• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat zatial jo...zajtra asi skocim ku pediatricke po potvrdenie na plavanie tak sa na vigantolopytsm..dnes mi nedviha
7. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka presne ten mame, cierno bordovy a som veeeeeeelmi spokojna
7. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasne tak mi potom daj vediet, ja budem zatial davat. To davanie je mensie zlo ako deficit
7. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja neviem ci moze ale vytiahla sa tak sama a bola tak len par sekund a znova sa oprela...ja ju tak nenechavam, to len ked papa a ja potrebujem vybehnut niekde tak je v stolicke :wink:
@svetlankat a ma aj otvory na pasy? asi ho fakt kupim hoci mame overal ale fusak sa mi zda praktickejší
@garonka ma tie otvori vysite, ale su spojene, ked potrebujes roztrihnes, chapes?
7. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jaaaaaj tak to je potom super
7. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka, podla mna ak sa vo fusaku dieta poti tak mu treba obliect o vrsvtu m enej :grinning: sak fusaky su na to aby bolo teplo, ne? a teda radsej by som kupila s otvormi na pasy ako bez, lebo ti tobi utecie z kociara :grinning:
overal oblecies tobimu ked pojdete len tak na prechadzku a bude chciet chodit za rucky...zima moze byt aj v januari a to teda je velka pravdepodobnost ze vtedy uz nase deturecne budu chciet chodit okolo plotov a za ruky a tak...no a do fusaku ho das ked budes potrebovat ist do obchodu alebo tak, ze budes predpokladat ze tobiho nebudes z kociara vytahovat
7. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka vsak mas ten na vajco ako aj my do toho sa nemsti uz?ja dam do toho a na to spodok noh z kocara...nanoznik sa to vola
7. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial kkupujem oteplovacky a bundicku do manduci...neriesim kociar... :sweat_smile:
7. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obliekam juli a ideme vonku, dnes je krasne..milujem taketo pocasie :dizzy_face:
7. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka
@blumka tento ma otvori tri, mozes si zvolit podla toho ake je velke dieta, a este sa ten zadok navlieka cez gumku na opierku aby sa nezosmykol
7. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dojdi tu pojdeme spolu :slight_smile:
7. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka je fakt dobry, ja som v nom mala malu od februara a myslim ze aj v maji som sem tam vytiahla a nebola ze spotena a bolo jej teplucko, ja mozem len z vlastnej skusenosti odporucat
7. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :wink: uz nestiham pojdeme po Tete :wink:
7. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jasne neva, tak inokedy, so sankami :grinning:
7. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat už aj mm som vravela tak ho kupime :dizzy_face:

joj a sanky, vidíš aj tie treba :grinning: ja mam ešte svoje uložene u maminy na povale ale nemaju opierku na chrbatik :fearful:
7. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ešte mame ten flisovy no v zime nam bude maly :rolling_eyes:
7. sep 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte...ak kupim overal, je lepsie ked je zips zhora dole len jeden a to v strede, alebo dva> dakujem
7. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som uz prisla preco mi kajka nechcela ovocie papat...ona nema rada studene papanicko.. :slight_smile: .dnes som jej spravila ovs. vlocky s hruskou a zjedla celu porciu..neviem kolko to bolo ml ale pol malej misticky...jeeej aka som rada. :sunglasses: :grinning: doteraz som jej robila ovocie postruhane a studene, dnes somto zamiesala s teplymi vlockami. ja uz dlhsie pozorujem ze ma radsej teplejsie jedlo. dokonca teplejsie ako ja.... v tom bude po tatkovi, on je vriace jedla :slight_smile:
7. sep 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. sep 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ,no super,zeby som aj ja skusila inu teplotu,ale u nas ovocie celkom ide,ale zelenina nie..
@olifcek ,tesime sa,ak bude stretko :wink: a na plavani si Oliv zvykne,teraz bola prvyy krat...
@katina2209,aj my malo papame,ako som uz pisala,ovocie je zatial rekord tak 80ml a zelenina asi 20 ml a papame uz dlho... :unamused: ,no ako ju donutim,ona po chvili zacne plakat,uz nechce..
Kocky a aky teda myslite,ze je dobry fusak?My tiez budeme potrebovat..
7. sep 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko nemusi zjest vela, staci, ze nechudne x;o) moja Oliv papa uz par dni sice 200g zeleniny a asi 100g ovocia, ale niekedy spapa menej, nevadi x;O)
7. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, my zajtra ideme na krvicku z prsteka na hemato...snad to bude ok, bo nie vzdy sme brali maltofer ako sme mali...x;o)
7. sep 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hejhou damy :slight_smile:

Citam, co tu nove :slight_smile: My sme doobeda spinkali dve hodky krasne dnes, aj noc bola fajn a ja som dnes riadne vyspinkana konecne. Moje vcerajsie pokusy prelozit do postielky totiz zlyhavali, stale sa preberal pri tom, tak som nakoniec na dvakrat zaspala s Davidom v posteli a prebrala sa este o polnoci :sweat_smile: No krasny vecer za nami, dneska sa mozno podari cosi, uvidime :grinning:

A spapali sme 100 ml brokolicky krasnej zelenej, uz som mu dala tak viacej, ked su to takmer 2 tyzdne, co papame. Aj mne to chutilo, ked som ochutnala :slight_smile: Pomalicky ideme na masko. Kralik bude domaci a z obchodu si kupim telacinku, snad bude ok. Lepsie ako kuracina z obchodu, nie? Co poviete? :slight_smile:

Dnes je vonku krasne, priam nadherne, tak sme sli hned po pape a boli sme dnes maximalny pocet mamiciek aj deticiek, tak bolo fajne :slight_smile:

@olifcek Zvykne si isto Olivka. Dobra zmena to isto bola, vsak? :slight_smile:

@avaka My mame tento. Podla mna je to lacnejsia verzia Emitexu, ma take iste vlastnosti, kvalitny je podla mna a ja si ho pochvalujem. Mame inu farbu, ale chcela som tu z obrazku :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4273
7. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, som olivke obliekla od disney overalcek na spanie, v. 3-6mes., cize 68 a je nam akurat, glg...zeby sme uz aj my rastli ako z vody? :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :dizzy_face: :slight_smile: super, no vidíš to pekne na oblečení ako ti Olivka rastie.
@rivatha tak Liv brokolicu ne-ne-ne :sweat_smile:
Inak Liv je hore od 13,00 hod., 3krát som sa snažila uspať ju a ona spánok ani na rozume :fearful:
7. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka aspon niekto ako my co malo papame vsak dufam,ze sa rozpapame...pokial im to staci a neplacu od hladu tak je dobre,ale ja skusim ist tej pediatricke na prevazenie ci maly neschudol radsej...
@olifcek a kde a kedy budes v BA?
7. sep 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 dnes sme spapkali 100 gr. hovadzie masko so zeleninkou a pol jablcka poobede s tromi piskotikmi sunarka mozno 80gramov a teraz ideme skusit kasu ryzovu uvidime co da :slight_smile:
7. sep 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 skus v DM alnatura...mne toto oliv zboznuje...zemiakova s hov. maskom, kukuricka s karotkou a ineeee :wink:
7. sep 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok