• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lienka2 hm..tak to neviem ci to moze mat suvis ale urcite by som to povedala pediatricke :wink:
10. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka a tie chrumky sú odkedy vhodné?
10. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja som mu uz davala vlocky aj cestoviny do polievky.. o dva tyzdne ideme na poradnu, tak sa opytam.. dufam ze som nic nepokazila :unamused:
10. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pohanka je od 6. mes.
10. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako davate vlocky? pomlete?
10. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 myslim ze nie, ale nie som lekar, ale myslim ze riziko je ked je to z rodica na dieta..ale pre istotu sa spytaj..
@maminnka ja som kupila jemne vlocky a tie dam do vody zmaknut a potom hdoim ku ovodiu a mixnem :wink:
@jja spominala ze nemixuje, ze kajka ma rada kusky :wink:
10. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a je nutne dodrziavat ze 6x tyzdenne masko a 1x zltok? my masko tak casto nemame zda sa mi ze mu velmi nechuti..
10. sep 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ked ho nedas 6x ale 4 tak sa nic nestane, horsie by asi bolo keby si ho nedavala vobec :wink: ja napr. nedavam zltko zatial
10. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka veru ani ja osm zltko este nedala, zatial necitim, ze by bol vhodny cas. Masko asi kvoli zelezu sa ma davat tak casto, ale to sa priznam, dvam tak cca 5krat tyzdenne.
10. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ani ja som zatial zltko nedala.. no nic, maly mi bucha po notebooku a cela stranka mi skace :grinning: tak sa ideme hrat bo ma vela energie :slight_smile:
10. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @lienka2 ja davam masko 5x, potom pridam 1x zltko a jeden den len zeleninka cista bude :wink:
10. sep 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooooooj baby, vy tolko napisete... ja stiham tak akurat co to precitat... :pensive: mame doma bordel, bo nam robili to okno, teraz mm rozbija stenu, teda akurat teraz nie, lebo Vilko spinka...

vsetko naj aj vcerajsim aj dnesnym a aj vikendovym oslavencom, bo asi nebude casu opat... :sweat_smile:

my papame len popucene, masko obcas mixnem, ale ma radsej kusky... :wink:

v tescu nedrzia chrumky vobec, teda iba arasidove... :grinning:
10. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek... si vonku... :confused:
10. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@theanavi vitaj u nas... my sme take dobre duse... si myslim... :sweat_smile:

este ste riesili zuby, u nas tiez len priesvitne dasienka... zuby nikde... aj ked niekedy sa preberie s takyyyyyyyyym revom... :rolling_eyes:
10. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi budem mat doma dalsiu folkloristku :grinning: boli sme v meste, mame v TN jarmok, alebo take cosi, a starsia dcerka vystupovala so suborom, no a ked zacali hrat s mladou vsetci certi sili v tom kociku. tak som ju zobrala na ruky, tak ta sa naviskala, navyskakovala...joj sranda bola na nu pozerat :grinning: asi to ma v krvi po mamine :sunglasses: mm sa smial, ze este aj ta ked bude folkloristka, tak aj on uz zacne kdesi ucinkovat :slight_smile:
10. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja jej to je mile. Miska ma tiez velmi rada hudbu.
10. sep 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek... po com sli tie overaliky, co si pozerala pre katinu... :confused:

@blumka... je praktickejsi overal, alebo bunda a sustaky... joj... a este ake cislo mam kupit... teraz nosime taku 74... mam kupit 80 alebo rovno 86 na zimu... :pensive:

mam vyhliadnute v jednom obchode... daju sa tie nozky odopnut... kebyze chodil... hahaha... :sunglasses: dnes sa mi zdalo, ze sa trochu potiahol na laktoch vpred, ale to este musim poriadne odsledovat...
10. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ved to nie je na skodu... :wink:

Vilko je tiez na hudbu, ale hadam nebude inklinovat k mm vyberu... horkyze slize, chiki liki tua... :unamused: alebo sak nech... :grinning:
10. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@theanavi Jasne, to u babatka sa tomu vyhnut velmi neda, najma u "cudzich", no tiez sa mi to nepaci :slight_smile:

@laxity Take cosi s japonskym nazvom, hej :grinning: Z Metra bio a draha jak slak :grinning:

@blumka Mne MUDr. len o masku vravela, zltok nespominala zatial, tak neviem. Idem tam zasa o mesiac, tak dovtedy nebudem asi davat, ked nekazala. Mne inak aj olej odporucila zatial nedavat. Kazdy lekar a odbornik tusim inak vravi :slight_smile: Masko som sa nespytala, ako casto mam dat, ale tiez by som nedavala asi kazdy den. Zavolam jej a spytam sa na to radsej, co si mysli.
10. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham docitavat..
@lenica81 okolo 20eur a menej, tusim

@maminnka ja dam vlocky do pomixovaneho ovocia, pomixujem, 2minutky postoji a dam papi
10. sep 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zltko nedavame, ale zacneme, a dame 2x tyzdenne :wink:
10. sep 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no to hej,každý hľadá len ako najdribnejšie mu povie,aj dcérku mám Sandru a od narodenia je Sandra,bolo Ťažko najma v škôlke si nemohli zvyknúť,lebo všetky deti tam volajú zdrobnelinou,ale už si vštci zvykli,tak dúfam,že aj na Davida si zvyknú rýchlo
10. sep 2010 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Jeej :dizzy_face: Aj David sa tesi a hlasno sa smeje, ked s nim salieme, ale tak na folklor sa zatial nespecializujeme :sweat_smile: Muselo to byt podarene :slight_smile:

@lenica Podla mna je lepsie extra bundicka a zateplene gate na traky. Bundicku my mame 80, teda 9-12m, to presne sedi na zimu a teraz je mu este vacsia, tak bude hadam dobra. Vacsia sa mi uz zdala privelka. Teraz nosime tiez 74, ale uz podla mna pomalsie porastu trosicku :slight_smile:
10. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola v praci kuk kolegyneeeeee, bolo uzasne, oliv i nohavice dostala, su krasne....hrali sa s nou asi dve hodky, podarena bola, aj dfo kancla vedla ju vzali, neplackala, ze ma nevidi, uzas :slight_smile:
10. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@theanavi To je mi je sympaticke, nas tiez doma volali celym menom. K niektorym menam sa ani nehodi zdrobnenina podla mna :slight_smile: Ale je to zasa o nazore :slight_smile:
10. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslusne hlasim, aj v Lidl maju nesolene kukuricne chrumky :sunglasses:
10. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja hlasujem za overal :grinning: a asi 86 aby aj vo februari bol dobry a zas radsej vacsi aby si mohla podobliect :wink:
10. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jamam na zimu 74 pre oliv a vyzera, ze bude ta velkost ok... :dizzy_face:
10. sep 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 takze bych hlasovala za 80 :wink:
10. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no jasne,najkrajšie je,keď nás volajú tak ako sa naše meno píše:slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
10. sep 2010 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok