Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. sep 2010

@svetlankat zatial jo...zajtra asi skocim ku pediatricke po potvrdenie na plavanie tak sa na vigantolopytsm..dnes mi nedviha

svetlankat
7. sep 2010

@garonka presne ten mame, cierno bordovy a som veeeeeeelmi spokojna

svetlankat
7. sep 2010

@olifcek jasne tak mi potom daj vediet, ja budem zatial davat. To davanie je mensie zlo ako deficit

blumka
7. sep 2010

@olifcek ja neviem ci moze ale vytiahla sa tak sama a bola tak len par sekund a znova sa oprela...ja ju tak nenechavam, to len ked papa a ja potrebujem vybehnut niekde tak je v stolicke 😉

garonka
7. sep 2010

@svetlankat a ma aj otvory na pasy? asi ho fakt kupim hoci mame overal ale fusak sa mi zda praktickejší

svetlankat
7. sep 2010

@garonka ma tie otvori vysite, ale su spojene, ked potrebujes roztrihnes, chapes?

garonka
7. sep 2010

@svetlankat jaaaaaj tak to je potom super

blumka
7. sep 2010

@garonka, podla mna ak sa vo fusaku dieta poti tak mu treba obliect o vrsvtu m enej 😀 sak fusaky su na to aby bolo teplo, ne? a teda radsej by som kupila s otvormi na pasy ako bez, lebo ti tobi utecie z kociara 😀
overal oblecies tobimu ked pojdete len tak na prechadzku a bude chciet chodit za rucky...zima moze byt aj v januari a to teda je velka pravdepodobnost ze vtedy uz nase deturecne budu chciet chodit okolo plotov a za ruky a tak...no a do fusaku ho das ked budes potrebovat ist do obchodu alebo tak, ze budes predpokladat ze tobiho nebudes z kociara vytahovat

zucana
7. sep 2010

@garonka vsak mas ten na vajco ako aj my do toho sa nemsti uz?ja dam do toho a na to spodok noh z kocara...nanoznik sa to vola

olifcek
7. sep 2010

ja zatial kkupujem oteplovacky a bundicku do manduci...neriesim kociar... 😅

blumka
7. sep 2010

obliekam juli a ideme vonku, dnes je krasne..milujem taketo pocasie 😵

svetlankat
7. sep 2010

@garonka
@blumka tento ma otvori tri, mozes si zvolit podla toho ake je velke dieta, a este sa ten zadok navlieka cez gumku na opierku aby sa nezosmykol

svetlankat
7. sep 2010

@blumka dojdi tu pojdeme spolu 🙂

svetlankat
7. sep 2010

@garonka je fakt dobry, ja som v nom mala malu od februara a myslim ze aj v maji som sem tam vytiahla a nebola ze spotena a bolo jej teplucko, ja mozem len z vlastnej skusenosti odporucat

blumka
7. sep 2010

@svetlankat 😉 uz nestiham pojdeme po Tete 😉

svetlankat
7. sep 2010

@blumka jasne neva, tak inokedy, so sankami 😀

garonka
7. sep 2010

@svetlankat už aj mm som vravela tak ho kupime 😵

joj a sanky, vidíš aj tie treba 😀 ja mam ešte svoje uložene u maminy na povale ale nemaju opierku na chrbatik 😨

garonka
7. sep 2010

@zucana ešte mame ten flisovy no v zime nam bude maly 🙄

olifcek
7. sep 2010

baby, poradte...ak kupim overal, je lepsie ked je zips zhora dole len jeden a to v strede, alebo dva> dakujem

jja
7. sep 2010

baby ja som uz prisla preco mi kajka nechcela ovocie papat...ona nema rada studene papanicko.. 🙂 .dnes som jej spravila ovs. vlocky s hruskou a zjedla celu porciu..neviem kolko to bolo ml ale pol malej misticky...jeeej aka som rada. 😎 😀 doteraz som jej robila ovocie postruhane a studene, dnes somto zamiesala s teplymi vlockami. ja uz dlhsie pozorujem ze ma radsej teplejsie jedlo. dokonca teplejsie ako ja.... v tom bude po tatkovi, on je vriace jedla 🙂

olifcek
7. sep 2010

@jja 😵 😵

avaka
7. sep 2010

@jja ,no super,zeby som aj ja skusila inu teplotu,ale u nas ovocie celkom ide,ale zelenina nie..
@olifcek ,tesime sa,ak bude stretko 😉 a na plavani si Oliv zvykne,teraz bola prvyy krat...
@katina2209,aj my malo papame,ako som uz pisala,ovocie je zatial rekord tak 80ml a zelenina asi 20 ml a papame uz dlho... 😒 ,no ako ju donutim,ona po chvili zacne plakat,uz nechce..
Kocky a aky teda myslite,ze je dobry fusak?My tiez budeme potrebovat..

olifcek
7. sep 2010

babatko nemusi zjest vela, staci, ze nechudne x;o) moja Oliv papa uz par dni sice 200g zeleniny a asi 100g ovocia, ale niekedy spapa menej, nevadi x;O)

olifcek
7. sep 2010

fuha, my zajtra ideme na krvicku z prsteka na hemato...snad to bude ok, bo nie vzdy sme brali maltofer ako sme mali...x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
7. sep 2010

fuuuha, som olivke obliekla od disney overalcek na spanie, v. 3-6mes., cize 68 a je nam akurat, glg...zeby sme uz aj my rastli ako z vody? 😵 😵

andrea2603
7. sep 2010

@olifcek 😵 🙂 super, no vidíš to pekne na oblečení ako ti Olivka rastie.
@rivatha tak Liv brokolicu ne-ne-ne 😅
Inak Liv je hore od 13,00 hod., 3krát som sa snažila uspať ju a ona spánok ani na rozume 😨

katina2209
7. sep 2010

@avaka aspon niekto ako my co malo papame vsak dufam,ze sa rozpapame...pokial im to staci a neplacu od hladu tak je dobre,ale ja skusim ist tej pediatricke na prevazenie ci maly neschudol radsej...
@olifcek a kde a kedy budes v BA?

katina2209
7. sep 2010

@katina2209 dnes sme spapkali 100 gr. hovadzie masko so zeleninkou a pol jablcka poobede s tromi piskotikmi sunarka mozno 80gramov a teraz ideme skusit kasu ryzovu uvidime co da 🙂

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 skus v DM alnatura...mne toto oliv zboznuje...zemiakova s hov. maskom, kukuricka s karotkou a ineeee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre