne" vyžitie 😉 🙂

lenica81
6. sep 2010

caute baby, tak priebezne citam... 🙂

@blumka, daj vediet ako so spinkacikom... mala je sikovnica a urcite sa nauci spinkat v skolke... take ticho mame aj my doma... bo telku zapinam, len ked kojim, inak na nu dost cumi, lebo mi lezi na podlahe pod nou... nemam ho kde dat inam... 😅
@olifcek, nadherna vaha, sak taku sme my mali koncom jula, takze rastiete poriadne... 😉
@zoska, brr... u nas sice slniecko pekne pali, ked svieti... teraz nie, lebo leje jak z krhly, ale ovzdusie take uz jesenne... ale tak skoro asi nebudu kurit... nech este 3 tyzdne vydrzia, lebo musime presuvat radiator... 😀 😨
@andrea2603, super syna mas... 😎
@laxity, uz tooooooooooooooolko zubov, u nas nic zatial, i ked amoky ma dost dobre... ma take priesvitne na dasienku a nic z toho nelezie... 😔

lenica81
6. sep 2010

inak je velky problem, ze mi nechce jest mrkvu... sice vcera dal asi 3 lyzicky, ale kupenu, normalnu nechcel... este skusim kupit baby mrazenu a uvidim... 😖 inak mi dnes spraskal kalerabik so spenatikom... vyzeralo to inak doooooooooooost zle, taka zelena zbrnda... 😀 takze sa pomaly rozpapava... klop klop... 🤐

blumka
6. sep 2010

@lenica81 urcite dam vediet, aj ked to podla mna nezaberie hned...ale mozno ked dnes a zajtra spat nebude, ze v stredu bude taka unavena ze si pospi aj v skolke a mozno jej len staci vidiet ze to dokaze aj sama a uz bude lepsie...uvidime..uz len hodku a idem po nu..
idem tajne pisat 😉

blumka
6. sep 2010

vcera sa moje kocky prvykrat kupali spolu 😉

zucana
6. sep 2010

@blumka jeeeeeeeeeeeej

laxity
6. sep 2010

@olifcek jojo správne my máme 5 zúbkov 🙂

@zoska preboha asi treba poriadne poriadky s nimi narobiť...teda aspoň ja by som 😀

Aj my čo sme boli teraz v tom Hoteli Gold v Terchovej tak total zima na izbe, hneď som nabehla a vypýtala si aspoň ohrievač ak nemienia zakúriť a bolo 🙂

laxity
6. sep 2010

@blumka milené 😵

laxity
6. sep 2010

@blumka ja sa teším na kúpkanie s Naty...ale u nás asi veľmi možné nebude bo ja miľujem horúcu vodu 😕

blumka
6. sep 2010

bujaka zeny, uz sme doma
Takze, Tete dnes spinkala, aj ked zaspala az o druhej a spala len pol hodinu ale hlavne ze spala..ale ze aj trosku poplakala za mnou ale ze sa rychlo ukludnila 😉 uvidime co bude dalej 😉
a uz mi tu vyspevuje oli janko a kolo mlynske a vraj sa ucili basnicku spadla hruska, ale to neviem isto lebo ona ju uz pozna celu dost dlho, tak neviem ci si nevymysla...
a akurat krici na nejakeho imaginarneho psa ze nechod tu havo ja ti neublizujem 😕 a pozrela sa na mna a vravi, to neni pes, to len chvostik...co jej po rozume chodi? 😕 😀 😀

garonka
6. sep 2010

my dnes mame taky čudesny deň, od druhej spíme 🙄 aj som rada ale večer budem s Tobim bojovať sama, tato ochorel 🙄

@olifcek kuken na mobil rano a neprijate hovory čo si mi volalaaaaaa? ja ťapa že som nedvihla, boli sme s mamkou vonku cely deň 😵

zucana
6. sep 2010

@gari aj my sme dost dnes spali napr.od 11.00 do 12.30 a od 15.30 do 17.00 to je u nas rekord.asi to pocko je zamracene 20 stupnov a teraz sla von vika so svokrou tak idem nieco porobit...
a tuto video ale uz mesacne taha sa este dnesne ako sme sa rozrozpravali tak potom dam 😵

https://www.youtube.com/watch?v=7zrpmffBdgc
matka331
6. sep 2010

ahojte.....som rada ze sa vam dariii a ze takpekne rastiete 🙂ja este stale kojim ale uz aj prikrmujem alenam chuti len vsetkodomace navarene kupujeme jej kasicky yzikyaj kasicky nestle ale nic nam nechuti z obchodiku 🙂ale mrkicka nam chuti aj zemiaciki aj mas vazime 9,5kg a mame uz jeden zubok ale niedlhoasi 3 dni a uz nam ide aj dalsi 😵

matka331
6. sep 2010

ozaj davate niektora uz malicke do chodacky?

blumka
6. sep 2010

@matka331 ja nie a ani nebudem, nici to chrbticu 😉

garonka
6. sep 2010

@matka331 ani ja nedavam do choduľky hoci mi kamoška ju nukala 😉 a ani nedameee

blumka
6. sep 2010

no nechajte chlapa s deckom chvilu..sa hrali a prisla za mnou tete s pokrikom JEEEEEEEEEEEEEEE... a ruka zdvihnuta a vystceny palec, ukazovak a malicke...ako rockery mavaju...no dakujem, ked toto v skolke ukaze tam ma porazi 😀

svetlankat
6. sep 2010

@zucana jej ako sa stavia na nozky, skvele

svetlankat
6. sep 2010

@blumka jej kocky vo vani
@laxity jej pat zubkov, gratulujem, my mame tri a mozno stvrty na ceste

svetlankat
6. sep 2010

Idem si lahnut, lebo minula noc bola tazka. Dobru nocku

zucana
6. sep 2010

baby aj vase tak kecaju ako v poslednom videu???
a @blumka kupila som toto nakoniec...je to podobne ako to vase nie?
http://biga.sk/hopsadla/zopa-aktivne-centrum-tr...

blumka
6. sep 2010

@zucana jej, zuci to je pekne..ano to vyzera ze to je to iste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre