• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha to tvoje dieta je asi zazracne, ked robi take pokroky a este je taky malinky. A to Klaudika je rovnako stara. A este sa ani neplazi
6. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja Ti volala este vcera ;o)) chcela som info, kde si kupila tie keksicky pre oliv, ale kupila som dnes v kauflande tie isteeeee

@zucana zlata je MALICKA x;o))

nam uz oliv ide pomalicky do sedu, tak zboku x;o) no stale to skusa i cestou brusakov a fakt sa vytiahne skoro hore, hehe...a ked je na brusku, tiez skusa ist na 4 alebo dviha zadocek na rovnych nozickaaaach, sidielko jedno :wink:
6. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana veru oliv je velmi ukecana posl. mesiac, mozno i viac, he he, uzasne to je :dizzy_face:
6. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dievcence su nadherne :dizzy_face:
6. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, patizon....ako ho pripravujete? resp, stred sa vykrajuje? este som nerozkrojila, ale rano budem, a neviem, ci tu niekto bude, tak nech nestresujem :sweat_smile:
6. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nam oliv ide pravidelne hajat az okolo 23.00-00.00 ale paq haja do 8-9, teda prevazne dovtedy, ale jasne, z plno cucnutiami x;oD
6. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, i vam babatka striasa? moja oliv sa niekolko krat za den strasie akoby jej zimomriavky presli po tele :confused:
6. sep 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nasho striasa tiez, a to vtedy ked cika :sweat_smile:
a patizon vyrezavam jadierka.. ako na cukete :slight_smile:
6. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ,pekne sa Oliv rozsupla,neviem,ci nas ste s vahou uz nedobehli :wink:
a nasu tiez striasa,vsiimla som si to len posledne dva tyzdne,tak neviem,ci predtym nie,alebo som nevsimla.. :confused:
@blumka,tak super,ked uz raz zaspala,tak uz to pojde :wink: ,sikulka
My sme dnes dali velmi prijemne ministretko s @jja,tesime sa aj nabuduce,dufam,ze sme Vas neodradili hlasnym prejavom... :sweat_smile:
@zucana,Viki je zlata,a vidim tam aj Freda :slight_smile: ,nam este neprisiel,aj ked uz davno pisali,ze platba prijata,som myslela,ze kurierom bude na druhy den... :confounded:
6. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte zeleninu!!!! Ja neviem co mozem tu patizon ani kalerab neni :(
6. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tekvica,cuketa,zemiak,mrkva,brokolica,zeleny hrasok,karfiol,
6. sep 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Tod nic moc :d dik Ale moc
6. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ,ja tiez len to ,nic ine ma nenapaha,pastrnak sa moze,petrzlen je alergen,baklazan,neviem,ci sa moze..
6. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana spenat
6. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiis? jasneeee, asi cika vtedy :wink: lebo i ked ju dam do vane cika a vtedy sa kusok strasieeee, uff, takze vsetko ok, nastastie...
@avaka asi cikaju, ja to pozorujem asi tyzden, mozno i dva ako Ty...nastastie asi fakt len cikaju :wink:

@zucana neporadim, my tocime dokola to iste...vela toho nemozu, no...kukuricku daj...

bru noc...ideme do hajan uz
6. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, dnes boli mali senzacni - taaak sa spolu sami rehotali - bolo to rozkosne :slight_smile:
a musim tiez povedat, ze sa nam zlepsil spanok, klop,klop - zda sa mi ze spia hlbsie, a Dominika uz tiez netreba moc uspavat na rukach ako sme museli od narodenia
nasa mala je riadna tucka - pyzamo 6_9 mes som jej nemohla zapnut cez stehna :slight_smile:

baby kde maju teraz akcie na plienky?
6. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka @zucana ja nedavam zemiak ani karfiol...

i ked...kupili sme dnes sladky zemiak, tak asi skusim...snad z neho nebude mat oliv obsypany zadocek ...
6. sep 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
@zucana ,mne sa zda,ze aj kukurica az neskor sa moze...z karfiolu nas tusim naduvalo(aj bez stoniek)

@loginka ,asi fakt sa v tomto obdobi deticky dost menia,super :slight_smile: a plienky neviem,ja kupujem DM babylove
6. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..u nas noc divoka od jedenastej do jednej bola hore, gulala sa po postielke, rozpravala si s cumlom a potom neskutocny rev...ja neviem ci sa zlakla ci co..ale nebol to rev od bolesti...potom sme zaspali..neviem kto skor, ci ona ci ja...
a rano ked ma zobudila o 6:15 terezka tak jej vravim este si pospinkajme a ona, mamka ne, v skolke budeme spinkta :grinning: som strasne zvedava na to spanie v skolke :sweat_smile:
7. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak u nas noc lepsia ako ta minule, na mojeobrovske prekvapenie sme dnes potiahli do osmej.
@blumka drzim palceky, s tym spinkanim
7. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska sa uz 30 minut hraje vo svojom kutiku. Som prekvapena to sme este nemali, aspon som sa po dlhom case v klude najedla. Idem si este urobit kavej
7. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ulozila juli, zaspala za 3 minuty..no ved bodaj by nie, ked v noci robila soromoro...idem rychlo povysava, umyt kupelnu a urobit si kavicku...
dnes je vonku krasne...take jesenne pocasie slnieckove...zeby babie leto prichadzalo? :wink:
7. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my ideme na plavanie o chviiiilockuuuuuu x;o)))))

babie leto sa nam ziiide, i ked buduci tyzden na plavanie nejdeme, kedze sme na zapade

no a mm odsuhlasil, ze skocime do BA i do TN, ak by mal cosi na praci, pojdeme s Oliv sameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, saq vlakom abo buseom v pohode...

takze ak by si @maminnka stale chcela...@jja i Ty a @avaka tak dame stretko :dizzy_face:
7. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasne Oli, tesime sa...
inak baby, davate detickam ten vigantol?
7. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ja daaavam :wink:
7. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len , ze dnes bol jeden znamy v lekarni tak ze ho uz stiahli z trhu a vyslovene mu zakazali davat, nech ho vyhodi....ja idem vo stvrtok k dr. tak uvidim..
7. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pofotte sa vo vodicke :wink: my ideme zajtra :wink: akurat ked je rodicovske v skolke, no ale tak pojde mm.. uz nam zacinaju aj take povinnosti :sweat_smile:
ja tiez davam vigantol

inak, vcera som kupila terezke taku 60 ks sadu do jej kuchynky je tam pecivko, dzusiky, konzervy, zmrzlinky, cestoviny a este ine veci a este som jej k tomu dokupila asi 20 ks zeleniny a ovocia, no ste mali vidiet tu radost...ako sme prisli zo skolky sa s tym hrala az dokym nesla spat...boli samozrejme aj prestavky, salila sa s ockom na posteli a tak, ale vzdy to skoncilo pri kuchynke ako varila a piekla a vytahovala s chladnicky a premiestnovala si to tam..no zlatucka...a keby ste poculi tie hlasky...ja som teta kucharka, uz mame pripravene stoly mozme naberat polievocku...no hadajte odkial to ma :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja :confused: tak idem asi volat pediatricke
7. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sa jej dovolat
7. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zlata Tete, ...uz sa tesim az bude Karolinka taka velka ze sa bude takto pekne hravat...
inac, dnes som ju mala na deke na zemi , ja som si vesala vedla pradlo, len zrazu pocujem nejake zvlastne zvuky...pribehla som a mala bola tri metre od deky :grinning: a kopala si do stolicky :slight_smile: takze uz sme zacali aj my sa hybat :slight_smile: konecne :slight_smile:
7. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok