Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
6. sep 2010

@rivatha to tvoje dieta je asi zazracne, ked robi take pokroky a este je taky malinky. A to Klaudika je rovnako stara. A este sa ani neplazi

olifcek
6. sep 2010

@garonka ja Ti volala este vcera ;o)) chcela som info, kde si kupila tie keksicky pre oliv, ale kupila som dnes v kauflande tie isteeeee

@zucana zlata je MALICKA x;o))

nam uz oliv ide pomalicky do sedu, tak zboku x;o) no stale to skusa i cestou brusakov a fakt sa vytiahne skoro hore, hehe...a ked je na brusku, tiez skusa ist na 4 alebo dviha zadocek na rovnych nozickaaaach, sidielko jedno 😉

olifcek
6. sep 2010

@zucana veru oliv je velmi ukecana posl. mesiac, mozno i viac, he he, uzasne to je 😵

olifcek
6. sep 2010

@blumka dievcence su nadherne 😵

olifcek
6. sep 2010

baby, patizon....ako ho pripravujete? resp, stred sa vykrajuje? este som nerozkrojila, ale rano budem, a neviem, ci tu niekto bude, tak nech nestresujem 😅

olifcek
6. sep 2010

inak nam oliv ide pravidelne hajat az okolo 23.00-00.00 ale paq haja do 8-9, teda prevazne dovtedy, ale jasne, z plno cucnutiami x;oD

olifcek
6. sep 2010

dievcata, i vam babatka striasa? moja oliv sa niekolko krat za den strasie akoby jej zimomriavky presli po tele 😕

lienka2
6. sep 2010

@olifcek nasho striasa tiez, a to vtedy ked cika 😅
a patizon vyrezavam jadierka.. ako na cukete 🙂

avaka
6. sep 2010

@olifcek ,pekne sa Oliv rozsupla,neviem,ci nas ste s vahou uz nedobehli 😉
a nasu tiez striasa,vsiimla som si to len posledne dva tyzdne,tak neviem,ci predtym nie,alebo som nevsimla.. 😕
@blumka,tak super,ked uz raz zaspala,tak uz to pojde 😉 ,sikulka
My sme dnes dali velmi prijemne ministretko s @jja,tesime sa aj nabuduce,dufam,ze sme Vas neodradili hlasnym prejavom... 😅
@zucana,Viki je zlata,a vidim tam aj Freda 🙂 ,nam este neprisiel,aj ked uz davno pisali,ze platba prijata,som myslela,ze kurierom bude na druhy den... 😖

zucana
6. sep 2010

Baby poradte zeleninu!!!! Ja neviem co mozem tu patizon ani kalerab neni :(

avaka
6. sep 2010

@zucana tekvica,cuketa,zemiak,mrkva,brokolica,zeleny hrasok,karfiol,

zucana
6. sep 2010

@avaka Tod nic moc :d dik Ale moc

avaka
6. sep 2010

😅 ,ja tiez len to ,nic ine ma nenapaha,pastrnak sa moze,petrzlen je alergen,baklazan,neviem,ci sa moze..

avaka
6. sep 2010

@zucana spenat

olifcek
6. sep 2010

@lienka2 vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiis? jasneeee, asi cika vtedy 😉 lebo i ked ju dam do vane cika a vtedy sa kusok strasieeee, uff, takze vsetko ok, nastastie...
@avaka asi cikaju, ja to pozorujem asi tyzden, mozno i dva ako Ty...nastastie asi fakt len cikaju 😉

@zucana neporadim, my tocime dokola to iste...vela toho nemozu, no...kukuricku daj...

bru noc...ideme do hajan uz

loginka
6. sep 2010

caves, dnes boli mali senzacni - taaak sa spolu sami rehotali - bolo to rozkosne 🙂
a musim tiez povedat, ze sa nam zlepsil spanok, klop,klop - zda sa mi ze spia hlbsie, a Dominika uz tiez netreba moc uspavat na rukach ako sme museli od narodenia
nasa mala je riadna tucka - pyzamo 6_9 mes som jej nemohla zapnut cez stehna 🙂

baby kde maju teraz akcie na plienky?

olifcek
6. sep 2010

@avaka @zucana ja nedavam zemiak ani karfiol...

i ked...kupili sme dnes sladky zemiak, tak asi skusim...snad z neho nebude mat oliv obsypany zadocek ...

avaka
6. sep 2010

@olifcek
@zucana ,mne sa zda,ze aj kukurica az neskor sa moze...z karfiolu nas tusim naduvalo(aj bez stoniek)

@loginka ,asi fakt sa v tomto obdobi deticky dost menia,super 🙂 a plienky neviem,ja kupujem DM babylove

blumka
7. sep 2010

dobre rano..u nas noc divoka od jedenastej do jednej bola hore, gulala sa po postielke, rozpravala si s cumlom a potom neskutocny rev...ja neviem ci sa zlakla ci co..ale nebol to rev od bolesti...potom sme zaspali..neviem kto skor, ci ona ci ja...
a rano ked ma zobudila o 6:15 terezka tak jej vravim este si pospinkajme a ona, mamka ne, v skolke budeme spinkta 😀 som strasne zvedava na to spanie v skolke 😅

svetlankat
7. sep 2010

Dobre ranko, tak u nas noc lepsia ako ta minule, na mojeobrovske prekvapenie sme dnes potiahli do osmej.
@blumka drzim palceky, s tym spinkanim

svetlankat
7. sep 2010

Miska sa uz 30 minut hraje vo svojom kutiku. Som prekvapena to sme este nemali, aspon som sa po dlhom case v klude najedla. Idem si este urobit kavej

blumka
7. sep 2010

ja som ulozila juli, zaspala za 3 minuty..no ved bodaj by nie, ked v noci robila soromoro...idem rychlo povysava, umyt kupelnu a urobit si kavicku...
dnes je vonku krasne...take jesenne pocasie slnieckove...zeby babie leto prichadzalo? 😉

olifcek
7. sep 2010

a my ideme na plavanie o chviiiilockuuuuuu x;o)))))

babie leto sa nam ziiide, i ked buduci tyzden na plavanie nejdeme, kedze sme na zapade

no a mm odsuhlasil, ze skocime do BA i do TN, ak by mal cosi na praci, pojdeme s Oliv sameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, saq vlakom abo buseom v pohode...

takze ak by si @maminnka stale chcela...@jja i Ty a @avaka tak dame stretko 😵

jja
7. sep 2010

@olifcek jasne Oli, tesime sa...
inak baby, davate detickam ten vigantol?

olifcek
7. sep 2010

@jja ja daaavam 😉

jja
7. sep 2010

ja len , ze dnes bol jeden znamy v lekarni tak ze ho uz stiahli z trhu a vyslovene mu zakazali davat, nech ho vyhodi....ja idem vo stvrtok k dr. tak uvidim..

blumka
7. sep 2010

@olifcek pofotte sa vo vodicke 😉 my ideme zajtra 😉 akurat ked je rodicovske v skolke, no ale tak pojde mm.. uz nam zacinaju aj take povinnosti 😅
ja tiez davam vigantol

inak, vcera som kupila terezke taku 60 ks sadu do jej kuchynky je tam pecivko, dzusiky, konzervy, zmrzlinky, cestoviny a este ine veci a este som jej k tomu dokupila asi 20 ks zeleniny a ovocia, no ste mali vidiet tu radost...ako sme prisli zo skolky sa s tym hrala az dokym nesla spat...boli samozrejme aj prestavky, salila sa s ockom na posteli a tak, ale vzdy to skoncilo pri kuchynke ako varila a piekla a vytahovala s chladnicky a premiestnovala si to tam..no zlatucka...a keby ste poculi tie hlasky...ja som teta kucharka, uz mame pripravene stoly mozme naberat polievocku...no hadajte odkial to ma 😀 😀

blumka
7. sep 2010

@jja 😕 tak idem asi volat pediatricke

blumka
7. sep 2010

neviem sa jej dovolat

jja
7. sep 2010

@blumka zlata Tete, ...uz sa tesim az bude Karolinka taka velka ze sa bude takto pekne hravat...
inac, dnes som ju mala na deke na zemi , ja som si vesala vedla pradlo, len zrazu pocujem nejake zvlastne zvuky...pribehla som a mala bola tri metre od deky 😀 a kopala si do stolicky 🙂 takze uz sme zacali aj my sa hybat 🙂 konecne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre