Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
7. sep 2010

@avaka jasne ze sa tesim na dalsie stretko....a krik sa nam pacil..neboj najblizsie sa prida aj Kajka 😀

teuska
7. sep 2010

caute babulky
dnes vyzera krasne 🙂 co je s vigantolom?

blumka
7. sep 2010

ja dnes zavadzam lepok...robim juli odvar z vlociek, ked uz jej toto nepomoze kakat tak neviem co...

teuska
7. sep 2010

babulky davate aj zltok<

blumka
7. sep 2010

@teuska ja nedavam zatial zltko, lebo je vraj dost tazke na zaludok a juli ma dost problemy len s obycajnou zeleninou a dokonca ani ovocie jej nepomaha tak radsej nie...este pockam trosku

jja
7. sep 2010

@teuska ja som zltok uz davala a bez problemov.klop,klop,klop 🙂 nam pre zmenu vobec ale vobec nechuti ovocie 😒

teuska
7. sep 2010

@blumka no maly ma tiez problemy s kakanim, ma to take hustejsie a ma vzdy taky maly bobcek skoro v kazdej plienke, ako keby sa nemohol poriadne naraz vykakat
nam zatial chuti vsetko 🙂 a rozmyslam nad tym zltkom, lebo mam pocit, ze papa stale to iste, kedze s domacej zeleniny mam zemiak, mrkvu a cuketu 😀

katina2209
7. sep 2010

Ahojte dievcata dlho som sa neozvala akosi to pri tych mojich deturencoch nestiham, vsetky vas zdravim,zubky este nemame v noci 3 krat sa pricucneme,len mi robi starosti, Matko mi zacal odmietat ovocie niekedy zje len 2 lyzicky co do neho dostanem nechcem ho nutit na silu aby som mu nevyvolala nejaky odpor,ale sa mi zda,ze aj pochudol ma 7500 gramov a 70 cm , poradte mi prosim kolko papaju vase deticky ja sa bojim,aby mal dostatok zivin maskovy prikrm mi zje asi 80 ml tak neviem zda sa mi to malo....neviem ci mu mam dat za tym este mliecko,ale po kazdom papkani ked mu dam mliecko tak si casom vygrcne...

@jja a kolko ti spapka z ovocia ja som zacala davat doobedu ale to zje take 2-3 lyzicky a koniec a pred 2 tyzdnami spapal aj skoro cely bananik
Vsetky babulky este raz zdravim a budem sa snazit castejsie,lebo niekedy mam take depky co sa nemam s kym poradit a nestiham ked chcem navarit a upratat a ist von...

maminnka
7. sep 2010

@matka331 do choditka neplanujem davat, skor zvazujem to, co @zucana a @blumka maju.

selyma
7. sep 2010

@teuska aj Klaudika mava jeden kak v plienocke. Ale ja ju davam aj na nocnicek stale, ked ju prebalujem a vtedy jej to vyjde vsetko. Toto jej pomaha

katina2209
7. sep 2010

Je mozne,ze dieta za mesiac nic nepriberie? ☹

maminnka
7. sep 2010

@olifcek uz sa na vas tesime, jasne, ze dame stretko!

selyma
7. sep 2010

@matka331 ja davam do choditka na niekolko minut, uz vie do stran chodit a podari sa aj do predu. Nenechavam ju tam samozrejme pol dna.

maminnka
7. sep 2010

@blumka ako spinkacik? pomohol?

katina2209
7. sep 2010

@maminnka je moja zdravim ta kedy sa ukazes pokecat,pridi na kavicku 🙂

maminnka
7. sep 2010

@katina2209 ahoj moja, rada ta vidim... 🙂

katina2209
7. sep 2010

Nas Matko kaka niekedy aj 5 krat denne a to sa mi zda vela potom,ze nepribera ☹ Nemala by som s tym zajst k lekarke?

blumka
7. sep 2010

@maminnka no vyzera ze pomohol, alebo ju zmohla unava, neviem..ale vcera spinkala, sice nemohla dlho zaspat zaspala az o druhej a uz o pol tretej ju budili ale aspon trosku. Rozmyslam ze poprosim ucitelky nech ju nebudia, na ukor olovrantu, ved najest sa moze aj doma, radsej nech ju nebudia...ci to sa nesmie?

selyma
7. sep 2010

@blumka ked ju nezobudia ucitelky, zobudia ju deticky, oni uz narobia kriku

blumka
7. sep 2010

@selyma ona ked tvrdo spi tak ju nezobudi nic len take priame zobudenie, ved ked sa zobudi sama tak ok, ale ja som tak myslela aby ku nej neprisli a nezacali ju budit...

jja
7. sep 2010

@katina2209 moja ked vidi lyzicku najskor iba pootvori ustocka , ochutna a ked je to ovocie viac uz neotvori. pri zeleninke aspon tych 5 lyziciek spapa s chutou. alebo vcera som jej dala masko s ryzou..to jej chutilo, ale tiez iba 5 lyziciek. ale to ovocie vobec. ani banan - sladky, ani hruska, ani jablcko...no dmes skusim marhulku...dokonca aj vyzivky kupovane som skusila..ee... 😒

teuska
7. sep 2010

@selyma ale my este nesedime

@blumka myslim, ze by ti mohli vyjst v ustrety, zalezi samozrejme na tom, kolko maju deti a ako su vybaveni, ci je spalna v blizkosti jedalne, aby ju mali pod dozorom aj ked spinka, lebo su za nu zodpovedni

blumka
7. sep 2010

@jja, mne ked terezka nechcela ovocie tak som jej tam nalamala kukuricnu chrumku tak aby ju videla na kazdej lyzicke..a vtedy papala, lebo chrumky mala rada

@teuska, ved to..musim sa popytat za to nic nedam...napapat sa moze aj doma a budit ju mozem hoc aj ja, ked pre nu pridem

jja
7. sep 2010

@blumka vidis, chrumky mi nenapadli..ja som jej skusila tam dat tie keksiky pre deticky..ale nepomohlo.tak dnes skusim chrumku 😀

maminnka
7. sep 2010

@blumka neviem aky je rezim vo vasej skolke, ci tam ma s nou samou kto byt (spiace deti nesmu same nechat bez dozoru), ja myslim, ze sa jej ten spanok pekne presunie an skorsi cas... pockaj par dni, zatial popros, aby ju aspon hodinku nechali, ak sa da

maminnka
7. sep 2010

@katina2209 teraz mi to nijako nevychadza pocas dna.. ale ked bude teplejsie, mohli by sme sa strentut v sade janka krala, hm?

teuska
7. sep 2010

no Petko prave zaspal, bezim rychlo navarit obed
davate uz aj keksiky a chrumky? mne z ovocia papa iba jablko, lebo banan nechce, ale myslim, ze jedno jablcko za den staci, nie?

katina2209
7. sep 2010

@maminnka ok len budem si musiet zistit ako sa dam z dolakov dostanem a ako sa ma natalka a petko?

katina2209
7. sep 2010

@blumka ake chrumky mas na mysli? a kde sa daju kupit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre