• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jja jej to je pravda, aj moj mm nas vola mafia
9. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, nadherne...ale ja uz fakt nic nemozem :frowning2: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9062368&tab=4
9. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas vigantol nesmrdi, tak davam dalej....vcera som pediatricku nestihla, tak sa chystam zajtra k nej.... :wink:
9. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja :grinning: :grinning: :grinning:

@olifcek Ani nas nie. Uvidime, cim to planuju nahradit. Verim, ze to budu cim skor riesit, ved je to pre babatka velmi dolezite, najma tie, co sa teraz do zimy narodili.
9. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha budu davat to iste, len vymenia kvapkadla, podla mna :wink:
9. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkoš :wink:
@jja @blumka všetko naj k 7 mesiačikom :slight_smile:

tie keksky mam doma kupene a v zlozeni nieje cukor http://www.herobaby.cz/susenky-bio-banan.html
este som ich neskusala, ale chrumky u nas nezafungovali, trochu to ocucala a zahodila :sweat_smile:

@maculik sa už tiež dlhsie neozvala, som zvedava ake maju pokroky :wink:
9. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm nas nenazval mafia, ale nejak inak, neviem si spomenut ako...a tiez pri prilezitosti stretnutia na chate :grinning:
ked si spomeniem napisem :grinning: :sweat_smile:
9. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To som aj ja vyssie pisala, ze tak by to mali spravit. Len nech si pohnu, nech mame istotu, ze je vsetko ok :slight_smile:
9. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska To bude isto cosi vtipneho, ked si tvojho mm predstavim :sweat_smile:
A tie keksiky si kde kupila? V lekarni?
9. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ja mam tie iste keksicky, bananove i vanilkove, a davam ich olivke do ovocia,pomixujem a lepsie jej tak chuti ;)) davala som jej ich aj v malinkych kusockoch do pusy, ale paq sa poblinkala neskor, lebo ich nepokusala poriadne...ale zeleninku, ci ovocie i ked dam v kusockoch, spapa a neblinka, len napriklad banan hlta, nekuse ho moc,tak ten nedavam len tak...stale mixujem, ale ked je netrpezliva, davam jej ochutnat , z coho ma veliku radost x;o)
9. sep 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha JA SOM ICH HLADALA V TESCU, ALE NENASLA SOM ich, @garonka nedvihala, tak sme sli prec a nasla som ich v kauflande :wink:
9. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj @blumka @jja krasne vymesacninyyyy

a martinkam vsetko naaaaaaj k meninkaaaam....de je matka? ta z humenneo ci odkial?
9. sep 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Super, dky moc. Tam sa chystam buduci tyzden :slight_smile:
9. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som ich kupila u nas v tescu, ale minule som ich videla aj v DMke :wink:
@olifcek kamoska co uz pridava olovrant ovocny tak tiez mixne keksik s ovocim :wink:
9. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka uff tie dva tyzdne nezavidimveru :frowning2:
9. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj @matesl je Maťka :wink: všetko naj :slight_smile:
9. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, my ked ideme niekam rano, nepapame vtedy ovocie rano, lebo nestihame...oliv sa zobudi, prebalim a obleciem ju a ideme...no a dnes mi na obed spapala asi 100g chcem jej to dat neskor dopapat, mam dat vecer este ovocie? ked vsetko pekne spapa, neriesim, dav na olovrant ovocie...i ked posl. par dni papala az na obed a neskor to dopapala...
9. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to na huste.tv uz nie je panelak? kde viem kuk vcerajsiu cast?
9. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek My este ovocie nepapame a panelak z duse neznasam, takze neporadim asi nic :grinning: :confused: Jedine pohladat TV archiv JOJky.
9. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa nejako opozdil poobedny spanok,tak dufam,ze vecer bude spat...

@rivatha ,ta podlozka vyzera super,aj material prijemny na dotyk,idem ju skusit dat uz do kociara...som sa bala,ze to bude take tenucke...
A z balicku za 56 eur najviac zaujal stitok na kocke... :sweat_smile: :unamused: ale hodila usmev aj na psa Fredyho,a este sa s nim par krat buchla,ked ho isla hryzt a silno nim sekla rovno sebe do tvare..
Este pojdeme poprechadzat,ked vstane a dalsi den za nami..
9. sep 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jojke plus davaju panelak o 15.00 som dnes zistila ale mm nepoviem :grinning:
9. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek juj ta supravička je krasna, len ja sa s nakupmi teraz krotim kym nepride vyplata :grinning: a šetrím lovky na sane :grinning:
9. sep 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, poradte. Klaudika nam vyŕastla z capaciek a trebalo by jej asi uz topanocky. Neviem, co jej kupit. Ci uz rovno cizmicky, ale to je este teplo. A topanky stoja teda. U nas v lekarni maju od 20€ viac.
9. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma topanocky az bude chodit, kup capacky cizmickove, hoc len cherokee abo tu na bazari, ci na mimibazari, hm?
9. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to aj take existuju? Ja kupujem cherokee ale nevsimla som si take capacky. Ale dakujem, popozeram
9. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma my mame taketo, su teple a stali 12 € a potom tie papučky

9. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne vonku je zima a nam nejde ani tepla voda, no byvať v panelaku ma viac nevyhod ako vyhod :angry:
9. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok