Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

theanavi
10. sep 2010

@maminnka mém rovnaké deti,len naopak 🙂 🙂 🙂 🙂

theanavi
10. sep 2010

@maminnka aj ja tak dávam,ale večer ešte kašičku hami 🙂

blumka
10. sep 2010

ja som dnes dala namiesto zeleniny ovocie na obed, v podstate som spravila ovsenu kasu s ovocim 😀 smakovalo 😉 na olovrant skusim chlebik 😉

garonka
10. sep 2010

@zoska aj my sme mali taky fajny obedik, kalerab, zemiak a kralik 😉
ovocie tiež nepapeme len vyživky ovocne a chutia chutia 🙂 aj kaša na večer musí byť 😅
čítam, že mate už dva zubky fíha a my budeme asi poslední 😎

jja
10. sep 2010

@blumka ako robis kasu? ci mas nejaku kupovanu? lebo ja som chcela skusit kasu ze tam zamiesam ovocie, len neviem ako...

jja
10. sep 2010

este jedna otazka baby. dnes som dala malej zltko. ma sa davat raz do tyzdna namiesto maska. ako odsledujem ci nieje alergicka? mam dat este dva dni? ci nechat iba ten dnesok?

blumka
10. sep 2010

@jja uvarila som vlocky vo vode, v podstate kym mi neostali len vlocky, rychlo sa to urobio lebo tie vlocky nasali vodu, no a zmiesala som to s ovocim a mixla ...kase nechcem kupovat, zatial sa zaobidem takto
s tym zltkom, staci raz do tyzdna, ak bude najeka reakcia tak sa objavi hned, po zltku jej moze byt tazko alebo boliet brusko, nemyslim ze sa dostavi nejaka vyrazka..skor crevne problemy, takze to zistis hned

svetlankat
10. sep 2010

caute baby, tak som vas docitala, my sme dnes mali patizon zemiak a zajaca. smakovalo. ja davam uz na desiatu ovocie. to nam tiez velmi chuti.

lienka2
10. sep 2010

@blumka normalne ides dat juli chlebik uz? inak ja taku ovsenu kasu robim dost casto na olovrant..

a my zub este nemame ani jeden.. asi sme uz posledni.. ☹

jja
10. sep 2010

@blumka tak to som tak aj ja robila, len jasom to nemixovala..kajka ma radsej kusky, aby si to na zubkoch mohla hryzkat...mixovane mi vypluva 🙂

blumka
10. sep 2010

@lienka2 ano, uz...ale cisty, na natierky je este cas...ved ked uz papa vlocky tak uz moze aj chlebik, rozok, cestoviny 😉

lienka2
10. sep 2010

@blumka a ako jej ho das? len tak do rucky nech si zuzle?

blumka
10. sep 2010

@lienka2 ne, striedku nakrajam na kococky a dam pred nu na tacku... 😉 tak som aj terezke davala aj teraz niekedy si tak pyta. volame to ze na vojacikov 😀 neviem preco, asi preto ze su tak zoradeni 😀 ak nebude sama brat tak jej budem po jednom davat do pusy, ale nauci sa a potom si bude krasne sama papat a ja budem mat veget 😀

lienka2
10. sep 2010

@blumka ale asi by to nemal byt uplne ze cerstvy chlebik, vsak? takze to uz mozeme aj my skusit.. no ale dnes bude ovsena kasa, vcera som navarila vlocky a nakoniec jedol na olovrant mlieko.. lebo nechcel zaspat a pri flasi zaspi vzdy ked je unaveny.. neviem co sa mu stalo ze posledne dni strajkuje so spanim.. vidiet ze je unaveny ale nevie zaspat, stale krici dost dlho kym zaspi.. 😖

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
theanavi
10. sep 2010

rivatha my len niekedy,ale ostatní ho tak volajú,no ani mne sa to veľmi nepáči,ale teraz kým je malinký som dovolila 😵

blumka
10. sep 2010

@rivatha no ja skusim, mne sa vidi ze juli viac vyhovuje ked moze zut ako len prehltat..ked sa bude dusit tak jej to nedam, to je velmi individualne ze dokedy mixovat. niektore deticky ani v roku nemaju radi kusky a niektore od zaciatku nemaju zas radi mixovane na hladko

blumka
10. sep 2010

@lienka2 ne cerstvy ne, moze naduvat

theanavi
10. sep 2010

@blumka ja vôbec nemixujem,len popučím vidličkou 🙂 aj Sandre som tak dávala 😉

jaja32
10. sep 2010

Ahojte 🙂 Ako sa tu mávate. Pekne ste popísali, neprecitala som vsetko, to sa neda.
@blumka ked mame uz 7. mesiacov, mozeme lepok? Tak som pochopila. Kupila som bezvajecne cestoviny a vlocky take male z DM. Kolko vlociek dam? Mozeme uz aj skusit hrasok? Zatial papkame na desiatu ovocie a obed zeleninku + masko. Je to o.k? Treba aj kase? Dakujem za odpoved 🙂

blumka
10. sep 2010

@jaja32 do 8. mesiaca stacia vraj dva prikrmy na den 😉 ja som zacinala lyzicou vlociek a ked to nic nerobilo, tak som juli spravila z nich ovsenu kasu...
zajtra jej spravim nieco s cestovinkami 😉

jaja32
10. sep 2010

@blumka tak dam lyzicu vociek do ovocia a mixnem? treba aj uvarit?

laxity
10. sep 2010

vidím, že dnes fičal králik a krásne chutil všetkým detičkám 🙂

@rivatha hokaido či ako sa to píše si dávala?

ja som práve dnes počula, že chlebík sa môže až od roka, tak ja už vôbec neviem...opýtam sa doktorky

vraj sú pohánkové chrumky veľmi dobré, neviem či ste o nich písali 😕

My sme prišli z plávania Natálka bola neskutočne šikovná...krásne pod vodou ani sa nenapila vodičky 🙂

blumka
10. sep 2010

@laxity a preco chlieb az od roka 😕 ved ked uz babo prijma lepok tak nevidim dovod
@jaja32 nechaj ich najprv zmaknut vo vode, ja som aj povarila 😉

laxity
10. sep 2010

@blumka to dnes jedna holka spomenula na plávaní...ale nereagovala som takže neviem 😕

blumka
10. sep 2010

@laxity no ak je v rodine celiakia alebo netolerancia na nieco, tak to sa odporuca vypustit do roka..tak mzono preto

lienka2
10. sep 2010

@blumka a ak ma celiakiu moja teta? 😕

maminnka
10. sep 2010

@lienka2 nie ste posledni, ani my o zuboch nechyrujeme 🙂

@theanavi ano 🙂

theanavi
10. sep 2010

@maminnka ani my nemáme zubky,no ďasienka su už priesvitné 😉

maminnka
10. sep 2010

@laxity my ficime na pohankovych 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre