Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
9. sep 2010

@garonka @rivatha kupila som v nasich malych potravinach, ale je to ale ten isty vyrobca ako tych kukuricnych chrumiek, takze by to mohli predavat vsade tam, kde tie kukuricne. Aha: http://www.chrumky-pex.com/produkty/ Zlozenie je 100% pohanka, nic ine, ani sol. Kedze pohanka neobsahuje lepok, myslim, ze je to vhodne pre nase deticky.

zucana
9. sep 2010

@blumka mame pohankove, ryzove aj kukuricne a nic....s tym keksom som to len skusila lebo mi to nedalo preco nechce tie chrumky....no neva zjem ja
a bazalka je ok som sa bavila s dietologickou a aj cibula v malom mnozstve ...samozrejme bez soli zato spenat vraj az od roka .....
baby vika zamavala rucickou tatovi...chudak je na tom zle ide k lekarovi som zvedava co akoze bude zajtra ked mame ist na sardiniu... 🙄

garonka
9. sep 2010

@maminnka jej ďakujeem, pozhaňam ich a pozeram že aj ryžove maju super

svetlankat
9. sep 2010

@garonka ked zozenies daj vediet kde, please

olifcek
9. sep 2010

ewiku1984 kup alnature z dm, ja ich sem tam davam i kvoli hovadziemu masku...maju viac druhov, s maskom i bez, olivke vsetky chutia a moc...tam cibulu nenajdes 😉

na plavani paraaaada, olv si to uzilaaaaa , dokonca sluzila i ako modelka, ci figurant, taaak sa tesiiiiiiim

garonka
9. sep 2010

@svetlankat jasnačkaaaaaaa, musím ich pozhaňať lebo kukurične nechce ani za svet

olifcek
9. sep 2010

@zucana tak ostanete doma a budete spoluuuuuuuuuuu 😵

olifcek
9. sep 2010

ja kupujem chrumky zn. ravita, fajne sa rozpustaju v puse 😵

zucana
9. sep 2010

@olifcek isto neostaneme lebo sme dali 300 eur za letenky....

olifcek
9. sep 2010

@zucana jaaaj, jasne, mi nedoslo, juuuuj ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. sep 2010

@zucana ja vam tiez moc prajem tu sardiniu...drzim pate, moc moc moc, zuzi

svetlankat
9. sep 2010

@olifcek no vidis, super, takze ste boli uz medzi zaciatocnikmi?

olifcek
9. sep 2010

@andrea2603 mne ked oliv cosi pahltne spapa, tiez sa mi o hodku, ci i neskor pogrcka a prve dve grcknutia su riadne, pruuudom, dalsie dve uz pomenej, paq uz je bre...x;o)

olifcek
9. sep 2010

@svetlankat prevazne...ale su zaciatocnici, zacinaju v utorok, my tam nebudeme, bo budeme prec ale o tyzden na to uz joooooo, bol to rozdiel veru...len olivke uz po 30minutach zacala byt zimka, tk sme sli ku prudu teplej vodicky a u bolo opst bre 😉

olifcek
9. sep 2010

akurat na mna recepcna cumela jak na blbu....KRASNE PRSALO, lialo, my sme prisli, otvorila nam so slovami ,,a to vy ste len tak prisli? v tomto pocasi?,, ja, zeano, ved to mame na cca 15minut mozno 20 pesi, byvame nedaleko...to nemusi mat predsa kazdy auto, ci? a i kebysme mali, tuto vzdialenost radsej pesi x;)

olifcek
9. sep 2010

,,.to nemusi mat predsa kazdy auto, ci? a i kebysme mali, tuto vzdialenost radsej pesi x;),, toto som jej nepovedala, samozrejme 😅

blumka
9. sep 2010

a kde je @jaja32? 😕

olifcek
9. sep 2010

@blumka malujuuuu 😉

blumka
9. sep 2010

@olifcek jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, som zabudla...ja ze co je s nimi 😉

olifcek
9. sep 2010

jaj baby, v sobotu odchadzame, mozno az v nedelu, podla toho ako stihame upratat vsetko x;o) tesiiiim, najma na vylety x;o)

blumka
9. sep 2010

@olifcek super..oddychnite si 😉

@garonka vypln tabulku! 😎 😀

garonka
9. sep 2010

@blumka jaj som zabudla no vyplnim len nemam doma druhu dušu tak tej sa musím popytať či pôjde ale asi ano to ma prikazom lebo vas chcem všetkych vidieť 😵

garonka
9. sep 2010

@olifcek pekne si užite vyletíky a nezabudni fotiť fotiť 😵

my mame 16teho neuro a pak by sme mali do Tatier na víkend som zvedavaaa 😵

andrea2603
9. sep 2010

@maminnka dala som jej ten vit.D, to je taká jedna ampulka, dá sa naraz a potom znovu až o 3 mesiace, lekárka nám to včera predpísala a povedala, že po tých 3 mesiacoch by sme znovu nabehli na Vigantol, že už to snáď bude doriešené. Ona asi preto rozhodla takto, lebo že jedna mamička jej volala, že jej Vigantol smrdí /môj nesmrdel, teda nič som necítila/, tak pre istotu. A v lekárni som sa pýtala, že aký je v nich rozdiel, takže je lepšie dávať vit.D v malých dávkach každý deň /teda Vigantol/, ale niekedy bol len tento,čo sa dáva raz za 3 mesiace, v dnešnej dobe to predpíše detský lekár hlavne, ak sa mamička prizná že zabudla dávať Vigantol 2-3 mesiace, tak musí dať takúto jednorázovú dávku.

kočky, mne je 😢 , lebo vy tu riešite chrumky, kekse, mäso a ja som vždy ešte pri mrkave, zemiaku,... a to horko-ťažko 5-6 lyžíc, keď zje 10 to je megaúspech, ale zajtra jej už spravím aj s mäsom, len keď si predstavím, že mi ani ústa neotvorí, tak dvakrát nemám chuť variť 😖

jja
9. sep 2010

@andrea2603 neboj aj my papame iba max 5 lyziciek denne...a tiez pri 10 je megauspech 🙂 ale verim ze raz to prejde 😀 dokonca masko ma u nas najvacsi uspech. ziadne mrkvy, cukety ci ake zeleniny, ak jej dam ciste masko , taky kusok tak to je pochutka. az si pri tom hmka ako si to vychutnava.... 🙂

svetlankat
9. sep 2010

@andrea2603 neboj Livka sa rozbehne, aspon nebudet tucko 🙂 . My sme sa tiez pomaly rozbiehali, ked za vediem nieco nove, je to tiez par lyzic. To len dnes sokovala s tym patizonom, asi jej velmi smakoval

jja
9. sep 2010

ozaj baby, musim vam povedat...ked som sa bavila s mm o tej chate v maji(mozno) tak sa potom zacal smiat, ze aka sme my to ale mafia. rozlezena po celom slovensku a budeme si davat raz rocne zrazy 🙂

svetlankat
9. sep 2010

@olifcek super, aspon trosku relaxu na vyletoch, juj len nech vam pocasie vyjde.

andrea2603
9. sep 2010

@jja 😀 a ešte akí mafiáni vyrastú z našich februárčatiek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre