Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. sep 2010

@garonka ani nam nesla voda vcera a predvcerom

blumka
9. sep 2010

@selyma zbytocne nevyhadzuj peniaze ked ti Klaudika este nechodi, kup obycajne, hoc z tesca, a setri peniazky na poriadne topanky ked sa rozbehne 😉

@olifcek uz davas jogurty? si sa ma minuel pytala ze ake, v carrefouri maju hollandiu, tie su vraj dobre 😉

olifcek
9. sep 2010

@selyma mas dievcatko, ale kludne i taketo...my mame jedny take, len nie s kozusinkou, teraz ich nosime, su modre, dam capicku s pasikmi, kde je i modra, obleciem ju inak do ruzoveho a je to super

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2465851

olifcek
9. sep 2010

@blumka nedavam, bo Oliv som raz dala, som neodolala a grckala mi na 4x...bud to moc pahltne jedla, co je fakt, ale mozno bolo este skoro...pockam mnozno i mesiac este

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. sep 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
9. sep 2010

baby my vieme krasne mavat ruckou cau cau 😵 a aj sa postavime ako rivathin davidko ale moc ju nechcem nechat a nastastie box nie je taky ze by sa zachytila 😅 postavi sa ked sedi a opre sa o moju nohu alebo brucho 🙂
inak zajtra teda odjizdime dufam,ze aj nas tato....ma zapal hornych dychacich ciest a antibiotika ......

selyma
9. sep 2010

Dakujem babky a to su dostat v tescu?

jaja32
9. sep 2010

Ahojte, @blumka všetko najlepšie k 7. mesiačikom 🙂

olifcek
9. sep 2010

@blumka uzasne ceny
@jaja32 kuk

suzon78
9. sep 2010

Ahojte babule,
tak mám nový PC, ten nový sa síce rozchodil, ale až teraz keď už mi manžo kúpil v NAY nový, čo už, ten môj som mu darovala 😅 , obrazovka už na ňom ide, ale dotykový ovládač nie...jemu to nevadí, tak sme to poriešili takto.

Dnes sme boli na pohotovosti malá mi spadla z postele, bol to moment, len som sa na chvíľku otočila pre bundičku, že ju oblečiem a pôjdeme von a v tom rachot buchot a ona na zemi, po chvíľke až začala plačkať, kým si uvedomila čo sa stalo, chudiatko. Robili jej rontgen hlavy, našťastie všetko OK, len má hrčku na hlave. Bála som sa, či nemá krvácanie, lebo berieme ten warfarin na riedenie krvy a u nej hrozí krvácanie.....Manžo ma sprdol, že som nezodpovedná 😔 , tak som bola nešťastná, musím dávať väčší pozor na ňu už je šidlo neposedné. 😔

Inak vážime 7000g, príkrmy nám chutia, najradšiej má kuriatko so zeleninkou a na večer banán s ryžovou krupičkou 😉 a kúpili sme tento nový kočiarik, neni síce nič moc, chcela som krajší, ale žial poškodená strecha na dome, bola šrt cez rozpočet a aj nový PC 😒

Inak čo máte nové, nestíham Vás dočítavať?

lolka
9. sep 2010

halo,
@blumka vsetko naj k vymesacninam 😉 🙂
my sme mali vcera 7 mesiacikov 🙂

blumka
9. sep 2010

@lolka aj vam vsetko naj 😉
@suzon78 nepekne ti manzel povedal 😒 nie si nezodpovedna, mne spadli aj tete aj juli, aj inym babam uz spadli deticky z postele, to je sekunda, manzel nech je rad ze jemu nespadla, ale aj to sa stane, este sa velakrat obucha a otrepe a to si zakzadym budete vycitat ze je niekto nezodpovedny? 😒

blumka
9. sep 2010

@olifcek papucky na doma kupujem len odtial, teda zatial len Terezke, a uz viem jej cislo takze v pohode online, tie kozene topanocky co su hned prve maju aj u batu, len az od 19 tusim, a tie sme mali tiez na zaciatku... 😉

lolka
9. sep 2010

@suzon78 jaaaj, mali ste nehodu - mne mala spadla z postele predvcerom, skoncila na 4 a na cele maly tipel, dala som na to rychlo studene z chladnicky, poplackala a bolo dobre. neskor z toho soku spala 1,5 hodiny, ale furt som ju chodila kontrolovat ci dycha 😅
hlavne, zeje Timejka v poriadku 🙂

lolka
9. sep 2010

@andrea2603 citala som, ze nepapate......tak nie si sama, nam chuti akurat vecerna kasa. zo zeleninky sme skusali mrkvu, zemiak, cukinu a brokolicu - ni moc. ovocie tiez nenadchlo, jablko, banan - nist moc, slivka troooosku chutila. 1x spapala asi 60ml, to bol maximalny vykon varenej stravy a raz zjedla HIPPku tu malu. ked sa k nej priblizim s lyzickou, zatne pery a je to 😅 zajtra skusim masko, uvidim ci zachuti aspon to......ale nevzdavajme sa, raz sa musia rozpapat. a este, piskotky nam chutia - aspon nieco 😅

svetlankat
9. sep 2010

@suzon78 juj to je mi luto, ale dobre ze ste v poriadku, a naozaj nie si nezodpovedna. Ono sa to jednoducho stava
@lolka vsetko naj naj naj

garonka
9. sep 2010

@olifcek nam ide len špinava tepla voda tak hadam už zajtra pôjde čista

@rivatha no dobre si videla, je to presne ta suťaž 😉

olifcek
9. sep 2010

@garonka i ja som mm vravela, ze tam mas mm x;o)

@suzon78 no vidim, ze Ta mm podrzal 😒

garonka
9. sep 2010

@olifcek 😉 a teraz mi volal, že im tam vyhrava Drišľak tak maju super zabavu 😉 a chybame mu, no zajtra i tak dôjde domov až v noci

u svokry budeš mať sem tam net? lebo bude mi za vami smutno 😔

suzon78
9. sep 2010

@blumka no veru vtedy mi to od neho padlo dosť ťažko aj mama ma glbala, lebo bola doma, že sa toho bála, že už sa jej aj také snívalo a že čakala, že mi raz spadne, keď ju dávam na našu postel a nie do jej postielky a že mi keď sme boli malé sme jej nikdy nespadli ☹ Tak ďakujem blumi za podporu i lolka aspoň viem, že nie som jediná komu sa to stalo a že sa to stáva...

A všetko naj 7-mesiačkovým babatkam 😵

zucana
9. sep 2010

@lolka vsetko naj aj vam s neboj zachuti ;)
skus vecernu kasu naslano resp skus dat miesto kase prikrm normal zeleninku...
A vy sa netesite s nami z pokrokov? 😖 Ked zamavala som sa skoro rozplakala 😵
@suzon mne viki tiez padla mams moja tiez povedala svoje svokra ma prekvapivo podrzala a mm ze to' nie je nikoho vina... A v tvojom pripade tiez lebo to' su sekundy a este sa to' moze stat ;)

svetlankat
9. sep 2010

@zucana mas doma sikulku, my to uz vieme. Miska ani naznakom nemava, len sa usmieva.

svetlankat
9. sep 2010

dobru noc babenky, idem hajat

suzon78
9. sep 2010

@zucana Ďakujem Ti 😉 ale už budem opatrnejšia...a Vikinka je zlatúšik šikovný, musel to byť nádherný okamih. Moja ešte nevie mávať ani ťapi ťapi sa nechytá, ale je zato rečnica opakuje po mne slabiky, zatiaľ len , ha, ho, oh, tie sa jej najviac páčia, ma-ma ešte nie 😅 a učím ju znakovať, aby si pýtala papkať, tak pár krát už ukázala, ale to bola asi skôr náhoda, lebo pred papkou som sa pýtala a ukazovala, či chce papkať a ona ukázala 😉

lolka
9. sep 2010

@zucana Viki je sikulka velika, supe pokroky robi 🙂 uz sa tesim, ked sa my dostaneme do "mavacieho" obdobia 😀

ked mne Viki spadla, tak mama aj svokra boli v pohode, ze ved to sa stava a ze uz nebude moct len tak lezat bez dozoru. mm zareagoval tiez dobre, akurat, ze sa od nej nemozem ani pohnut, ale ved to sa neda....ze ked pojdem na wc alebo niekam, mam ju dat do lehatka alebo do postielky 😅 no, kupili sme penove puzzle na zem, takze nam uz nespadne 😉
suzon, myslim, ze chlapom sa to lahko hovori, no asi by inak hovorili keby sa o mimi starali 24 hodin denne.

suzon78
9. sep 2010

@lolka presne to som mu teraz aj ja povedala, lebo on argumentoval, že jemu sa to nikdy nestane a ja hovorím, že jasné, že nie keď si s ňou minimálne a inak tie puzle mám aj ja doma, takže od teraz bude len tam, keď niekam odbehnem, i keď z izby som dnes neodišla bol to fakt moment a budnička bola vedľa pri posteli na kresle, neviem ako som to neustriehla, ale teraz už viem, že sa to ľahko môže stať, takže buď ju dám do postieky, alebo na zem na puzle 😉

suzon78
9. sep 2010

@lolka inak manžovi som zakázala, aby to svokre hovoril, lebo už to vidím tie ohováračky, aká som neschopná matka a pod. ja nemám takú svokru...no a doma to ešte budem asi dlho počúvať, práve prišiel oco, mama mu to vytárala a hneď ako ma zbadal, krútil hlavou, takže asi len v mojej domácnosti to nikto nechápe 😒

zucana
9. sep 2010

Dik baby ja len sa tesim ze tak aj vy sa teste a zakyvala mamine a segre do kamery skypu ;
😀
a tap tap este nie Ale mozno terz lahsie ;)
@suzon u NAS fici babà abab tete jaja jeje tata 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre