Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
8. sep 2010

@olifcek krasne overalceky ten biely je uzasny asi vezmem ale potrebovala by som aj taky hruby do zimy ten modry sa mi zda tenky...

laxity
8. sep 2010

@olifcek tak to je dosť divné 😕 ...nám káže dávať vatu vždy 😕

katina2209
8. sep 2010

@zucana tak to sa tesim,ze mozete papkat lepok ja pojdem zajtra k tej nasej pediatricke lebo sa nam pri nozicke vyhodil taky zhluk vyrazticiek vyzera to ako exem ma to v zahybe,ale nevyzera to ako zapareninka....a spapala viki tych 150 naraz? Moj Matko dal dnes 120 gramov a to som sa tesila 🙂

maminnka
8. sep 2010

@zucana vyyborne, tesim sa, ze muka je povolena 🙂 mohzno napokon nebdue alergicka na nic, to by bola parada 🙂

lenica81
8. sep 2010

vy ste sa dnes ale rozbehli, zeby to bolo tym zlym pockom... 😅

my sme boli vonku a teraz opat zalomil, ale asi len na chvilocku... 😉

zuci, supis, ze mozete lepok... ja som dala dnes ovsene vlocky a barz nesekli... mozno menej vlociek a viac ovocia... vase deti v pohode ze banan... bo mojmu barz nesmakuje, sice ked ho cucal, tak to mu slo... 😎

svetlankat
8. sep 2010

Caute baby, tak my sme uz nazad,bolo super, velmi sa mi pacilo a myslim ze aj Miske, az na tu vodu na hlavicke, ale zvykneme si. Julinka nadherne vyrastla, je to maly smeju, no uzasna je. Tesim sa, ze na buduci tyzden pojde aj mm s nami, kedze je sviatok a ma volno.

@zucana tesim sa, ze mozete muku, a s tym ostatnym sa to zlepsi

lenica81
8. sep 2010

joj, a este som chcela... jja, blumi, krasne surodenecke fotos... 😵

blumka
8. sep 2010

😵 ahojteeeeeeeeeeeee...koniec dobry, vsetko dobre? ci ako? no super den 😀
na plavani bolo uzasne 😵 aspon teda ja mam z toho super pocit a to nielen preto ze Juli sa tvarila akoze ja som vo vode 24 hodin denne 😀 jej sa zasa nepacilo na chrbatiku 😉 aj ju uz potopili...zalapala po dychu a akoze co sa deje a hotovo...aj teraz pri kupkani sme jej liali vodu na hlavicku a nic, bez reakcie 😀
jedine co bolo trosku nedomyslene bolo prezliekanie, dobre ze sme mali vajicka, lebo satna bola velmi malicka a mamicky si tam navzajom drzali deticky kym sa ta druha obliekala, alebo ak boli aj ockovia tak deti boli pri ockoch, no a my so @svetlankat sme supli kocky do vajiciek a v pohode sme sa prezliekli 😉
buduci tyzden ideme vsetci styria a rozmyslam ze kamosku nahovorim nech chodi s nami aby mohla chodit aj Tete

noa dalsia dobra sprava. Dnes bolo rodicko v skolke. Kazala som mm nech sa pyta na vsetko co sa tyka Terezky, ako sa chova medzi detmi, ci sa hrava sama alebo sa zapaja do kolektviu, kedy place, kolko place atd. Takze sa pytal. no a vysledok je ze Terezka uz neplace asi druhy den, jedine co jej robi problem ze nevie zaspat tak rychlo ako ine deti (to sme vedeli) ale ze sa krasne hrava so vsetkymi, ked niekto place pride ho polutovat. Rodicia sa pytali na kruzky, tak samozrejme pre male deti ziadne, no a mm sa pytal ze ako je to s anglictinou, tak vraj ucitelka nechce take male deti ale ze po polroku ked sa aklimaticuju moze sa to prehodnotit a vtedy sa ozvali nase ucitelky a pred vsetkymi povedali ze oni by kludne terezku aj odporucili na anglictinu, ze je velmi sikovna a bystra a komunikativna. som na nu velmi hrda, slniecko moje 😵

svetlankat
8. sep 2010

@blumka jej tete sikulka, si pravom hrda mamina

blumka
8. sep 2010

@svetlankat dakujem, ale to nie je velmi moja zasluha...vela robi jej povaha 😉

blumka
8. sep 2010

@svetlankat skusali ste vodicku liat aj pri kupani?

jja
8. sep 2010

@blumka 😀 supeeer 😎

svetlankat
8. sep 2010

@blumka dnes uz nie, zajtra budeme. Nech si trosku oddychne, dostsa napila vodicky. Ale boli zlatunke obe, da sa povedat, ze ani neplackali. No nie? Sikulky nase. Uz teraz sa tesim na stredu, bude to fajn. My si musime zvyknut na vodu na tvaricke. My sme asi vtedy v troch mesiacoch Miske asi sposobili sok a teraz ho musime prekonat, ale aj tak sa drzala skvele.

No a nemyslim si ze u Tete je to len povahou, je to urcite aj vasim pristupom a vychovou

svetlankat
8. sep 2010

@blumka a hajkali ste po plavani? miska zaspala uz v aute a spinkala do stvrt na sedem,

blumka
8. sep 2010

@svetlankat nahodou to miska zvladla super 😉 trosku sa pozlostila ale to bolo v pohode 😉
juli nespala, v aute sa hrala ale spi od siedmej, no teda uz som tam aj raz bola...chcela sa odplazit z postielky. Nam asi zacinaju rusne noci, to vzdy ked sa nauci nieco nove tak to v spanku robi a potom ju to budi 😒

blumka
8. sep 2010

joj, uz viem co som chcela @zucana, zuci vy si teda vytrpite, ale chvalabohu vysledky su dobre..viki je statocna a ty tiez 😉

olifcek
8. sep 2010

@zucana super

Olivka tiez lubi vodicku, nevadi jej ani vodicka na tvaricke, ci na hlavicku liata, len ten krik nas vydesil...zajtra ideme na deviatu...bude skupinka kde budu tri mamicky, co boli asi 4x a tri by sme mali byt nove, takze ak budu deticky i vekom primerane, bude to pecka x;o)

blumka
8. sep 2010

@olifcek nas bolo dnes asi osem a deticky boli okolo 7-8 mesacne, jedno 10 mesacne, a potom jedno dievcatko vyse roka a chlapcek neviem kolko mohol mat ale uz aj viac ako rok a pol snad...ale oni sa velmi nezapajali...

olifcek
8. sep 2010

@blumka aha....no tie, co boli u ,,nas,, predvcerom hned vedeli co sa ide robit...volala som vecer s instruktorkou, potvrdili sme zajtrajsok, tak vravela, ze fakt boli velmi rozsantene tie deticky x;o) ja len dufam, ze to bude zajtra miernejsie...

blumka
8. sep 2010

@olifcek u nas len to rocne dievcatko vedelo co sa ide robit...ona nam ukazovala ako sa ponara a tak...a tusim este jedno dietatko bolo take ze uz viackrat bolo ale aj tak sme sli pekne od zaciatku...
na chrabatiku, na brusku, do bokov, ponaranie po krk do vodicky a okolo toho kadejake basnicky , potom sme sa hrali zlata brana a vzdy ked vyslo ze nepustim ho z brany von, tak akoze sa malo to babo ponorit ale no kedze sme boli prvykrat tak sa ponaralo to rocne dievcatko...potom sme liali na hlavu vodu a niektore deticky aj ponorila..aj nasu juli, lebo ze sa jej zdalo ze jej to nevadi... 😀
a boli sme vo vode 55 minut s jednou prestavkou v saune, lebo sa mi zdalo ze ma juli studenu hlavicku...velmi rychlo mi ubehol cas a vobec som sa nenudila

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. sep 2010

my sme boli vo vodicke z 45minut asi 35, ale moc sme z toh nemali x;o( TIE MAMICKY SU KAMOSKY A CHODIA SPOLU UZ VYSE polroka plaat, a zna tu jednu, ich najnovsiu kamosku, ktora chodi 3 mesiace..nic s nmami nik nezacinal, mali sme sa zapojit, ale jak, ked tie deticky hned zacali clapkat, kricat, co mi oliv vystrasilo na chvilku x;o((( zajtra uz budeme musiet zaplatit 13,5eur x 4, co e za tento mesiac, a paq az nebudem spokojna, mozno budem chodit tam, kde i vy, a paq mozno i spolu, ak budeete chodit x;)

olifcek
8. sep 2010

@blumka cas i mne ubehol, ale len sme sa s oliv hrali ako mozeme i mimo kurzu, olivka sa hrala s hrackami, kopkala vo vodicke, smejkala sa, akrobili velky krirk spozornela..ale tym, ze sa nehybala ako ostatne detiky, tak jej mozno i zimka zacala byt uz ku koncu...no nemala som dobry pocit, ale tak, aspon som videla...a tiez riekanky hovoria, i spievaju , mile to je x;o) olivke i vodicku do tvaricky dala i na hlavku naliala a to bolo v pohode, i vo vodicke na brusku, ci chrbatiku bola a i po krk, nevadilo 😵 len neviem, snad prekonamekrik, ak bude...lebo oliv inak ma deticky rada, na kazde sa usmeje, kazde chce chytit, s kazdym keca...

blumka
8. sep 2010

@olifcek to by bolo suprove...
ja neviem co na to @svetlankat ale ja myslim ze aj ona bola spokojna s tym plavanim...no ja som nadmieru..aj z pristupu tej pani aj z deticiek aj z prostredia..jedine teda ta satna mi vadila, ale to je detail...

olifcek
8. sep 2010

@rivatha veru, i ja oliv stale na puzzle davam, ci na posteli, ked sa salime, z kraja do stredu x;o) dnes mi rano taky hysak chytila....az som znervoznela, hech...ale musela som ju polozit na postel a obut sa, chudacik, tak plackala...no ked som ju vzala, hned bolo ok x;o) tiez mozno uz zubky, lebo citim ich, ked ma hryzne do bradavky, a zda sa mi, ze dole naraz obe jednotky vidiet pod dasienkom este, alebo uz tesne nad, neviem presne kuk...

svetlankat
8. sep 2010

@blumka
@olifcek to rocne dievcatko, to je ta pani co to ma vsetko pod palcom, ona to vsetko zorganizovala, povybavovala, tak preto s nami boli. Inac oni chodia uz k pokrocilim, my sme akoze zaciatocnicka skupinka. To je super.

blumka
8. sep 2010

@olifcek ved uvidis zajtra...mozno uz bude lepsie..aj ked ja by som rada keby si s nami chodila..aj ked to mas asi daleko, no

olifcek
8. sep 2010

@blumka mne len vadilo to, ze sme nesli od zaciatku...teda oni sli, ale uz zabehnutym tempom...inak tiez skolitelka prijemna, prostredie fajne....

tiez je tam sauna, sa popytam zajtra na jej vyuzitie 😉 i ked asi pre nas zatial pase, lebo oliv by hned prso chcela 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre