Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. sep 2010

@svetlankat aha, to mi nedoslo 😀

blumka
8. sep 2010

@olifcek ved jej mozes dat prso v saune, ne? 😉 prijemne teplucko aspon sa tam vyhrejete..a ved su tam same mamicky tak sa hanbit nemusis 😉

olifcek
8. sep 2010

@blumka mam to na dva spoje ☹

blumka
8. sep 2010

@olifcek ja ked budem chodit busom tak aj ja 😀 😕 a prave sa dohovaram s kamoskou ze budeme chodit obe a bereme aj Terezku 😀

svetlankat
8. sep 2010

@blumka mne to tiez velmi vyhovovalo, co sa tyka tej satne, kludne nechame nech sa niektore oblecu, my pojdeme zatial do sauny a pojdeme medzi poslednymi a bude to ok, ved tie mini musky vychytame.
@olifcek bolo by to fajn keby si chodila s nami, na hodine je maximalne 1é deticiek, aspon tak mi to vravela pri zapise, tak aby si mala miesto. No mozno ze to nebude az take striktne, kedze dnes na tete povedala ze uplne v pohode. Ja budem velmi rada ked budeme tri gracie

olifcek
8. sep 2010

@blumka no tam je upozornenie, ze je na kojenie speci miestnost.... ☹

svetlankat
8. sep 2010

@blumka ved si to nemohla vediet

olifcek
8. sep 2010

no uz ale musim toto dokoncit...peniaze mi asi nevratia...i ked...az budem mat parne dovody...a tym je nespravne zaradenie do skupiny... 😅

blumka
8. sep 2010

@olifcek aha...tak to nem dobre...ale hned, hned pyta prso? mozno keby si vysla trosku skor alebo to je jedno kedy vyjdes? proste ked vyjdes chce papat..asi, ze?
@svetlankat presne na to som myslela, bud ist medzi prvymi alebo medzi poslednymi..ale bolo dobre ze sme vzali tie vajka

svetlankat
8. sep 2010

@blumka to hej, to som bola rada, mm sa uz tesi na stredu, tak dufam ze bude

blumka
8. sep 2010

@olifcek podla mna ked slusne sa porozpravas s nimi a nemusis im vesat na nos ze ides plavat inde tak by ti mohli vyjst v ustrety

blumka
8. sep 2010

@svetlankat jj aj mm sa tesi..aj terezka...ta uz ze zajtra ideme 😀

olifcek
8. sep 2010

@blumka veru, ked vyjdem, chce papat...taky plac pustila pri obliekani sa, az mi srdce trhalo...ved sme tam chvilku i nahe boli, co som sa vyzliekla, moc plackala, pomojkala som ju, hladala prso, poloil SOM JU, dala jej dolu plienocku, lsi sme do sprsky, opat pla, tak dokola, ked sme uz sli, dala s om jej prso, hned zaspala...ale to bol uz aj unavena 😕

olifcek
8. sep 2010

@blumka jsne, nic im na nos nezavesim, tak to este nezaplatime, uvidim, aku skupinu mi zajtra daju a rozhodnem sa...o peniaze nejde, ved barca ma vyjde tiez na viac, ked priratam cestovne x;o) ln chcem bytmax. mozne spokojna a to budem, ked bude i oliv

olifcek
8. sep 2010

@blumka abo budem chodit i s vami i sem? 😀

blumka
8. sep 2010

@olifcek a keby si jej dala prso a potom ste sli spolu sa vyhriat do sauny...kym bude papat tak ju zabal do osusky..ved nepapa dlho, ne?

olifcek
8. sep 2010

@blumka no kebyze skoncime skor ako ostatne, mozno by to nevadilo, nepapa dlho, ale casto zaspinka... 😉

blumka
8. sep 2010

@olifcek jj, to uplne chapem...ja som sa tiez trosku obavala ako to juli zvladne kedze sme dopredu platili..ale teda ak to takto bude pokracovat ako dnes, tak to stoji za tie peniazky...pravda je ze mozno z prveho razu sa neda vela usudzovat, ale uz len to ze tam boli male deticky a vsetko zacinajuce bolo ok...

olifcek
8. sep 2010

@blumka v satni je teplo, teda v tej, do ktorej ja budem chodit, lebo je to miestnost so saunami 😵

svetlankat
8. sep 2010

@blumka presne, my uz s mm uvazujeme nad dalsou permanentkou, kedze ja musim uz teraz na nu setrit,heh

olifcek
8. sep 2010

@blumka moja spolocenska oliv, ktora vodu miluje to v podstate zvladla, ved sa vo vode hrala 35minut, aj sa smejkala, kecala....len na zaciatku ju vystrasili a po 35minutach uz chcela ist prec, co doma i hodinu by sa clapkala...prisudzujem to tomu kriku a vsade clapkajucou vodou odrazu...uvidime..

blumka
8. sep 2010

@olifcek ved hej, aj v tej nasej bolo teplo..ale v tej saune bolo tak prijemne...a juli tam uplne obschla ani uterak velmi nezamocila 😉

svetlankat
8. sep 2010

@olifcek ona si mozno zvykne, treba to mu cas. Mozno ze ta zajtrajsia skupina bude lepsia, pevne verim

blumka
8. sep 2010

@svetlankat no ak to bude takto dalej pokracovat tak aj my budeme chodit aj dalej...len aby nam to nadsenie neopadlo 😀
@olifcek uvidis zajtra, a porozpravaj sa ss tou pani poriadne, povedz jej svoje obavy a tak a uvidis co ti ona povie

olifcek
8. sep 2010

ona vravela, ze to prejde, ze je to na oliv vsetko ove.....tak vidime...ale jasne, hodim s nou rec..a mozno to oliv neprekona a zacneme chodit neskor....uvidime...

blumka
8. sep 2010

@olifcek ja si tiez myslim ze si musi zvyknut...aj ked sa mi zda cudne ze chodite s detickami co uz dlhsie plavaju, podla mna sa do takeho niecoho neda len tak zapojit, aspon ja by som sa bala, ved treba nejaku postupnost ako dieta zoznamit s vodou a tak...a predsa sa inak venujem dietatu co uz plava par mesiacov a inak takemu co plava prvy den...
ale snad zajtra uz budes v lepsiej skupine..drzim palce 😉

olifcek
8. sep 2010

@blumka ono...vraveli mi, ze to budu deticky,co uz chodia dlhodobo..lenv case, kedy som chcela prist mali len tieto...no povedala som jej, ze sa casom prisposobim, lebo z takych hodin vela nemame...preto zajtra o deviatej uz

zoska
8. sep 2010

ahojte 🙂
dočítané 😉

plavkyne tu máme poriadne 🙂
u nas zacal kurz vcera, ale uvodne stretko bolo kym som bola v IT a nestihla som vybavit potvrdenie od dr., takze sa tam chystam volat, kedy mozme nastupit na dalsi kurz...aj ked v zime som moc nechcela chodit, no ale urcite budem autom kedze je to dalej, takze snad neprechladneme

@zucana juj ako vas musia trapit, a este k tomu tak skoro rano 😒 ale je to super ze muku povolili, tesim sa 😉
@blumka @jja krasne foto 😉

baby, ja som dnes upratovala dve hodiny, bola tu segra- zabavala malu a ja som vylestila obyvacku a kupelnu, plus klasika dlazky v celom byte, som unavena, Nelka nevedela zaspat, mm akurat leti domov z Nemecka, takze na vsetko som sama a hlavu mi ide rozdrapit, aj tabletku som dala a nic, ani zaspat sa mi neda, co mi je az na vracanie 😒 ☹

a este jedna otazka na vsetky co pouzivate nejake geliky na zuby...ako ich davate? mne Neli furt vystrkuje jazyk, alebo mi ten gel scucne z prsta, proste bojujem s nou 😒 nejake finty? 😉

blumka
8. sep 2010

@olifcek to hej, ale ked oni budu nieco robit akoze pre pokrocilych plavcov tak aj vy? ci tebe ukaze extra? ci ako? a zajtra je aka skupina?

blumka
8. sep 2010

@zoska juj zosi, to co? ved si len lahni aj ked nezaspis tak aspon zrelaxujes...a mozno potom zaspis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre