• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana ty to nesmies tak brat ze si moc neuzije, ved ona si este nevie uzivat :wink: pre teba je to tazsie ako pre nu, ale ty si dospela tak to zvladnes...ona to co jej nedas okusit nepozna, pre nu bude samozrejmost ze nema keksy s mliekom a vajcami...pre teba to bude tazsie zohnat..ale kvoli viki sa netrap...detom je jedno ci maju v ruke piskotu alebo kukuricnu chrumku :wink:

@maminnka ved ja sa len tak pytam, zatial jej tiez stacia chrumky a tiez vtedy ked mi jeme a ona krici po nas :grinning:

@ewiku1984 uz ti zuci napisala alnatura alebo aj hipp ale si pozri zlozenie lebo v niektorych je napisane ze od 4. alebo 6. mesiaca a v zlozeni su pisane take veci co by som nedala jest ani 8. mesacnemu babu :wink:
9. sep 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no ve to s tou chorobou je na figu, vtedy naozaj clovek oceni ked nie je na deti sam......u nas dnes leje nenormalne tak pojde po terezku svokra, ja si netrufam este sama soferovat a pesi to mam 15-20 minut ale by som zmokla cokolvek by som dala na seba.
9. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka
@zucana Ďakujem vám pekne, a ktorým veciam by som sa mala vyhýbať? Prípadne, poraď mi zo 3 - 4 druhy, ktoré si mám kúpiť, aby som mu nedala papať niečo zlé. My budeme preč 5 dní, tak tie 3 - 4 kúsky kúpim, viac netreba, bude na mliečku prípadne. Vďaka
9. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 kup to co ste uz jedli :wink: su rozne kombinacie, isto si vyberies
9. sep 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 HIPP zelenina s telacim masoma ryzou...BIO
ALNATURA- mrkva kuracie a dyna a partinak s hovadzim trebars (samo aj si uz zaviedla obe masa....resp. jedno nove) a potom maju este ine ale pozri si zeleninu aku si uz dala a nech tam neni sol a nech je to BIO
9. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Áno, to je samozrejmé, že kúpim niečo, čo už papal, len si spomínala to zloženie, že u niektorých je zloženie také, že by si nedala ani 8-mesačnému dieťaťu, čo si tým myslela? :unamused:
9. sep 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no moja mi vobec tie chrumky nechce....ona olize a hodi na zem....a ked dam keksik tak ho chce ....ale jej ho zoberem....chudatku malemu....
ja verim ze nam to do 2 rokov prejde a o nic nepride :sunglasses:
@maminka my sem tam tiez grcneme hlavne ked vela papame a potom zaspime a potom jej to zostane v pazeraku a zkysne tak ked s zobudi a dam na brusko...tak to nestravene kysle....
9. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pozerám na hipp stránku na internete, aký je rozdiel medzi polievkou a príkrmom? Príkrm je hustejší, alebo? Hmm
9. sep 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak jej nedavaj nieco co jej potom mas vziat... :confused: skus kupit pohankove chrumky alebo spaldove keksiky alebo nieco podobne :wink:
@ewiku1984 no napr. na etikete je napisane ze je to jablkovohurskova vyziva a v zlozeni je aj citronova stava...napr. zo zeleniny konkretne ti nepoviem lebo tu som este kupovanu nedavala...proste si precitaj zlozenie a ked v zloznei bude nieco co ste este nejedli tak radsej nekup
9. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Čítam, že cibuľa, bazalka. To môže? Čo myslíš? :unamused:
9. sep 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 to su hipp? cibulu ak si este nedavala tak asi radsej nie, no a bazalka no comment :confused:
ale pozri, ved to nebude jest stale, z tych 3-4 flasticiek by sa nemalo nic sta, ine deti to jedia denne a su tu, zalezi na tebe vi kupis alebo nie. ale mne sa zda ze alnatura ma lepsie, pozri tie
9. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale čítam, taká ryža s brokolicou, to by aj mohlo byť.
9. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Áno, hipp som pozrela. Alnaturu som nenašla stránku. Len pod stránkou DM, ale tam asi nie je o zloženiach nič popísané, či?
9. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka blumi, ake chrumky papate? Tobi kukurične nechce len na ne kuka že čo mu do ruky dam a ani piškotu od nestle
fňuk
9. sep 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Ja som si tiez tu podlozku kupila. Na zateplenie, zutulnenie a aj nech neperiem cely potah, ked cosi :slight_smile: Tiez som to z babytrend.sk, ale ma nastvali, uz si tam nikdy nic neobjedam. Skoro 3 tyzdne som cakala, jednu vec ani neposlali. No keby som to vedela, objednam inde a este neplatim ani toho kuriera draheho, inde sa da aj normalne postou. No nic to, hlavne, ze budeme mat teraz pestry a makkucky kociarik :dizzy_face:

@blumka Ja sa keksiky a chrumky este len stale chystam kupit nejake bezlepkove. Presne na cas, kedy my s mm veceriame alebo obedujeme :sweat_smile: Tiez by som brala tipy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne inak troska cukru nevadi, ved aj ten deti potrebuju pre cinnost mozgu atd. Nehovorim o presladzovani a prehnanych mnozstvach, ale ak dostane 1 keksik za den, podla mna sa nic nestane, kedze inde ten cukor uz neprijma. Zatial ani v ovoci este.

@maminnka Vigantol aj mne povedala, ze mozem davat dalej :confused: Vedela o tom vela, ale nevedela, ze uz ho ozaj stiahli. Ved aj tak ho lekarne maju. Ona mi vravela, ze sa nema potom dat cumel, ale tak oni myslia tu gumu na vrchu kvapkadla podla mna. Spominala mi iny vit. D, ale ten ze sa daval 3x len narazovo, ze to nie je dobre, neviem. Ved nech ho rychlo zacnu inak balit a bolo by to ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatial teda davam. Vy vobec nedavate, baby? :confused:
9. sep 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :dizzy_face: spali sme 11 hod :confused: asi preto, že sme doma sami a je tu kľud :zipper_mouth:

@ewiku1984 alnatura je v dm a fakt je super, skus
9. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Ďakujem pekne, pozriem sa na zloženie priamo v predajni :wink:
9. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha haaaai my davame vigantol musime :rolling_eyes:
9. sep 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 :wink: a ešte su aj dobre lebo su bio :dizzy_face:
9. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka my zatial len kukuricne
@rivatha, no ved kazdy ma na cukor iny nazor, ja teda radsej dam to ovocie ako keks a zatial myslim ze david ma cukor z mliecka...podla mna je cukor v keksoch zbytocny :wink: pri terezke ame vydrzali do oka a pol bez neho, asi 2 ci 3x papala piskotu ale nechutili jej...tak aj teraz tak skusime :wink:
9. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne kukurične nechce :angry:
9. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Tak dnes vybehnem kúpiť. Som zvedavá, ako to bude papať, dúfam, že nebude mať na to zlú reakciu :confused: Našťastie, keby niečo, budeme len tu, na Slovensku :wink:
9. sep 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Dnes ma Julinka presne 7 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za všetky rady, idem do mesta, ahojte! A držte palce, nech to spapá a nech nemá blbú reakciu :grinning:
9. sep 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Jasne, z mliecka ho ma dostatok, to viem. Mozno aj nadbytok, ked je taky akcny preakcny :grinning: A ja nie som za vela cukru, jasne, ze co najmenej, ale nechcem robit kovbojky zasa z kazdeho gramu. Ved sa vyvijaju a trosicka by podla mna mozno neuskodila. Nehovorim o kopach sladkosti. Pocula som aj take, ze matka nedavala absolutne v nicom cukor, vsetko velmi obmedzovala a dietatko bolo trosicku oneskorene v mnohom ohladom pohybu aj psych. vyvoja :confused: A potom zacala davat vsetko, tak dieta nevedelo, co skor. Tak radsej vsetkeho trosku s mierou :slight_smile: Ale ako hovorim, radsej skusim chrumku. To len pre zmenu potom, aby som vedela, co este existuje :wink:
9. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka skus pohankove, ak zozenies... u nas frcia
9. sep 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka skusim a kde si ich kupila? v bio obchode?
9. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka To su specialne pre deticky?
9. sep 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak u nas brokolicu predbehol patizon.Miska spapala aj vcerajsiu davku. Na obed sa mi uz uplne odstavila od mliecka..
9. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a u nas frcia tiez kukuricne a veeeelmi chutia.
9. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok